Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

marmarada mercan ve eşkina

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• marmarada mercan ve eşkina

evet arkadaşalar eşkina avının serbest oluşyla artık bilgi paylaşımına gidebiliriz ve mercan varmı mercan yakalıyan marmarda ben 3 - 4 sene önce ufak bitane yakalıkmşıtım ama devamlı tutan bi kaç eski balıkçı biliorum

sunlight senin balığa cıktıgın limanda taşlıklarda çok eşkina var orada ara sıra dalıp onları seyrediyorum yasak oldundan dolayı vurmadığımdan popülasyon çok fazla orada ....
    YALIN CAN/?STANBUL 1974

Yorum yap

Eşkina avı serbest kalmış eger bilgi yanlış değil ise........ uzun süredir eşkinaları izlemekten yerlerini ezberledim çok serpildiler maşallahları var
      YALIN CAN/?STANBUL 1974

Yorum yap

ycan bnm teknemde var orda bigün gel hem tanışalım hemde beraber balığa çıkarız bildiim bikaç yerde var hm oralara götürürüm seni

Yorum yap

tanışalım sunlight bendede ufak bir fiber var 4.30 mimarsinanda duruyor tekne ...bildiğin yerleri merak ettim şimdiden
          YALIN CAN/?STANBUL 1974

Yorum yap

ycan bn ii oltacıyım ama zıpkın içinde okdar ii diilim ama bi kaç mera biliorum etrafımdaki insanlarla sıcak ilişleler münasebetiyle 0546 881 23 78 ali ismim ramaz gelmeden ararsan bi progrram yaparız

Yorum yap

ali selam benim adımda yalın bir terslik olmazsa yarın arıycam seni (cuma) 05325485886 tanısırız balık ları sepete koyarız
              YALIN CAN/?STANBUL 1974

Yorum yap

yahu arkadaşlar şu bildiğiniz yerleri bi şekilde anlatınd abizde yararlanalım.... ben genelde kaldırım burnunda suya giriyorum...

Yorum yap

Cevap: marmarada mercan ve eşkina

Marmara da hala mercan balığı bulunmakta yeterli siz meraya denk genin
                  Yusuf Atakan Zay?m
                  A+
                  A?ç?

Yorum yap

Cevap: marmarada mercan ve eşkina

Boyle gıderse gırgır vs 2 sene sonra sivÅ™i den baska bısey gormek zorlasır Marmarada.
                    Ertan Onder
                    Istanbul Eyup
                    Digital baski teknik servis

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X