Aracımı değiştirdiğim için boşa çıkan port bagaj ekipmanlarını satıyorum, benim gibi araba bagajına sığmayan zıpkıncıların işine yarayacağını düşünerek burada da ilan açıyorum.

* Orj. Renault kilitli tavan barı 250 TL. Ben clio grantour da kullandım diğer renault modelleri ilede uyumlu ayrıca bağlantı yerleri esnek malzeme olduğu için başka marka araçlarlada uyum sağlayabilir. (3 sene önce yetkili servisten 550 tl.ye almıştım.)

* 320 lt. hacimli kilitli siyah port bagaj 100 TL. Menteşe yerleri kırıldı mucitlik yaparak tamir ettim o nedenle fiyatı uygun tutuyorum. Bu haliyle sert rüzgarlı havada en son 1200 km yol yaptım hiç problem yaşamadım. (resimde görülen gergi kayışları ile beraber vericem)
* 120 CM * 120 CM Açık aluminyum sepet bagaj 100 TL. Geçen yaz botu tatile götürebilmek için almıştım 1 sefer kullanıldı paslanmaz malzemeden kullanışlı bir bagaj. Sadece enine tavan barlarına monte edilebilir. Takılı halde 700 km yol yaptım hiç sıkıntı yaşamadım.
* Bisiklet taşıyıcı 100 TL. Enine paralel barlara monte edilebilen pratik bir ekipman 4-5 sefer kullanıldı takılı halde 500 km yol yaptım gayet başarılı

HEPSİ TAKIM HALİNDE 450 TL.DİR.