Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Resim eklemek ve eklerken dikkat edilmesi gereken kurallar

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Resim eklemek ve eklerken dikkat edilmesi gereken kurallar

1- Madde 1 c.) Zıpkıncı Forumlarına üye olanlar, "Yasalarca avlanması
    yasaklanmış hiçbir canlıyı avlamaz eziyet veya ızdırap çekmesine sebep olamaz. Yasal olmayan balıkların avlanması ve eklenen resimlerin tüm sorumluluğu ekleyene ve avlayana aittir.

Orfoz-Lahoz-Eşkina Avlamak YasakTıR !!! Bu türlere ait av resimlerini Forumda yayınlamayınız !!!
    Foruma eklenen yasak balık fotoğrafları yöneticiler tarafından sorgusuz silinir..

2- Foto Albüme av dışı fotoğraflar eklemeyiniz..Av dışı fotoğraflarınızı sohbet bölümüne ekleyiniz..

3- Arkadaşlar resimleri yayınlarken tarih yazalım..06.04.2005 canakkale avı gıbı genel takıp daha rahat olacaktır..

4-5 kg'ı geçen ve boy sınırlamasının altında olan balık fotoğrafları yöneticiler tarafından silinmez ancak eklenen resimlerin tüm sorumluluğu ekleyene ve avlayana aittir.
    "Balık Boyu (Toplam Boy) : Ağzı kapalı iken balığın alt çenesinin ön ucu ile kuyruk yüzgecinin arasındaki ölçülebilen en uzun mesafesidir. "

Denizlerde Avlanabilecek Türler
    Madde 9.-
    Denizlerde amatör balıkçılar tarafından avlanabilecek türlere ilişkin bilgiler aşağıdaki çizelgede yer almaktadır:

% 5 küçük boylara izin verilir.
    * Avlanılan miktar tek karışık olsun toplam 5 kg’ı geçemez.

Boy Limiti: Balık türlerinin nesillerini devam ettirebilmeleri için bir balığın en az 1 kere yavru vermiş olarak kabul edildiği en küçük yasal avlanma boyudur.

----------------------------------------------------------------------------------

Nasıl Resim Eklenir ....

İMZAYA NASIL RESİM EKLEYEBİLİRİZ BEN DENEDİM AMA OLMADI

Yorum yap

eşkina yasağı kalkmadımı! yoksa benmi yanlış duydum ops: resimi hala yukarıda duruyorda :roll:

Yorum yap

Haklısın eşkina yasağı kalktı.Yeni sirkülere göre Hemen düzeltiyoruz.Teşekkürler.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X