Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Forumdaki Kıyıdan At-Çek'çileri görelim.

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Forumdaki Kıyıdan At-Çek'çileri görelim.

Arkadaşlar aramızda oldukça fazla olduğunu düşündüğüm kıyıdan at-çek olta balıkçılığı ile uğraşan dostlar. Bu başlık altında bi yoklama yapalım. Malum Marmara ve Kuzey Ege için at-çek sezonu geliyor. Bilgi paylaşımı,malzeme seçimi,makara kukara falan yaparız. :D:D:D

Ben daha çok yeniyim At-Çek olayında. Tecrübem daha 1 lüfer ve birkaç turnayla sınırlı fakat gerçekten hazzı çok yüksek bir avcılık biçimi. :) Ben diyorum ki birlik olursak sanırım herkes birşeyler öğrenir.

Yaşadığımız yerlere göre toplanıp organizasyonlar da düşünülebilir.

At-Çek'çileri başlığa bekliyorum.

Sağlıcakla dalın,

Sağlıcakla atın-çekin :D:D

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Cevap: Forumdaki Kıyıdan At-Çek'çileri görelim.

bir adet at çekci geldi bile :)

Yorum Yap

sabah 5:30 da uyuyamadıktan sonra başladığım at-çek avında 8.5kilo levrek yakalamıştım 11:30 a kadar 33 adet 300 350 şer gram civarlarında

Yorum Yap

Yazlığım Gümüldür de. Orada olduğum her gece muhakkak balık tutarım. Gerçi Gümüldür sahra çöllerinin deniz versiyonu olduğundan çıkacak balıklar belli. Mırmır a talim :)

Yorum Yap

Aytaç geçen paylaştığın fotodan belli senin meran da levrek kakılı be kardeşim :D:D

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

Yorum Yap

Her merada varsınız be kardeşim...bende özeniyorum bu işe ama kışın daha iyi sanki :) ayrıca çok çektim bu at çek çiler den :) koca koyda tek bir at-çek çi ve tek dalan kişide de olsa çatışıyorlar mutlaka :)
            sigpic
            Ali Hakan GEREZ
            0 RH (+)
            0 542 228 55 50
            www.poyrazsub.com

Yorum Yap

Aslı Ali Hakan GEREZ tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Her merada varsınız be kardeşim...bende özeniyorum bu işe ama kışın daha iyi sanki :) ayrıca çok çektim bu at çek çiler den :) koca koyda tek bir at-çek çi ve tek dalan kişide de olsa çatışıyorlar mutlaka :)
              Valla abi zaten suya girmeyi pek tercih etmediğim Kasım ayı bitimi ve sonrasında çok hareketli oluyor bu at-çek mevzusu. Dalışa alternatif bir hobi buldum kendime kışın sıkılmak, evde pineklemek, tatillerde öğlene kadar yatmak yok. At-çek var. :D:D Çok ta full ekşın bişey abi saldırılar, vuruşlar falan tavsiye ederim yani.

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

Yorum Yap

At Çek işinde sahte çok önemli belli ki. Bu hususta Ediz Usta herhalde burayı renklendirecektir :)
                Yusuf Ziya ?ipal

Yorum Yap

Aslı Eren ATEş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  Valla abi zaten suya girmeyi pek tercih etmediğim Kasım ayı bitimi ve sonrasında çok hareketli oluyor bu at-çek mevzusu. Dalışa alternatif bir hobi buldum kendime kışın sıkılmak, evde pineklemek, tatillerde öğlene kadar yatmak yok. At-çek var. :D:D Çok ta full ekşın bişey abi saldırılar, vuruşlar falan tavsiye ederim yani.
                  Sevgili Eren ; çok haklısın...Fakat suda balığın çok olduğunu bilipte onların seni tercih etmesini beklemek hep beni vazgeçiriyor...Ekşın ı ben çok güzel yaşadım :) videoda görüleceği üzere :) önce alnıma sonra ise sağ koluma taktırdı :)

Aslı Yusuf Ziya şİPAL tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                  At Çek işinde sahte çok önemli belli ki. Bu hususta Ediz Usta herhalde burayı renklendirecektir :)
                  Sevgili Yusuf ; Ediz Bey in yardımları ile İngiltereden getirttiğimiz Summy sahtelerden birisini arkadaşıma verdim...video da izlersen nasıl randıman aldığını görmen mümkün...sağolasın EDİZ...:)

720 hp izleyin :)

Ali Hakan GEREZ
                  ZIPKINCI
                  En son düzenleyen Ali Hakan GEREZ; 21-08-2013, 14:27.
                  sigpic
                  Ali Hakan GEREZ
                  0 RH (+)
                  0 542 228 55 50
                  www.poyrazsub.com

Yorum Yap

boğazın kuru fasulyesi, istavrit. at çek. negzel oluyor öyle 10 lu 15 li çapari ile.

Yorum Yap

Aslı Eren ATEş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                      Aytaç geçen paylaştığın fotodan belli senin meran da levrek kakılı be kardeşim :D:D
                      sürüye denk geldimmi zıpkında olsa atçeklede olsa affetmiyorum ürküp kaçana kadar alacağımı alıyorum içinden :)

Yorum Yap

valla bende de var birşeyler, geçen sene bir iki güzel levrek aldım, çok güzel takipler aldım, aksiyonlar yaşadım

bakalım bu sene neler yapabileceğiz..

:)

Yorum Yap

Nadirde olsa atçek yapıyorum bende gruba dahil olabilirim abi :) Bu başlık altında tecrübe ve bilgilerimizi paylaşıp, organizasyonlarda yer almak isterim. Misinanız sağlam olsun, livarınızdan balık eksik olmasın, atın çekin sağlıcakla :)
                          B RH+
                          SSI OpenWaterDiver,CMAS*

Sana yap?lan haks?zl?klar? toza, iyilikleri mermere yaz...

Yorum Yap

Bu çocuk evlendikten sonra napacagını şaşırdı... Yavrum benim dogruyu söylesene Burcu dalış takımlarını eve koymuyor, pisliğiyle ugrasmıyor. O yüzden bende küçük şeylere yöneldim. Pisliği yok ağırlıgı yok, evde odayı daraltması yok.
                            Atmayla uğrasacagına Burcunun gönlünü alda dalış takımlarına yer bul.
                            not: Bide kilo ver.

[email protected]
                            https://twitter.com/kyhn_yldrm
                            http://www.icimdekidusman.com
                            '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum Yap

Ben de atıp çekemeyenlerdenim ama malzeme konusunda yardımcı olabilirim.
                              ?evket TATLI 1979/ANKARA

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X