Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Mor Mavi Renkli İpliksi Zehirli Deniz Canlısı

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Mor Mavi Renkli İpliksi Zehirli Deniz Canlısı

Merhaba arkadaşlar, elimde fotoğraf veya videosu yok o yüzden net tarif etmek için böyle bir başlık açtım.

otlukların içerisine agaşona yatarken elime bir minarenin üzerinden bulaşmış(minareyi sonra gördüm) ve elimle burnumu kapatarak eşitleme yaparken dudağıma değmiş. feci yakıyor ve acayip kabartıyor.

başlıkta da yazdığım gibi incecik iplik gibi mor maviye çalan bir şey, canlı mı yoksa başka bir canlının uzantısı mı bilmiyorum ama çok zehirli olmalı ki temas ettiği yeri fena yakıyor. elimde eldiven olduğu için bir şey olmadı ama dudağıma değen kısım anında kabardı.

daha önce gören bilen var mı nedir bu?
    Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Cevap: Mor Mavi Renkli İpliksi Zehirli Deniz Canlısı

Asl? qwert taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Merhaba arkadaşlar, elimde fotoğraf veya videosu yok o yüzden net tarif etmek için böyle bir başlık açtım.

otlukların içerisine agaşona yatarken elime bir minarenin üzerinden bulaşmış(minareyi sonra gördüm) ve elimle burnumu kapatarak eşitleme yaparken dudağıma değmiş. feci yakıyor ve acayip kabartıyor.

başlıkta da yazdığım gibi incecik iplik gibi mor maviye çalan bir şey, canlı mı yoksa başka bir canlının uzantısı mı bilmiyorum ama çok zehirli olmalı ki temas ettiği yeri fena yakıyor. elimde eldiven olduğu için bir şey olmadı ama dudağıma değen kısım anında kabardı.

daha önce gören bilen var mı nedir bu?
    Geçen hafta bileğime görmediğim birşey dokundu. Balığı alırken tutuntuğum kayanın üstündeydi muhtemelen inanılmaz yanma oldu. şuan iyileşiyor doktora çıktım antibiyotikli bir krem verdi kullandım şuan daha iyiyim. ama canlı hakkında bir fikrim yok,geçmiş olsun.
    Günkut ARDA
    1989
    Kia Sat?? Dan??man?

Yorum yap

teşekkürler, size de geçmiş olsun
      En son düzenleyen qwert; 30.Temmuz.2018, 14:30.
      Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

suçluyu buldum bir yandan da araştırıyordum. bir tür anemonmuş
        Cloak anemone (Adamsia palliata) (Adamsia carciniopados) deniliyormuş ve minarelerin üzerinde oluyormuş koruyucu amaçlı.

Cem

?stanbul 1978

?Ç?MDEK? DEN?Z

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X