Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

# site yönetimine ve site üyelerinden ricamdır #

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• # site yönetimine ve site üyelerinden ricamdır #

son zamanlarda site icierisinde acılan ilanların bir çoğunda satılan ürün ile ilgili yeterli bilgi paylaşılmadığını gözlemledim
    bunun yanında ortada bir üründe yok sadece kısa bir acıklama ve ilgilenenlere whatsapp,dan resim atarım açıklması yapılıyor
    lütfen kimse üstüne alınmasın ama ben eski kafalı biriyim halen eski model internete girmeyen bir telefon kullanıyorum
    ve buna rağmen her işimi konuşarak yada mesaj atarak çözüyorum
    ayrıca herşeye vakit ayıra biliyoruz bir resim eklemek ve buna ilave olarak satacagımız ürün hakkında acıklayıcı bir kaç kelime yazmak bence bu kadar zor olmamalı
    bu konu hakkında gerek yönetim gerekse bu güzel ortamda bulunan herkezden duyarlı olmasını rica ediyorum saygılar...
    her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
    serkan güne?
    1982

Cevap: # site yönetimine ve site üyelerinden ricamdır #

Burdan degilde Whatsapp'dan mi rica etseniz acaba Cunku bahsedilen kullanicilar zaten urunu satip cikiyorlar, bu basligi gormezler. Birde siteye resim ekleyemeyenler var onlari ayri tutmak lazim ama en azindan urun hakkindaki aciklama net olmali...
    Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
    / Profiler

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
    X