Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Düğümler Bağlar Cevizler Piyanlar Örgüler Dikişler

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Düğümler Bağlar Cevizler Piyanlar Örgüler Dikişler

Arkadaslar merhaba
    Bu baslık altında amac hep beraber denizcilik tarihinde kullanılan düğümleri bağları cevizleri piyanları bulup burada ortaya koyup tüm arkadasların bunlardan yararlanmasını saglamak
    sızlerden ricam ıster gif seklınde ister açıklamalı fotograf şeklinde gerektiği zaman da yazı seklınde bu bolume bulabıldıgınız butun duğumlerı koymanız
    fotografları galerı kısmında yenı acılan baglar ve dugumler bolumune yüklemenızi rica ediyorum
    saygılar
    Tamer Otken / 1965
    ?stanbul

bora kaynak olarak bırıkım scuba egıtımım sırasında ders notları bırkac kıtap ve gıf olarak ınternete konmus bır kac bag
    baska yerlerden bulabılecegım kaynaklar da olacak bu kaynakları daha sonra belırtecegım
    Tamer Otken / 1965
    ?stanbul

Yorum yap

Çok iyi bir çalışma . Teşşekkür ederim

Yorum yap

tamer abi tesekkurler ihtiyactı eline saglık

Yorum yap

TAmer abi teşekkürler.Ugraşmışsın.....

Yorum yap

bu daha bısey deıl su bagları bır derleyelım ozaman cok sık bır bılgı kaynagı olacak elımızde
            Tamer Otken / 1965
            ?stanbul

Yorum yap

Elinize saglik.
              Forumda daha once birkac kez sorulan bir konu olan Zipkin - Makara - Sis baglantisi da resimli eklenirse (veya elinde cizim olan bir arkadasimiz Tamer Bey adina yardimci olursa) bircok arkadasa yardimci olur kanisindayim.
              Tesekkurler,

Yorum yap

arkadalar selam bu baslıga 141 kıs bakmıs kımsenın elınde pc ortamına atılmıs bag dugum yada herhangı bı materyal yokmu bu baslıgı hep beraber kalkındıracagız lutfen bıraz gayret
                Tamer Otken / 1965
                ?stanbul

Yorum yap

Tamer abi bende bir kaç düğüm var ama eklemeyi beceremedim. Sana word dosyasında gönderiyorum, resimleri nerden bulduğumu hatırlamayorum.

Yorum yap

bora selam
                    vermıs oldugun sahıl guvenlık web sayfasında kullanılan bır kac tane gıf halınde baglar var aynı bagları baska sayfalarda da bulman mumkun
                    ornek
                    http://www.dzkk.tsk.mil.tr/turkce/DzcilikKosesi.asp
                    http://www.denizce.com/dugumler.asp
                    ayrıca uye olup para yatırdıgın taktırde yurt dısında bır cok sıtede bagların yapımlarını satıyorlar benım amacım kullanılan butun bagları foruma tasımak
                    sevgıler
                    Tamer Otken / 1965
                    ?stanbul

Yorum yap

Tamer abi bu paylaşımın ve emeklerin için çok teşekkür ederim..

Yorum yap

tamer abi maden gıbısın valla ya sagol abi eline saglık emegıne saglık

Yorum yap

abi çok saol eline sağlık çok iyi düşünmüşsün forumda birçok kişinin böyle bir sayfaya ihtiyacı vardı başta ben olmak üzere artık çevirme lastik kullanacağım malum düğüm bilmekte yarar var tekar sağol..

Yorum yap

Abi eline sağlık, sana birşeyler gönderdim umarım işe yarar şeyler vardır aralarında.

Yorum yap

Tamer bey; ellerinize sağlık, yeni gördüm çok güzel bir köşe olmuş. Bu kadar düğüm çeşidi olduğunu kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Daha neler göreceğiz :shock:
                              Kolay Gelsin

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X