Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

hind okyanusu göçmeni akdenizde

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• hind okyanusu göçmeni akdenizde

ARKADAşLAR ANTALYA,DAN selamlar daha önce endonezya bali,de yaptığım avlarda bolca gördüğüm aslan balıkları ve renkli tropik iskarozlardan. daha sonra
    ANTALYA,DA bizim sularımızda.da karşılaşmıştım VE oldukça şasırmıştım
    Derken bugün bir ilki daha yaşadım ve merada karşıma daha önce endonezya balide gördüğüm ve yarım kiloluklarını vurduğum tropik barbunla karşılaştım
    avlanması oldukca zor olan balığın videosunu cekmeyi ve vurmayı başardım öncelikle resmini yüklüyorum videosunu daha sonra paylaşıçagım
    bu arada merada karşılaştığım Savaş kardeşimle ayak üstü kısa ama güzel bir sohbet ettik burdan,da kendisine tekrar selam söylüyorum

her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
    serkan güne?
    1982

Cevap: hind okyanusu göçmeni akdenizde

Geçen sene Tropik denizde dalan senmiydin yoksa Serkan Resimleri falan yüklemiştin şimdi bahsedince anımsadım
    sigpic

"Sadece Rüku'da E?ilir, Secdede Diz Çökeriz"
    Halil Kafkas

Yorum yap

ewet benim Halil kısmetse bu kış deyil birdahaki kışa 2 aylığına gene gidicem baliye ve bol bol video ve resim cekip avlanıcam kısmetse
      her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
      serkan güne?
      1982

Yorum yap

Maskeli barbun, belli kaçak gelmiş
        1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

ewet kaçak göcmen
          serkan güne?
          1982

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X