Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Zıpkın , şiş , ağırlık , palet ve nicesi.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Zıpkın , şiş , ağırlık , palet ve nicesi.

1-Mares razor camu brown 45-46 numara 3 dalış gördü ,tertemizdir ,yüzeyindeki hafif çizikler dışında çok birşeyi yok.Türkiye'de pek bulamayacağınız bir modeldir. fiyat 450 tl
    2-Pathos kapalı kafa derin çatlamaları oldu yapıstırıcılarla yapıstırdım lastiğinde bir sorun yoktur ama fiyatıda 15
    3-Pathos masfallı metal palamut hiç kullanılmamıştır 70 tl
    4-Apnea Ghost 75 şişin kelebeği kırıldı zorladım biraz şiş sorunlu ama tüfek tertemiz uzun süre taş altı için kullanılır fiyat 150
    5-Pathos pro 110 açık kafadır 1 sezon kullanıldı.yüzeysel çizikleri çok yoktur tertemiz kullanıldı. Lastiksiz ve Şişsiz yollayacağım fiyatı 550 tl. Toplu alıma indirim.
    6- 2x3 dalış ağırlığı tanesi 40 lira .
    7- Apnea Diamond Şiş (1900N/mm2 44HRC) Ø6,50mm . 150 cm ( 2 tane vardır . Bir tanesi sıfır bir tanesi hiç kullanılmadı. Sıfır olanın fiyatı 90 , diğeri 75.
    8- tek kanallı ve çift kanallı klipsler 1.2 , 1.4 zıpkın misinalarına uyar . Fiyat 40.

Diğer şişler yamuk ve gövdeden zararlı düzelteyim diye uğraşmadım. Toplu alıma ücretsiz gönderilecektir.

Toplu alıma indirimler yapacağım. İstanbul için elden teslim ederim . Kargo alıcıya ait.
    Mertcan Ersoy

1994 ?stanbul / ?zmir / Gökçeada

Ege Üniversitesi- Radyo Televizyon Sinema

ersoymertcan@hotmail.com
Haz?rlan?yor...
X