Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Rahmetli Ozanın Resmi Niye Yok Açılışta

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Rahmetli Ozanın Resmi Niye Yok Açılışta

ilk üyeliğimde açılışta ozan abinin resmi vardı..beni yanlış anlamayın ama gerçekten alışmıştım siteye her girişimde onu görmeye..ben o resmi tekrar koymanızı istiyorum..nasılki koskoca holding binalarında bile kurucuların fiyakalı resimleri duvarlarda asılı bu siteninde kurucusunu herkes tanımalı,görmeli ve rahmetle anmalı diye düşünüyorum ...

Cevap: Rahmetli Ozanın Resmi Niye Yok Açılışta

Zaten var, bende gözüküyor. Picasso smooth elbise var üzerinde..
    Mesut Peynirci
    Marmaris/Mu?la

Denizde efelik olmaz. (Marmaris atasözü)

Yorum yap

Asl? kurama taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      ilk üyeliğimde açılışta ozan abinin resmi vardı..beni yanlış anlamayın ama gerçekten alışmıştım siteye her girişimde onu görmeye..ben o resmi tekrar koymanızı istiyorum..nasılki koskoca holding binalarında bile kurucuların fiyakalı resimleri duvarlarda asılı bu siteninde kurucusunu herkes tanımalı,görmeli ve rahmetle anmalı diye düşünüyorum ...
      buyuk ihtimalle reklam engelleyıcı eklenti kullanıyosunuz. oradaki resim yok oldu
      Sertaç UYAR
      ?STANBUL / Avc?lar
      31.03.83

A Rh +

sigpic

0554 117 53 25

Yorum yap

Asl? kurama taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        OLCAY ?EN (mavitutku52@hotmail.com)
        ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

Toprak insan? topraktan, deniz insan? da sudan yarat?l?r.Topraktan olanlar topra?a dönerler sudan olanlar ak?p denize kar???rlar.

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X