Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

şamadira olayi

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: şamadira olayi

samandra hem ufak hem basit hemde kullanıslı olmalı allah askına cok teferahuatlı samandralar alıp yanınızda götürmekten üşenecekseniz hiç almayın benim suanki favorim almak istediğim samandra bu

Yorum yap

arkdaslar bu samandıralar sısme ve teferruatı cok . bes litrelik bir su bidonu olacak . 10-15 metre ıp bu bıdona dıstan sarılı olacak . bu bidon yarıya kadar su doldurulacak . bıdonun tutma yerıne uygun bır karabına ile yedek tufek , balık teli ve el feneri baglacanak . tutulan balıklar balık teline takılacak . bu sisme samandıraya balık takarsanız patlar zaten takamazsınız. yırtılır gıder.
      simdi dalısa basladın henuz balık yok 1-2 saat sonra 5-10 balık vurdunuz vurdugunuz balıklar samandırada asılı samandıra belınıze baglı. yoruldunuz . cıkıp samandıradakı suyu iciyorsunuz. su eksilince samandıra hafifliyor vurdugunuz dıger balıkları da tasıyacak hale gelıyor. benım bidon bu resimdeki sismelerden kat kat kullanıslıdır. denize girince en cafcaflı mazemem bile 2 dalıs sonrası mahfolur. dinleyin beni susuz kalmayın . dalgıcın en buyuk dusmanı susuzluktur. 5-6 saatlık bir dalıs demek vucudunuzdan nefes ve terleme yoluyla en az 3-4 lıtre su kaybı demektır. bas agrısı yapar susuzluk . tansıyon oynar .
      En son düzenleyen KIKLACI; 07.Haziran.2013, 15:02.

Yorum yap

özellikle yorulunca üzerine çıkıp dinlenme olayı güzel. Açıklarda kıyıdan uzakta av yapanlar için çok uygun.

Yorum yap

Asl? ahmetozsu taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          [IMG][/IMG]

ben bunu kullanıyorum gayet rahat ve konforlu
          Bu şamandıradan geçen sene almıştım ve sadece bir sefer kullanmak nasip oldu. Emekli olup memlekete yerleşince artık kullanma imkanım kalmadı. Onun için satmaya karar verdim. Almak isteyenlere duyurulur.En son baktığımda Decathlon'da satışı yoktu.

Ürün dış malzemesi oldukça kalın olduğu için içersindeki şişme balonların patlaması çok zor.
          Yorulduğunuzda üzerinde dinlenebilirsiniz.
          Sağ ve Soluna iki ad. zıpkın bağlayabilirsiniz.
          Üst kısmında aksesuarlarınızı koyabileceğiniz bir adet cebi bulunmakta.

135 tl
          Ücretsiz kargo
          En son düzenleyen Türkay Demiroğlu; 01.Eylül.2015, 11:02.

Yorum yap

Pet şişe ucuz yollu güzel bir çözüm ama tekne trafiği olann yerde hiç mantıklı değil görülmez üstü kaplanır yada boyanabilirse çok iyi olur
            sigpic
            Cressi Elite 95 Open
            Apnea Rebel 100 Open
            Cengizhan GÜVENÇ
            Ziraat Yüksek Mühendisi/SDÜ
            CMAS *

Yorum yap

Güzel şamandıra
              Hüseyin ?MRAL
              2002

Yorum yap