selamlar herkese benim müptelası olduğum ve arkadaşlarımla ya da başka forumlardan arkadaşlarla çekişmeli maçlar yaptığım bir oyun taktim edicem sizlere ki zaten bilenleriniz mutlaka vardır. ama oyunu öğrendikten sonra inanın bağımlılık yapar iş yerinde dahi atıcağınız ara pasları düşünürsünüz üyelik falan gerekmiyor abiler .HaxBall - Play tıklıyosunuz adamınızın adını yazıyosunuz ve herhangi bir odaya dalıyosunuz. ilk başlarda topa bile vuramıycaksınız acemilikten ya da şifreli odalarda aramızda çok güzel maçlar hatta turnuvalar yapabiliriz. Oyunla ilgili teorik bilgileride yazayım.

Haxball flash tabanlı 2D online internet oyunudur. Günümüz şartlarında futbol eğlencesinden zevk almak için yapılan bu oyun hiçbir kurulum gerektirmeden web sitesi üzerinden oynanmaktadır. Oyunda 1on1 de 5on5'e kadar takım kurup oynayabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?
Oynanışı çok basittir. Topu yön tuşları ile kontrol edip şut (X) tuşu yardımıyla kaleye sokup galibiyet almaktır. Siteye girdikten sonra kendinize özel bir nick seçip oda açabilir veya odalara girebilirsiniz. özellikle oyun stiliniz ara pas ve kontralara yoğunlaşsın


teorik bilgiler alıntıdır...