Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

www.zipkinci.com MANİFESTO

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: www.zipkinci.com MANİFESTO

zıpkıncı yönetimi doğru yolda ve kararlılıkla ilerliyor; aldığı kararlar ,uyguladıkları ve benimsettiği fikirlerle birçok deniz sevdalısına yol göstermiştir, bu bağlamda tüm zıpkıncı.com (Rahmetli Ozan başta olmak üzere) yönetimine teşekkür ederim. Manifestonun altına da imzamı atarım. İyiki varsın zıpkıncı ailesi
    Caner Tuna 0rh+
    1977
    CMAS***
    5324422029
    badi cand?r...
    canertuna35@hotmail.com

plajda havluya gösterdi?in sayg?y? ,sokakta insana göstersen..............

Yorum yap

Hep birlikte kendimizi geliştirip etik avcılık yolunda ilerlemek dileğiyle.
      OLCAY ?EN (mavitutku52@hotmail.com)
      ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

Toprak insan? topraktan, deniz insan? da sudan yarat?l?r.Topraktan olanlar topra?a dönerler sudan olanlar ak?p denize kar???rlar.

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

manifestoyu destekliyorum

Yorum yap

zıpkıncı yönetimine,teşekkür ediyorum,manifestoyu,tüm kalbimle destekliyorum...
          fatih gümü?ba?
          1988-istanbul

Yorum yap

Ben de bu manifestonun altına imzamı çakarım.Yaşasın denizi sevenler!Diğerleri? Onlarda yaşasın ya belki bir gün onlarda denizi severler ama gececilere ö.....mmmm! Karşıyım arkadaş ben bu gece avına ne söylüm!!!
            sigpicÖzkan BULUT

Yorum yap

aynen katılıyor ve destekliyorum . teşekkürler yöneteam.

Yorum yap

ayen bende destekliyorum iyiki varsın zıpkıncı .com

Yorum yap

degerli abilerimizin kardeşlerimin ve üstadların yorumlarının üstüne söylencek başka söylenecek birşey bulamadım aynen katılıyorum
                  Ceyhun Ak?n

Yorum yap

teşekürler fikrimizde de zikrimizde aynı sualtı avcılığı için sizler gereklisiniz tekrar teşekürlerrrrrrrr.
                    selçuk YILDIZ
                    28.09 1979 dar?ca

Yorum yap

''güzel bir siteymiş'' diye arada bi bakardım önceleri..sonra, zamanla sitedeki bilgilerin gerçek anlamda ''bilgi deryası'' olduğunun farkına vardım..sitedeki her üyenin birbirine saygı ve sevgiyle yaklaştığını,mantıklı mantıksız her türlü sorulara samimiyet ve sıcaklıkla yaklaşıldığını gördüm..sabah işiyerine geldiğimde ilk yaptığım yuva sıcaklığındaki bu siteye girerek arkadaşları tanımaya ve eksiklerimi tamamlamaya başladım..bu site hakkında söyleyecek daha çok şey var..en önemlisine gelince böyle bi ortam kurduğun için Allah senden razı olsun,toprağın bol olsun OZAN YILDIRIM...

Yorum yap

Düşüncelerin için Teşekkürler Bahadır...

kyhnyldrm@hotmail.com
                        https://twitter.com/kyhn_yldrm
                        http://www.icimdekidusman.com
                        '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Asl? Oktay UZDİYEM taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          MANİFESTO

Bu bildiri, zıpkıncı camiasına mal olmuş, kurulduğu günden beri zıpkıncılığın gelişmesi, zıpkıncılığa yeni başlayanların bilgilendirilmesi, gelecek ve ticari kaygı gütmemeyi prensip haline getirmiş www.zipkinci.com’ un zıpkıncılığa bakış açısını belli etmek amacıyla kaleme alınmıştır.

www.zipkinci.com ortak bir payda altında toplanmış, bilgi alışverişi, malzeme alışverişi, bölgelerde ve yurttaki diğer zıpkıncılarla tanışma amacı güden, deneyimlerini ve eksiklerini paylaşan, deniz ve canlılarına ilgi duyan, amatör zıpkın avcılarının toplanma mekanıdır. Amatör (Bir işi para kazanmak için değil, yalnız zevki için yapan (kimse), profesyonel karşıtı) kelimesi, profesyonellerce (Bir işi kazanç sağlamak amacıyla yapan (kimse), amatör karşıtı) “acemi, deneyimsiz, bilgisiz, tecrübesiz” olarak değerlendirilip, amatöre bakış açılarını değiştirmiştir. Amatör; ister usta olsun, ister acemi, ister deneyimsiz, yaptığı işi zevki için yapan kişiye verilmiş bir sıfattır.

www.zipkinci.com, yürürlülükte bulunan ve amatör balıkçılığı kontrol eden talimatlara uyan, uyulması için kendi içinde yasakları uygulayan, zıpkıncılığın kamuoyunda oluşan kötü imajının, yasak olmasına karşın çıkarlarını ön planda tutan profesyonel zıpkın avcıları (yapay hava kaynağı kullanarak, gece, gündüz, ticari amaçlı) nedeni ile bozulduğu bilincine varmış, zıpkıncılığın ticari kaygı taşımaması gerektiğini düstur edinmiş, aldığı reklam ve sponsorluk gelirlerini, sadece ve sadece forum sayfalarının devamı için teknik altyapıya harcayan, insanı ve doğayı seven tüm katılımcılara kucak açmış bir oluşumdur.

Tüm üyelerimize, deniz severlere, zıpkın avcılarına ve kamu oyuna duyurudur…

www.zipkinci.com Yönetimi
                          ..
                          Fatih
                          ?stanbul
                          1978
                          Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X