Nihayet yeni malzemeleri denedim, izlenimlerimi aktarıyorum;

1- Sportech 5,5 mm elbise; Hybrıd Kamuflaj dergide görmüşsünüzdür. Marmarada girdim, suyun soğukluğunu sadece yüzümde hissettim, yaklaşık 2 saat suda kaldım, 20-30 kere 5-6 m'ye dalış yaptım çıktığımda elbisenin içinde köpük hala mevcuttu. Daha kaliteli elbiseler var fakat Elbiseyi tercih etmemedeki etken tabiki fiyatı oldu. Fiyatına göre performansı hoş. Peşin alımda pazarlık payı mevcut, olabilecek sorunları ücretsiz gidereceklerini söylediler. Yamamoto neopren değil, X-STRETCH diye değişik bişey kullanmışlar daha yumuşak ve esnek ben Yamamoto kullanmadığım için karşılaştırma yapamıyorum fakat neoprende Yamamotonun bir numara olduğunu biliyorum. Alınabilinirse Yamamoto derim.

2- Picasso Black Tıme paletime birde çorap aldım 5,5 mm içi çıplak. Paletim 42-44 ayağım 41, çorap çok kalın geldiğinden ayağımı kastı. Telofon açtım sıkıntımı dile getirdim değiştirebileceklerini söylediler giydiğim çorabı götürdüm hemen yerine 3,5 mm verdiler bir sorun çıkarsa gidermeye çalışacaklarmış.(Fiyatı:20 YTL )

3- Seatec 6 mm şiş, CressiS-45 lastik kombinasyonu; S-45 16mm fakat sertleştirilmiş ve orjinal 90'lık tüfek lastiğine göre 1cm kısa firma 18-20 lastiğin gücüne yakın performans vereceğini söyledi( Fiyatı:23 YTL alalı bayağı oldü zam görmüş olabilir ) Kurulumu gerçekten zor geldi birinci çentik mesele değil ama ikinci çentik çok zorladı belki hamlıktan bilemiyorum fakat normal lastiklere göre bayağı sert.Kullanan bir iki arkadışım keşke almasaydım bir iki atıştan sonra kendini salıyor dedi ve 19 mm Picassoyu tavsiye etti. Aldık artık bir kullanalım performans alamazsam 19 mm Picassoyu alacağım. Balık göremediğim için boşa atışlar yaptım fena değil şişin ve lastiğin performansı hakkında ilerde yine bu başlık altına yazacağım ( Şişin fiyatı 20 YTL )

Saygılar Sevgiler