Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ufak tüyolar

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Eline sağlık abi maşallah diyorum. Bereketli bir av olmuş. Çeşit yapmışsın seyrine doyum olmuyor mübareklerin. şu papağan iğnenin bi fotosu mümkün mü acaba, merak ettim. Yanına bi şeyler koyabilirsen boyutunu oranlayabiliriz.

Yorum yap

• Murat Abi ne yapmışsınız yahu...Ağzım açık kaldı.
      Zevkine doyum olmaz bunları çekmenin..At-çek, at-çek...
      4 kulaçta da mercan bulmuşsunuz ya helal olsun.
      Süper...
      "Totally Addicted To Bass"
      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

• teşekkür ederim. bu vesile mustafa kardeşim tekrar tekrar geçmiş olsun.
        ramazan çıksın. buluşup bir iki kadeh parlatalım şöyle.

sevgi ve saygılarımla,

Yorum yap

• emrim olur faruk kardeşim. 15 dk. sonra orjinal 496/3 ve benim imalat 496/3
          burada.

sevgi ve saygılarımla,

Yorum yap

• üstteki size üretimi kalkan orjinal mustard 496/3 papağan ağızlı gece laciverti renkli.
            altta ki ise benim basmalı kurşun kalemin içine sokup ucunu eğerek papağan ağıza çevirdiğim mustard 496/2 gece laciverti renkli.
            bu iğnelerin benzerlerinden farkı hem gövdesi çok ince hemde iğnenin içeri doğru kıvrık olan ucu çok ince ama bir o kadar da çok dayanıklı yani ucu kolay kolay bozulmuyor. ve çok ama çok alıcı olmaları. inanın balığın kaçarı yok. bu iğne ile balık alamayan gidip intihar etsin.
            gece olduğu için resim net olmadı gibime geldi. gündüz ışığında daha net bir fotoğraf çekip sonra koyacağım.

sevgi ve saygılarımla,

Yorum yap

• bu resimde orjinal mustard 496/3'e ölçü olması için. resim yine flu oldu ama 2 cm. boyundadır.

sevgi ve saygılarımla,

Yorum yap

• 21.10.2006 cumartesi günü tuzla'dan 2 kulaçtan alınan bereket.
                bayramda ızgara ve rakı başındayız.

tüm kardeşlerime hayırlı bayramlar dilerim.

sevgi ve saygılarımla,

Yorum yap

• araya biraz benim mont ve ayak parmakları da karışmış
                  lütfen kusuruma bakmayınız.

sevgi ve saygılarımla,

Yorum yap

• Murat abi tebrikler balıklar süper,abi benim bi sorum olucak bu tuzla tam neresi oluyor ?:roll:

Yorum yap

• Abi fotolar için teşekkürler. Hem iğne fotoları hemde balıklar için. Yine toplamışsın parsayı. Yakında Tuzla da balık yumurtası bile kalmıyacak sayende. Bileğine sağlık afiyet olsun üstadım. Seninde Bayramın mübarek olsun ellerinden öperim.

Yorum yap

• sevgili serdar kardeşim,
                        tuzla diye anılan yer çiğli'den kavşaktan AOSB'ye (Atatürk Organize Sanayi Bölgesi) dönüyorsun. 3 km.sonra sasalı köyü geliyor karşına. orayıda 1 km. geçince karşına tuzla geliyor (tuz işletmesi). gerçi sasalı balık koop. üye olmadığınız için girmeniz pek mümkün değil ama, çüzüm basit. işletmenin giriş kapısının sağından kuş cennetine giriliyor. işte o tarafa sapıp yine sahile ulaşabilirsiniz.

sevgi ve saygılarımla,

Yorum yap

• sevgili faruk kardeşim hepimize iyi bayramlar ve çok bereketli avlar dilerim.

sevgi ve saygılarımla,

Yorum yap

• ARGAMİ ABİ BUNLARI SENİN TEK KİşİLİK HASILATINMI ?

Yorum yap

• ARGAMİ ABİ BİDE BANA MSN ADRESİNİ VERİRMİSİN SENDEN BİLGİ ALALIM DİMİ

Yorum yap

• Dostum sen ne yapmışsın böyle yav. Aşkolsun bu fotolar burda olmaz lütfen ayrı bir başlığa koyalım bi defa. Ben tuttum demesen bu balıklar SİGARADAN ÖLDÜ sanıcaktım

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                                X