Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Tüm Üyelerimize Açık ve Net Duyuru

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Tüm Üyelerimize Açık ve Net Duyuru

Değerli üyelerimiz;

Uzun zamandır forum içinde hobimiz ve bununla ilgili diğer konuları konuşmak dışında Ülkemizi ve bizleri çok yakından ilgilendiren ve hayatımızı şu an saran, siyaset ve görüşler kurallarımıza göre yasak olmasına rağmen tartışma yaratmıycak konular forum yönetimimiz tarafından ılımlı karşılanıp işlem yapılmamaktaydı.

Fakat hernedense bizim bu yasağı uygulamada ki serbest tutumumuz siyasi konuların çok tartışılmasına, çok sayıda başlık açılmasına, başlıklar altında tartışmalara ve atışmalara neden olup bizlerede yönetim olarak her iki ayrı görüştende tepki gelmeye başladı. Bu konular bizlerin zıpkıncılar için bilgiyi ve paylaşımı rahat ve özenle almanız için çalıştığımız bu yönetimi haksız ithamlar altında bırakmaktadır.
    Demekki kurallar uygulanmalıki bu polemiklere girilmesin.

Tüm üyelerimize duyurudur;

Forumumuz içinde her ne şekilde ve her ne nedenle olursa olsun Siyaset içeren başlık, yazı, mesajlara hiçbir şekilde izin verilmeyecek ve bu konuda hiçbir esneme yapılmayacaktır. Forum gidişatı ve sağlıklı işleyişi için bu kararı bizlere aldırmak zorunda kaldınız.

Teşekkür ederiz....

Zıpkıncı Yönetimi.

Vatana millete hayırlı olsun

Yorum yap

oktaycım elinize sağlık, geçen hafta içinde bu tür bir yazı vardı ve bende dayanamayıp yazının kilitlenmesini istemiştim ve nitekimde benim yazımdan sonra kilitlenmişti.valla ne yalan söyleyeyim dün yine bi yazı yazacaktım ama şimdi bakıyorumda yazı yazmamıza gerek kalmadan site önlemini almış tekrar elinize sağlık diyorum ve tekrar teşekkür ediyorum.saygılar.

Yorum yap

inş herkes bu kurala uyar :roll:

Yorum yap

Asl? FULYA taraf?ndan gönderilmi?
          Uymak, uymamak sorun değil.
          Yönetim böyle yazılar gördüğü an başlığı kapatacak.

Yorum yap

ok ben zaten anlamam öle şeylerden

Yorum yap

Oktay hocam sizlere teşekkür ediyorum ve Sezen aksudan "Nihayet" parçasını sizler için istiyorum saygılar...
              Halil ÖKSÜZ {1981} Dörtyol/HATAY

Yorum yap

Asl? Oktay UZDİYEM taraf?ndan gönderilmi?
                Asl? FULYA taraf?ndan gönderilmi?
                Uymak, uymamak sorun değil.
                Yönetim böyle yazılar gördüğü an başlığı kapatacak.

yani ülke sorunları ile ilgili yazılar yayınlanabilecek ancak tartışma çıkmaması için kilitlenecek öyle mi ?

Yorum yap

bence isabetli bir karar,insanlar hiç yoktan birbirinin kalbini kırabiliyor,bir anda hoşgörüden ve seviyeli tartışmadan çıkıp hakaretlere varabiliyor,destekliyorum.

Yorum yap

Çok doğru bir karar..

Yorum yap

bunu yapmakla iyibir karar vermişniz siziniz tebrikler
                      ömer oytun

Yorum yap

Bencede isabet olmus dogru bir karar alınmıs yonetimi tebrik ederim.
                        Siyaset yapmak istiyen kisilerin siyaset forumlarında olması gerektigini savunan bir kisiyimdir.

Yorum yap

Asl? worldmen taraf?ndan gönderilmi?
                          Bencede isabet olmus dogru bir karar alınmıs yonetimi tebrik ederim.
                          Siyaset yapmak istiyen kisilerin siyaset forumlarında olması gerektigini savunan bir kisiyimdir.
                          Yani bana karşısın öylemi Erol abi hmmm yazdım bunu bir kenara

Yorum yap

sen anladın ne demek istedigimi Birkan kardesim.

Yorum yap

Arkadaşlar konu başlıkta da olduğu gibi kesin ve net.Neden sürekli aynı arkadaşlar itip kakıyor konuyu.Bu kadar üyenin içinden tek duyarlı kişiler siz misiniz?Diğerleri de en az sizin kadar duyarlı.Bu tip yaklaşımları bırakın.Yönetim kararını tekrarlıyorum.Adı,ünvanı,yaşı,kimliği vsvsvsvsvs ne olursa olsun bu ortamı paylaşan yada paylaşmak isteyen herkes için geçerlidir.
                              Tüm üyelerimize duyurudur;

Forumumuz içinde her ne şekilde ve her ne nedenle olursa olsun Siyaset içeren başlık, yazı, mesajlara hiçbir şekilde izin verilmeyecek ve bu konuda hiçbir esneme yapılmayacaktır. Forum gidişatı ve sağlıklı işleyişi için bu kararı bizlere aldırmak zorunda kaldınız.

Teşekkür ederiz....

Zıpkıncı Yönetimi.

Svg.Syg.
                              Mustafa Sinan ACARSOY
                              Samsun 1970

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X