Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Eşkina ve sivri burun karagözü oltayla, kurttan başka hangi yemle yakalayabiliriz ?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Eşkina ve sivri burun karagözü oltayla, kurttan başka hangi yemle yakalayabiliriz ?

Kulağıma su kaçması sonucu doktor baya bi azarladı bizi belli bi müddet suya girme dedi vede ramazana denk gelmesi nedeniyle iftardan sonra olta balığı yapmak istiyorum yemleme konusunda yardımcı olursanız sevinirim hayırlı ramazanlar.

Cevap: Eşkina ve sivri burun karagözü oltayla, kurttan başka hangi yemle yakalayabili

Selamlar tekeyi dene bayilirlar tekeye. Boru kurdu da iyidir..

Yorum yap

Cevap: Eşkina ve sivri burun karagözü oltayla, kurttan başka hangi yemle yakalayabili

teke karidesi midye yada kurt bugun bir abimle otobüste karşılaştım tesadüf bende ona sordum şamandıralı sistemle kayalıklarda avlama şansı yüksekmiş hayırlısı olsun bende denicem yakında tücrübelerimi paylaşırım
      Fatih
      ?stanbul
      1978
      Adam olmak bir gruba dahil olmak de?il bir duru?a sahip olmakt?r.

Yorum yap

Asl? harutyun keyişoğlu taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Selamlar tekeyi dene bayilirlar tekeye. Boru kurdu da iyidir..
        bak aynı anda yazdık abi bu arada oltaya gidelim abi tekel bayii var eski ptt üstünde yukarı çıkarken sülünez orhanı tanırsan sabah işe gelirken gördüm tamam gidelim diyor adam oltada usta
        Fatih
        ?stanbul
        1978

Yorum yap

Ridvanciğim bu işin ustasi bizim erçağ dir .şamandirali stoperli süper olta hazirlar. Malum meramiz belli gecede 7 8 eşkina ve diğer tür baliklar tutma şansimiz var .istersen bir konuşalim organizasyon yapalim cumartesi akşami gidebiliriz.biliyorsun eşkina gececidir.

Yorum yap

cumartesi bizim grubun toplantısı var yemekli erçag gelecekmi bilmiyorum bakalım ben orhan abiyle tanıştırayım bir sohpet adamki sorma illaki tanırsın belki isimle çıkaramadın bu adam bir başka ..erçagdanda tüyo alırız ben özelden telefonumu yazıyorum sana
            Fatih
            ?stanbul
            1978

Yorum yap

Asl? Rıdvan SEDEF taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              cumartesi bizim grubun toplantısı var yemekli erçag gelecekmi bilmiyorum bakalım ben orhan abiyle tanıştırayım bir sohpet adamki sorma illaki tanırsın belki isimle çıkaramadın bu adam bir başka ..erçagdanda tüyo alırız ben özelden telefonumu yazıyorum sana
              Rıdo abi aslında şu toplantıları hep ben yokken bi yere gidecekken yapıyosunuz , nasıl denk getiriyosunuz bravo. Hep sertaç abi işte neyse abi ben face e yazamıyorum iş yerinden, buradan haber vereyim dedim. Pazar günü Ankarada sınav olduğu için Cumartesi akşam 12 gibi buradan hareket edeceğiz 2-3 arkadaş ben belki bir uğrayabilirsem yanınıza selam getiririm söz vermiyorum inşallah gelebilirim. O yüzden uzaklarda aramayım mutluluğu, harutyun abinin dediği gibi malum meranın havası suyu çok güzel herkese yakıncacık. Sen orası olsun diye bi baskı yap. #direnRıdoAbi

Seçkin Bozdemir.

09/1987 ?stanbul-Bak?rköy

Yorum yap

Arkadaşin sayfasinda konuşuyoruz ama kusura bakmasin.erçağla konuşiyim bugün cumartesi yapalim birşeyler zaten mera bize çok yakin.tekeyi oradan çikartiyoruz kepçeyle. Birde sendeki patos 120 cm şişi de görmek isterim.selamlar.

Yorum yap

Geçen hafta sonu gittim eşkina. Yuvanın tepesine attım oltayı tık yoktu. Çok nazlı şu sıra. Naçizane fikrim, eşkina oltaya Ağustos gibi gelir. Yanınıza istavrit takımı alın bence eşkina oltasına istavrit takıldı ki azmanın tekiydi
                  sigpic
                  Kaan HUDEKO?LU
                  1981 - KOCAEL?

Ne mutlu Türküm diyene !

Yorum yap

Mamun'a da gelebilir belki? Ama en iyi borukurdu bence de

Yorum yap

Asl? harutyun keyişoğlu taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      Arkadaşin sayfasinda konuşuyoruz ama kusura bakmasin.erçağla konuşiyim bugün cumartesi yapalim birşeyler zaten mera bize çok yakin.tekeyi oradan çikartiyoruz kepçeyle. Birde sendeki patos 120 cm şişi de görmek isterim.selamlar.
                      abi sıkıntı yok her konu açtığımda mutlu oluyorum yalnız bırakmıyorlar teşekkürettim.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X