Gösterilen sonuçlar: 1 ile 8 ve 8

Konu: Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

 1. #1
  ADANA TiM Caner Fuat Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09-08-2007
  Bulunduğu yer
  Adana-Yumurtalık
  Yaş
  31
  Mesajlar
  1.604

  Exclamation Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

  Ağabeylerim, öncelikle ben bu foruma 2 yıldır üye bir kardeşinizim. İnternet gibi hakikaten kimsenin pek de şerefi ile işler yapmadığı ortamda sizler benim iki yıldır annema babama bile - bu sitede iyi niyetli abiler bilgi malzeme yaw her bişi paylaşıyolar ..dediğim insanlarsınız. Sizleri tanımasam bile seviyor ve hepinizi çok sayıyorum. Herşeyden önce bu siteyi bir ticarethane olarak değil bir zekvk-spor tutkunları toplantı masası olarak görüyorum. Lütfen ama lütfen bana söylermisiniz bu siteyi benim gibi sevenlerin sayısı kaçtır -emin olun bu saygı ve sevgi bağı binlercedir.

  Şimdi gelgelelim bu konuyu açmama, az önce bir tartışma okudum zek tani beyle ilgili. orda üyeler fikirlerini felan belirtmişler herkes birbirine saygılı üslupla fikrini paylaşmış, fakat aman yarabbi o da ne , 3 4 kere okudum çağatay bey sanırım adı Doğan Dinçer ÇAPKAN adlı üye arkadaşı forumdan sildikten sonraki yazılarını. İnanın ne dşünürseniz düşünün bu adam yumuşak-çocuk-kırılgan ,,, ama duygularım incindi sinirlerim bozuldu ki Doğan Dinçer ÇAPKAN arkadaşın yazısını da iice okudum hakikaten gayet de mertce doğru sözcüklerle tam avcı takımı adamı gibi düzgün yiğit konuşmuş, meydan okumuş evet ama yanlış yapan kimse ona meydan okumuş yanlışın kendine meydan okumuş, ve bu yüzden forumun 2 admini bence benim ağabeyim dediğim insanlara yakışmayacak bir tavırla onu bu forumdan atmışlar bunu da süslemişler tabi kendilerince. inanamadım, durdum düşündüm 21 yaşındayım bu insanlar büyüklerim benim fakat yine de bu çocuktan 2 içift fikrini duysunlar istedim.

  Siz admin ağabeyler, siz yöneticisiniz-reissiniz-forumun başısınız, siz herkesten olgun, herkesten sakin, herkesten doğru,herkesten sıcak tavırlı OLMAK ZORUNDASINIZ EĞER Kİ ADMİN-YÖNETİCİ İSENİZ. bUNU size benim söylemem bile hoş değil büyüğümsünüz hepiniz. fkat o tavırlarınız neydi yahu! neydi o söylemeye dilim varmıyor fakat adı budur : küstah tavırlar. bizlere böyle mi sportmenliği, saygıyı, dürüst davranıuşı gösteriyorsnuz ki benim gibi sizleri izleyip sizin gibi olmak isteyen forumda yüzlerce genç varken. BU YAKIŞTI MI ?

  Şimdi sizlerden beklentim şudur ağabeylerim, lütfen ama lütfen oturup aranızda o olumsuz tavır ve tutumlarınızdan önyargılarınızdan sıyrılmış olarak konuşun, bir lider bir öncü gibi. ve doğru kararı verin ki bence doğru karar ÖZÜR MESAJIDIR. VE ATILAN ÜYENİN FORUMA GERİ ALIMIDIR. sonra, sonrası siz o zaman bir sosyal çalışmacı adayı oalark söylüoyorum insan psşkolojisini gelşişimini okuyorum, kişilik olarak şahsen ileri bir hamle, sükse olarak çevrenizden saygı ve daha çok itibar göreceksiniz. aksi halde sizi tehdit ediyorum ; benim size olan saygım yok olacaktır ; ne olur ? ne olacak lanet olsun derim bu spordan bile soğurum, çünkü insan doğası gereği sosyaldir ve sevdiği spor bile olsa bunun sosyal bir yanı yoksa nefret eder o işten .bu site-forum bizim sosyalleştiğimiz yer. siz benim bu sosyal alandaki büyüklerimsiniz. lütfen benim mesajım uzun olmasına rağmen iyi niyetimi size olan gerçek saygımı ve sevgimi anlayın bu mesajı iyi okuyun ve bana tek bir ağızdan doğruluğundan kuşkum olmauyacak ve bu başlık altına atılack bir mesaj verin. eğer ki beni fikren tatmin ederseniz ve iyi uygulamalar yaparsanız ben sizlere binlerce kere teşekkür mesajları atacağım.


  not: benim bu yazıyı yazarkenki iyi niyetlerimi merak edenler, arama kısmına nikimi yazıp ne zaman nerelere ne mesajlar yazmışım okusunlar, bu sitenin yöneticilerine üyelerine teşekkür mesajlarımı okusunlar ve hakikaten forum için ne düşünüyorum görsünler. Hepiniz çok sevip sayan kardeşiniz CANER FUAT KURT.
  Caner Fuat KURT

 2. #2
  Admin Sinan ACARSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  03-05-2004
  Bulunduğu yer
  DENİZDEN
  Yaş
  49
  Mesajlar
  6.178

  Cevap: Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

  Çok başarılı bir yazı olmuş,eminim bu sıkıntıyı başka türlü çözemezdiniz!!
  Hani moderatör'e bildir,özel mesaj ile bildir,e-mail ile bildir seçenekleri varken bu şekilde yapmanız gerçekten amacına ulaşmış.
  Bu ünvan takıntısı nedir anlamıyorum.
  Bizlerde sizler gibi denize sevdalı insanlarız.Sizin ifade ettiğiniz gibi özerkliklerimiz yok.
  Yaptığımız tek şey standardı korumak adına forum kurallarını uygulamak.
  Bu bir bayrak teslimidir.Gün gelir siz olursunuz,yarın bir başkası nedir yani?
  İnsan olma erdemini kaybetmediğimiz sürece anlaşamayacağımız ne var?
  2 elbise ile 1 zıpkın,3 tane şiş ile 1 kakıç mı?
  Komik olmayında düşünün biraz.Düşünün ki hepberaber sonuç alalım.
  Sevgilerimle..
  Mustafa Sinan ACARSOY
  Samsun 1970

 3. #3
  ZIPKINCI Çağatay Kemal KURNUÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  12-01-2007
  Bulunduğu yer
  İZMİR / ŞİRİNYER
  Yaş
  43
  Mesajlar
  7.275

  Cevap: Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

  Caner, talep kendisinden geldi, bunu biliyorsun değil mi? Ayrıca Olcay hocamın aynı konu içerisinde belirttiği gibi Doğan arkadaşımız zaten sitede problemler yaşamış ve ayrılmak için fırsat kolluyordu. Konuya sadece yazılan mesajlar üzerinden bakan kişiler açısından yazılanlar kırıcı gözükebilir, haklı olabilirsin.. Ama olayların içyüzünü bildiğimiz için nerede nasıl müdahale edeceğimizi de biliyoruz, kuşkun olmasın!
  Sonuçta Doğan Dinçer Çapkan'ın kendi talebi ile yola çıkıldı ve kişisel değil ''Yönetim kararıyla'' üyeliği silindi.

  Alıntı NATSUHA Nickli Üyeden Alıntı
  siz o zaman bir sosyal çalışmacı adayı oalark söylüoyorum insan psşkolojisini gelşişimini okuyorum, kişilik olarak şahsen ileri bir hamle, sükse olarak çevrenizden saygı ve daha çok itibar göreceksiniz.
  Güzel kardeşim, biz bu görevi işimizden ailemizden feragat ederek, hiçbir karşılık beklemeden ve HİÇBİR İTİBAR BEKLENTİMİZ OLMADAN severek yapıyoruz. İtibarımız sadece siteye olan sevgimizden gelir. Yazdıklarını çok anlamlı bulmadığımı söylemek durumundayım..

  Alıntı NATSUHA Nickli Üyeden Alıntı
  aksi halde sizi tehdit ediyorum ; benim size olan saygım yok olacaktır ; ne olur ? ne olacak lanet olsun derim bu spordan bile soğurum, çünkü insan doğası gereği sosyaldir ve sevdiği spor bile olsa bunun sosyal bir yanı yoksa nefret eder o işten .
  Daha önce de belirttiğimiz gibi burada işler tehditle yürümüyor. Bundan sonra da yürümeyecek. Hassasiyetini hoş görüyorum ama bu spordan soğumanın sebebinin bu konu olmadığını düşünüyorum. Başka nedenlerin vardır, iyi düşün!
  Biz burada kendimizi değil yüzlerce insanı temsil için buradayız. Forumda daimiyeti olan herkes bilir ki zaman zaman tatsızlıklar yaşanır ve bunların sonucunu forum kuralları belirler. Bu kurallara üye,admin,v.b. herkes uymak mecburiyetindedir...
  Sevgili Caner gençsin, kanın deli akıyor, kendince haklı sebeplerin elbette ki vardır. Ancak konulara vakıf olmadan bazı şeyleri aceleyle kaleme almamalısın. Eleştirilerini dozunda ve konuşulabilir çerçevede yaptığın müddetçe bizler her zaman buradayız.
  NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

  Let's face it
  Robbery rising
  We're all bad all, bad all faces
  .....
  ...
  .

 4. #4
  Yönetici Ozan ÖNEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  11-10-2005
  Bulunduğu yer
  Çanakkale
  Yaş
  38
  Mesajlar
  7.705

  Cevap: Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

  Alıntı NATSUHA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Siz admin ağabeyler, siz yöneticisiniz-reissiniz-forumun başısınız, siz herkesten olgun, herkesten sakin, herkesten doğru,herkesten sıcak tavırlı OLMAK ZORUNDASINIZ EĞER Kİ ADMİN-YÖNETİCİ İSENİZ.
  Biz yeri gelince abi,yeri gelince kardeş,yeri gelince arkadaş olmak istiyoruz...Ünvanımız yönetici olabilir...Fakat ne forumun Reisi,ne forumun başıyız...Bugün biz,yarın siz olacaksınız...Sizler gibi bu işe gönül vermiş insanlarız...Forum kuralları açık ve nettir..Sadece uygulama çabasındayız....
  Ozan ÖNEN
  15.07.1981
  Çanakkale
  MERTSUB DALIŞ DONANIMI
  www.mertsubonline.com
  İş =0286 214 00 30
  ozan@mertsubonline.com
 5. #5
  Tolga Can
  Guest

  Cevap: Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

  Sitenin % 51 'ni satın aldım. Bundan sonra ünvan için bana gelin
  Sinan bey'in dediği gibi o kadar seçenek varken bu şekilde çıkış yapmanız şaşırtıcı. Çünkü Doğan Dinçer'in üstünden günler, haftalar geçti, O konuda yönetime üyeler olumlu yada olumsuz düşüncesini açıkladı. Zaten doğanda üyeliğinin silinmesi yönünde ısrarlı idi. Güzel bir bölüm okuyorsun. Umarım kısa kravatlılar kulübüne üye olmazsın Yazında imla ve anlatım hatası çok fazla, bundan sonraki yazılarında biraz daha dikkat et ki anlatmak istediklerinden güzel bir anlam çıkaralım. Sevgilerimle.

 6. #6
  ADANA TiM Caner Fuat Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09-08-2007
  Bulunduğu yer
  Adana-Yumurtalık
  Yaş
  31
  Mesajlar
  1.604

  Cevap: Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

  Tola abi önerilerini uygulayacağım.
  Çağatay abi bu yazıyı aceleci yazdığımın farkındayım olayın sizler açısından soğumuş konu olduğunun da farkındayım fakat sıkıntım ö.m yoluyla çözülemezdi sizlerin bütün yöneticilerin fikrini almam gerekiyordu bu yolu seçtim belki böyle yaparak sizlere hoş olmayan tavır sergilemiş gibi görünebilir fakat tek derdim bu sorunun benzerlerinin olmasından çekinmemdi. Hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim. Sinan abi kesinlikle amacına ulaştı diyemeyeceğim amacı; bu konuyu benim gibi okuyup görenlerin aydınlatılması ya da tam anladığımız gibiyse özür mesajı gibi benim şahsi seçeneklerim yer alıyordu. Fakat yukarda belirttiğiniz şey kısmen açıklıyor sorun daha öncelere dayanıyor demeniz yeterli. Fakat sizin amaçtan kastınız başka şey sanırım bunu anladım da ben bu sitede gayet normal amaçlarla bulunuyorum. Tekrar aydınlattığınız için teşekkürler. Hepinize sevgi ve saygılar. CANER
  Caner Fuat KURT

 7. #7
  zek_tani
  Guest

  Cevap: Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

  caner arkadasım sana katılıyorum tamamıyle ama anlasılan o kı yonetımle dogan arkadasımız arasında benden oncede bazı seyler yasanmıs sanırım ama olmıcak bı sonuctu yınede kalan salar bızımle.hedhhheheh

 8. #8
  ADANA TiM Caner Fuat Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09-08-2007
  Bulunduğu yer
  Adana-Yumurtalık
  Yaş
  31
  Mesajlar
  1.604

  Cevap: Bütün adminlerin yöneticilerin okumasını istiyorum lütfen

  :d :d
  Caner Fuat KURT

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Cevaplar: 13
  Son Mesaj: 30-10-2008, 20:03
 2. acilllll lütfen elbise hakkında yardım istiyorum!!!
  By scuba_baracuda in forum Elbiseler
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 26-10-2007, 01:18
 3. ....BÜTÜN ÜYELERE.....
  By karşıyakalı in forum Duyuru
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 13-10-2006, 22:08
 4. bütün arkadaşlar sevgi ve saygılarımla
  By azemoruc in forum Tanışma
  Cevaplar: 14
  Son Mesaj: 31-08-2006, 09:24

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505