Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Önerileriniz ve İstekleriniz

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Önerileriniz ve İstekleriniz

Arkadaşlar Forumdan İstediklerinizi , tavsiyeleriniz , eleştirileriniz buraya yazabilirsiniz ..

Özellikle mesajların içerisinde argo kelimler geçmesine çok karşıyım düzeyli bir muhabbet için önceliklle karşımızdakine saygı göstermeliyiz ki bu konuda saygı görelim.( len, lan ,ulen,ulan gibi) Ben normalde bu kelimeleri konuşmalarım içerisinde çok kullansamda form kalitesi açısından mümkün olduğunca yazılarımda kendimi frenlemeye çalışıyorum.Neticede arasırada olsa eşimde neler bu formlara göz atmakta.Ve aynı zamanda başka bir gurupta zıpkıncı bir bayan arkadaşımız var.İleriki zamanda aramızda bayanlarında olacağını düşünerek mümkün olduğunca Türkçemize sahip çıkalım.

Yorum yap

bencede forumun düzeyi korunmalı ama bazı konular okunmadan sürekli aynı baslıklar acılmakta forum takibi konusun da baslıklar biaraz daha fazla olabilir malzeme konusunda alt baslık olabilir gibi... forum güzel yolda
      ....

Yorum yap

Forma kaydolan arkadaşların büyük bir bölümü gerçek adlarını kullanmamaktadır.burası chat sitesi değilki nick kullanalım,ayrıca şehirler,elektronik posta ve meslek bile belirtmeyenler çok.buda form kuralları 3'ün açıkça ihlali demektir.kurallara uymayan katılımcıların çıkarılması taraftarıyım.

Yorum yap

Ben kuralları olan bir formun kaliteyi çok daha çabuk yakalayacağı kanaatindeyim bu düşüceye destek veriyorum.Neticede hepimiz gerçek kişileriz bu uygulamadan çekinecek gocunacak her hangi bir durum söz konusu değil bizim iyiliğimiz ve kaliteli bir form olma yolunda önemlidir.
          Kurallarda üyelerin kurallar hakkında uyarılması devam eden süreçte gerekli düzeltmeyi yapmayan üyelerin site admini ve moderatörü tarafından gerekli işlemi yapması anlamına geliyor.Önce bir moderatör ve admin tarafından uyarılmasını bekliyelim hemen asmayalım.
          Zaten kendini saklıyan bir insanın bence aramızda yeri olmadığı düşüncesindeyim.

Yorum yap

genel olarak bütün kuralları kastetmiştim,herkezin başımızın üstünde yeri var ama kim olduğunu bildiğimiz sürece.

Yorum yap

+1 Adnan

Bir üstteki yazım yanlış anlama geldiği için benim tarafımdan düzeltildi.

Yorum yap

tamamen sana katılıyorum aynı fikirdeyiz,...

Yorum yap

merhaba,

forumda yeni bir kisim acilarak deniz baliklari konusunda bilgi veren linklerin aciklamalarin ve resimlerin konmasini oneriyorum. yeni baslayanlari tehlikeli zehirli baliklardan korumak ve bilincli avcilik konusunda yararli olacaktir. bu tur bilgilere birkac sitede rastladim. bence en kapsamlisini olusturmak da bu foruma yakisir.

su sekilde bir yapi var kafamda:

ana baslik:turkiye deniz baliklari

alt basliklar
                  - linkler (bircok tur hakkinda kategorik bilgi veren linklerin listesi)
                  - Akya (Linkler, yorumlar, fotoraflar)
                  - Barbunya ((Linkler, yorumlar, fotoraflar))
                  - Cipura (Linkler, yorumlar, fotoraflar)
                  .
                  .
                  .
                  .
                  .
                  - Zargana (Linkler, yorumlar, fotoraflar)

Yani a'dan z'ye her balik icin bir alt baslik ya da topic. Bu topiclerde tur ozelikleri, avlanmanin serbest olup olmadigi, boy yasaklari, av teknikleri, av anilari, nerelerde goruldugu, diger dillerdeki isimleri, pisirme teknikleri yer alabilir. Yabanci dildeki web kaynaklarini tercume edip ozetini sitemize koyabiliriz.

Bu konudaki var olan kaynaklara kendi bilgilerimizi katarsak kapsamli ve degerli bir bilgi kaynagi olusturabiliriz. Dernek kululum cabalarinda da hedeflerimizden biri avcilari bilinclendirmek. Bu enerji ve bilginin cogu forum uyelerimizde var.

Ne dersiniz?
                  Kemal Erbatur
                  1969

Yorum yap

yeni üye

merhaba dalış dostları!!!
                    ben geçen gün sizin siteye tesadüfen girdim ve çok sevindim ayrıca çok dosthane buldum diyebilirim!!!Ama işin garibi kendimi kaydettikten mesaj atmak istiyorum bir türlü atamıyorum,devamlı yanlış şifre diyor hasta etti beni yani!!!!Yeni şifre açayım diyorum bu sefer kabul etmiyor haliyle fakat bugün kabul etti nasılsa neyse geç olsun da güç olmasın fikriyle hepinize çok selam ediyorum!!!!!!!!!! Allah biz deniz severleri ayırmasın diyorum!!!!!!Birde sitenin kurucusu Ozan abi'den(kendisine de selam ederim burdan)bir isteğim olucak eğer müsaitse tabi....

Yorum yap

Niyazi hoşgeldin, forumun kurucusu Ozan arkadaşımızdır.
                      "Totally Addicted To Bass"
                      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Gerekli düzeltme yapılmıştır.

Yorum yap

herkesten özür

Mustafa bey sağol uyardığın için!Fakat hepinizden tekrar özür diliyorum!!!çünkü neyin nereye gittiğini bir türlü anlayamadım ancak yavaş yavaş anlamaya çalışıyorum!bilgisayarı seneler önce öğrendim ama bu chat olaylarını daha yeni öğreniyorum!!!

Yorum yap

ORTAYA

arkadaşlar ben çıkıyorum çünkü yarın dalışa gidicem yani malzemeleri falan toplamak lazım!!!en kısa zamanda buluşmak dileğiyle!!!!ayrıca galiba benim msım sana ulaşmadı OZAN !!!inanç ları tanıyorum tabi sonra muhabbet ederiz artık!!! DALIN SAĞLICAKLA BÜTÜN ZIPKINCILAR.................

Yorum yap

Niyazi bey aramıza hoş geldiniz.

Dalışla ilgili görüşlerinizi bulunduğunuz bölgeyle alakalı olan altındaki topiklere yazarsanız daha alakalı olur ve bu bölgeleri takip eden arkadaşların sizden daha fazla haberdar olması sağlanır.Sevgi ve saygılarımla

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X