Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Baglar hakında sorularınız Önerileriniz tavsiyeleriniz

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

burag bıraz arastır once
    Tamer Otken / 1965
    ?stanbul

Yorum yap

arkadaşlar en sağlıklı köstek bağlama işini uygulamalı göstere bilirmisiniz?

Yorum yap

arkadaşlar misinamı şişe hep sıkıştırarak avlanırdım geçenlerde ilk defa misinanın sıkıştırdığım yerden çıktığını farkettim acaba oraya ne çeşit bir düğüm atarsak daha sağlam olur artık sıkıştırma kullanmak istemiyorum açıkçası.tavsiyelerinizi bekliyorum.

Yorum yap

Cevap: Baglar hakında sorularınız Önerileriniz tavsiyeleriniz

Herkese selam benim boğma bağı yaparken kullandığım düğüm çeşidinde sıkıntı yok ancak bağıN çözülmesi sorunu ile çok karşılaşıyorum bunun nedeni acaba nedir ve 2. sorum bu bağı daha fazla nasıl sıkılarım pratik bilgisi olan varsa çok sevinicem teşekkürler.
          efe sar?y?ld?z

Yorum yap

merhabalar arkadaşlar,kapalı kafada misinayı şişin 2. deliğine bağlamak atışlarda sorun yaratır mı?(çıkarken değip sapması gibi),ayrıcaşişe misina kullanmamız şart mıdır?doğrudan zıpkın ipine bağlasak ne gibi dezavantajı veya avantajı olur? ayrıca misinayı şişe düğümle sıkıştırsam mı daha iyi olur yoksa klips mi kullanmalıyım?yardımcı olursanız sevinirim.
            En son düzenleyen maviengin; 31.Mayıs.2010, 09:44.

Yorum yap

Sorumu soracak en uygun yeri burası olduğunu düşündüm yanlış yer seçimiyse yöneticiler yönlendirin lütfen. Zıpkın çevirme lastiğinde ki2 ucu bağlayan şişin çentiğine geçen küçük ipi nereden tedarik ediyoruz acaba ?
              Mustafa BOZKAYALAR
              26 Denizli - Ayd?n

Yorum yap

Cao ban long là gì

Yorum yap

Basit bir soru fakat bilmediğim için sordum eminim gören olmuştur ??
                  Mustafa BOZKAYALAR
                  26 Denizli - Ayd?n

Yorum yap

Ismi palamut ipidir. Dalis malzemesi satan yerlerden temin edebilirsin..
                    ONUR ALTINKOÇ
                    1985 ?STANBUL

Yorum yap

Denizli'de malesef dalış malzemesi satan yer yok o yüzden ekstra başka bir yerde bulabilirmiyim acaba pazar dalışa gitmeyi planlıyorum bulabilirsem.
                      Mustafa BOZKAYALAR
                      26 Denizli - Ayd?n

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X