Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

martda levrek avı

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• martda levrek avı

arkadaşlar mart 12 de saroza dalışa gideceğiz ama gelen arkadaşaların bir kısmı olta ile balık avlayacak onları 300 km yolu levrek avlarsınız diye kandırdım. bana levrek avı mart ayında olurmu geceden gitsek faydası olurmu karides yeterlimi yem için yardımlarınızı bekliyorum.

Fazıl bey bence sizin arkadaslar bastan kanmıslar kılometre 400 u buluyor saroz ucu

Yorum yap

karıdes yanında ırı kum kurdu bulundurun. yakalama ıhtımalınız yukselır. su an heryer teke yavrusu kaynıyor cunkı.

Yorum yap

şEREF ABİ SENCE SAROS KÖMÜRCÜ LİMANINA GİTSEK HEM OLTA İLE HEMDE ZINKINLA BALIK AVLAYABİLRİMİYİZ MART AYINDA

YADA BÜYÜK KEMİKLİYEMİ GİTSEK SENCE HANGİSİ DAHA İYİ MERA AÇISINDAN

Yorum yap

hem olta hem dalıs ıcın. kemıklı uygun. komurde balık zaten az oluyor. onuda balıkcılar urkutuyor. ama oltaya kucuk kemıklı daha uygun.
          sol taraf kum ıle kayalık baslangıcında levrek ve karagoz olabılır. gercı gece balık yapar. saga dogru dalısta yapabılırsınız. orfozları vurmayın.

Yorum yap

şeref Bey levrek için en uygun yem acaba nedir? karides iş görürmü?

Yorum yap

sevgılı denız (ısım bu sanırım) hangı sularda avlanıcaksınız. marmarada kum kurdu fakat bu dlganın attıgı yerdekıler degıl bele kadar olan suda kuma kuregı daldırıp cıkan kumu bır elekte eleyın ıcınde kalacaktır. genelde kalem kalınlıgında 4 cm cıvarında yesıl ele alınca yesıl fosfor bırakan bır mahluk bu kurt. bu yem levrek ve mırmır ıcın en ıyı dıyebılırım.
              egede ıse kendınız cıkaracaksanız. taslık alanlarda 8 mt ve daha derınde taslara yapısık denız sakayıgı denen kılıflı kurtlardır. veya mamun kullanabılırsınız.

Yorum yap

selam diger söyledıginiz yemler tamam ama mamun çok çabuk dagaldıgı için ben tavsiye etmiyorum çimçim iş görür sanırım şimdiden bolşans arkadaşlara saygılar şEREF abi

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X