Duyuru

Gizle
No announcement yet.

marmarada mercan ve eşkina

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• quala
    replied
    Cevap: marmarada mercan ve eşkina

Boyle gıderse gırgır vs 2 sene sonra sivÅ™i den baska bısey gormek zorlasır Marmarada.

Yorum izini:

• ?zgarabal?k
    replied
    Cevap: marmarada mercan ve eşkina

Marmara da hala mercan balığı bulunmakta yeterli siz meraya denk genin

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• mexmetali
    Guest replied
    yahu arkadaşlar şu bildiğiniz yerleri bi şekilde anlatınd abizde yararlanalım.... ben genelde kaldırım burnunda suya giriyorum...

Yorum izini:

• ycan
    replied
    ali selam benim adımda yalın bir terslik olmazsa yarın arıycam seni (cuma) 05325485886 tanısırız balık ları sepete koyarız :D

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• sunlıght
    Guest replied
    ycan bn ii oltacıyım ama zıpkın içinde okdar ii diilim ama bi kaç mera biliorum etrafımdaki insanlarla sıcak ilişleler münasebetiyle :D 0546 881 23 78 ali ismim ramaz gelmeden ararsan bi progrram yaparız

Yorum izini:

• ycan
    replied
    tanışalım sunlight bendede ufak bir fiber var 4.30 mimarsinanda duruyor tekne ...bildiğin yerleri merak ettim şimdiden :D

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• sunlıght
    Guest replied
    ycan bnm teknemde var orda bigün gel hem tanışalım hemde beraber balığa çıkarız bildiim bikaç yerde var hm oralara götürürüm seni

Yorum izini:

• ycan
    replied
    Eşkina avı serbest kalmış eger bilgi yanlış değil ise........ uzun süredir eşkinaları izlemekten yerlerini ezberledim çok serpildiler maşallahları var :D

Yorum izini:

• ycan
    replied
    sunlight senin balığa cıktıgın limanda taşlıklarda çok eşkina var orada ara sıra dalıp onları seyrediyorum yasak oldundan dolayı vurmadığımdan popülasyon çok fazla orada ....

Yorum izini:

• sunlıght
    Konu sahibi İlgili konu marmarada mercan ve eşkina

marmarada mercan ve eşkina

evet arkadaşalar eşkina avının serbest oluşyla artık bilgi paylaşımına gidebiliriz ve mercan varmı mercan yakalıyan marmarda ben 3 - 4 sene önce ufak bitane yakalıkmşıtım ama devamlı tutan bi kaç eski balıkçı biliorum
Hazırlanıyor...
X