Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Amatör Denizci Belgesi

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Amatör Denizci Belgesi

ticari amaç gütmeyen "....Özel Tekne: Ticari amaç olmaksızın münhasıran gezi, eğlence, spor ve amatör balıkçılık gibi faaliyetlerde kullanılan, ulusal standarda göre ölçüldüğünde boyu (LH) 2,5 metreden küçük ve 24 metreden büyük olmayan, mülkiyeti gerçek kişilere veya faaliyet konusu su sporları olan dernek veya vakıflara ait tekneler ile bu şartlardan bir veya birkaçını haiz olmamakla birlikte, bağlama kütüğüne kayıtlı olup özel tekne ruhsatnamesi almış olan tekneleri,...."

kullanabilmek için gerekli belgedir birçoğunuzun bildiği üzere. yeni bir proje ile bu belgenin alımı çok kolaylaştı 2020 yılına kadar da devam etmesi bekleniyor. hedef 1 milyon denizci.

dolayısı ile ilgilenecek bazı arkadaşlara bilgilendirme yapayım belki hayra geçer.

1 foto
    1 ehliyet fotokopisi (yoksa Aile Sağlığı merkezinden rapor ve mezuniyet belgesi yada ilkokul ve üstü mezun olduğunuzu gösterir belge lazım)
    1 kimlik fotokopisi
    Halk Banka 32.10 TL (32 Lira 10 Kuruş) yatırıp dekontuyla beraber en yakın liman başkanlığına gidip evraklarınızı teslim ederseniz size gün veriyorlar ve 2 saatlik bir dersin ardından sınava giriyorsunuz. sınav da gayet basit. torun tombalak kim varsa aldırın kolay gelsin herkese

tekrar olduysa kusuruma bakmayın lütfen
    Ufk DEL?KTA?
    1985
    ÇANAKKALE

Amatör Denizci Belgesi Yeni Düzenleme
    http://www.zipkinci.com/hukuk-kosesi...i-belgesi.html

Cevap: Amatör Denizci Belgesi

2017 de ne kasmışlardı. canımızı çıkarttılar. Bukadar kolaylaştıracaklarını bilseydim bir yıl daha beklerdim.
    Her sınav oturumuna 15 kişi giriyordu sınavı 6 7 kişi geçebiliyordu.
    Yeni alacaklara hayırlı olsun.
    Arif ABACI
    1980
    KU?ADASI

Yorum yap

Saglik raporu vs internet egitim sistemi onlar gerekmiyor mu yani burdaki evraklar tamamiyle yeterli mi ?
      Ertan Onder
      Istanbul Eyup
      Digital baski teknik servis

Yorum yap

ehliyeti olanlar için saglik raporu gerekmiyormus. interner üzerinden egitimde liman baskanliklarinda verilcekmiş hafta sonlari 4 saatlik 1 egitim.. sonrasinda sinav...
        ONUR ALTINKOÇ
        1985 ?STANBUL

Yorum yap

ben belgemi aldım
          sağlık raporuna ve mezuniyet belgesine gerek yok. sebep ise ehliyeti alabilen kişi ilkokul mezunu ve zamanında raporu almıştır diye düşünülmüş. Alacaklara şimdiden hayırlı olsun
          liman başkanlığına evrakları teslim ediyorsunuz onlar da size gün veriyorlar. verdikleri gün içinde eğitim ve sınav oluyor Çanakkale' de cuma günleri öğleden önce eğitimi ve sınavı yapılıyor.
          internet üzerindeki eğitimi yapmaya gerek kalmadı mevcut sistemde. kulaktan dolma bilgi olarak ise 2020' ye kadar sistemin bu şeklide olacağı
          başvurular biraz yoğunmuş türkiye genelinde. başvurunuzu hızlı yaparsanız eğitim ve sınav çok geç tarihe sarkmasın
          En son düzenleyen akademili; 28.Kasım.2018, 13:35.
          Ufk DEL?KTA?
          1985
          ÇANAKKALE

Yorum yap

aşağıda açıklardım gerekmiyor ertan bey. sadece 3 belge ve 1 bazı yerlerde 2 foto
            kimlik fotokopi
            ehliyet fotokopi
            32 tl 10 kuruş halkbank dekontu (deniz ve içsular düzenleme genel müdürlüğü sekmesi altından ödeniyor bankada)
            Ufk DEL?KTA?
            1985
            ÇANAKKALE

Yorum yap

Asl? akademili taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              ticari amaç gütmeyen "....Özel Tekne: Ticari amaç olmaksızın münhasıran gezi, eğlence, spor ve amatör balıkçılık gibi faaliyetlerde kullanılan, ulusal standarda göre ölçüldüğünde boyu (LH) 2,5 metreden küçük ve 24 metreden büyük olmayan, mülkiyeti gerçek kişilere veya faaliyet konusu su sporları olan dernek veya vakıflara ait tekneler ile bu şartlardan bir veya birkaçını haiz olmamakla birlikte, bağlama kütüğüne kayıtlı olup özel tekne ruhsatnamesi almış olan tekneleri,...."

kullanabilmek için gerekli belgedir birçoğunuzun bildiği üzere. yeni bir proje ile bu belgenin alımı çok kolaylaştı 2020 yılına kadar da devam etmesi bekleniyor. hedef 1 milyon denizci.

dolayısı ile ilgilenecek bazı arkadaşlara bilgilendirme yapayım belki hayra geçer.

1 foto
              1 ehliyet fotokopisi (yoksa Aile Sağlığı merkezinden rapor ve mezuniyet belgesi yada ilkokul ve üstü mezun olduğunuzu gösterir belge lazım)
              1 kimlik fotokopisi
              Halk Banka 32.10 TL (32 Lira 10 Kuruş) yatırıp dekontuyla beraber en yakın liman başkanlığına gidip evraklarınızı teslim ederseniz size gün veriyorlar ve 2 saatlik bir dersin ardından sınava giriyorsunuz. sınav da gayet basit. torun tombalak kim varsa aldırın kolay gelsin herkese

tekrar olduysa kusuruma bakmayın lütfen
              Tskler Ufuk açtığın sayfa için, sayende belge sahibi olucaz..
              ?aban Yan?lmaz
              1978
              Söke

Yorum yap

Para yatırma Dekontunu istemediler benden
                1 fotoğraf ve başvuru formunu alıp sınav tarih verdiler.
                Sistem çok saçma olmuş,sınavlarda millet muhabbet ediyor,cevapları söyluyor bi kaç videosu duşmuş.
                1 milyona ulaşmak için her başvurana bişey öğrenmeden veriyorlar.
                Deniz tehlikedir,bi çok ölumlu veya kaza(maddi-manevi) durumuna yol açacaklar bu yönetmelik ile.
                Türk duygusu her Türkçüye en tatl? k?m?zd?r;
                Türk ülküsü candan da aziz bayra??m?zd?r.
                HÜSEY?N N?HAL ATSIZ

Oral BARUT
                1997 ANTALYA

Yorum yap

Belgeyä° aldik+ motor ve benzä°n tankida var + daliå? Takimlarimda tam + ben hazirim tek eksä°k tekne yada bot bulmak 15bg e .... Herkeze bol å?ans
                  Galiba kocaman bir bal?k gördüm sanki
                  0535 406 98 08
                  ?STANBUL / KARTAL

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X