Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Orfoz avlanmamasina yönelİk kampanya baŞlatiyorum...

Çökü?
Bu konu kapat?ld?.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Orfoz avlanmamasina yönelİk kampanya baŞlatiyorum...

Yeme balik ozaman balik da avlanmasin yenmeyen bir urun otomatikman avlanmazda ne yiyelim
    kardesim ot ta yemiyelim oksijen tukeniyor hayvan eti de yemeyelim oda canilik ne yiyelim kardesim bende onu sorarim sacma sapan yorum yapiyorsun.bunlari dusunmuyorsun senin gordugun saf bakan orfozlar kucul orfozlar her canilinin kucugu saf saf bakar bitek orfozun degil sargozunda levreginde. orfozun buyuk bireyleri neden gorulmuyor soyleyelim buyuk avlar iyi bir teknik ve av kabiliyeti ister canim kardesim oyle senin avladigin ali bereketlere benzemez ! Burda insanlarin avlarini elestirecegine bu kadar bilgi sahibi insanlarin arasinda bilgi alip iyi bir avci olmaya calis sen kocaman bir kutuphanede kitap okumadan kitaplaro elestiriyorsun !Azcik bisey yazarken yorumla dedigim bu sana yorumlama yok sadece yazma var azcik yorumlama yetenegine sahip olsan boyle bir yazi yazmazsin !
    Gökhan MET?N 1982
    ANTALYA

Yorum yap

Re: Cevap: Orfoz avlanmamasina yönelİk kampanya baŞlatiyorum...

Asl? gkh taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Yeme balik ozaman balik da avlanmasin yenmeyen bir urun otomatikman avlanmazda ne yiyelim
      kardesim ot ta yemiyelim oksijen tukeniyor hayvan eti de yemeyelim oda canilik ne yiyelim kardesim bende onu sorarim sacma sapan yorum yapiyorsun.bunlari dusunmuyorsun senin gordugun saf bakan orfozlar kucul orfozlar her canilinin kucugu saf saf bakar bitek orfozun degil sargozunda levreginde. orfozun buyuk bireyleri neden gorulmuyor soyleyelim buyuk avlar iyi bir teknik ve av kabiliyeti ister canim kardesim oyle senin avladigin ali bereketlere benzemez ! Burda insanlarin avlarini elestirecegine bu kadar bilgi sahibi insanlarin arasinda bilgi alip iyi bir avci olmaya calis sen kocaman bir kutuphanede kitap okumadan kitaplaro elestiriyorsun !Azcik bisey yazarken yorumla dedigim bu sana yorumlama yok sadece yazma var azcik yorumlama yetenegine sahip olsan boyle bir yazi yazmazsin !
      Bana bak kardeş ağzını topla ben sana bi laf etmedim hakaret etmedim git avla ne avlıyorsan ben 2 orfozu senden kurtarsam kardır, palamutu çıprayı v.s. gayette yiyorum levrek ,çıpra çiftliği olduğu için üzerindeki av baskısı hafiflemiş durumda en azından önlemler var ben en azından belirli önlemler alınsın diyorum yaptığım yorumları verdiğim linklerdeki bilim insanları yapıyor onlardamı saçmalıyor tüm çabam suya girip para için, caka için orfozların sonunu getireceklerle olacak her mücadelede bir şekilde menfaatlerine dokunduğu için karşı çıkanlar olabilir ben senin yorum yazma yeteneğine anlama kabiliyetine hakaret etmedim hakaretlerini sürdürüyorsun kaç para kazanıyorsun bu hayvanın ölüsünden merak etmekteyim neden bu kadar canına dokundu? Ben sadece Orfoz ve lahoz için konuştum ne yersen ye av kabiliyeti gerektiriyor diye nesli tükenen bir hayvanı satmak için yemek için avlıyorsanız ben sizin yorumlama ve anlama kabiliyetinizden şüphe ederim kusura bakma Gökhan kardeşim lütfen yazılarımızı dikkatli yazalım hakaret içermesin

Yorum yap

Cevap: Orfoz avlanmamasina yönelİk kampanya baŞlatiyorum...

Olay kişisel atışmaya döndüğü kilitlenmiştir.
        Lütfen özelden devam ediniz. Veya hiç devam etmeyin.

kyhnyldrm@hotmail.com
        https://twitter.com/kyhn_yldrm
        http://www.icimdekidusman.com
        '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X