Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Çoook uygun fiyatlı malzemeler( şİşler, polosub smooth iç yelek, o.m.e.r patriot...)

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Çoook uygun fiyatlı malzemeler( şİşler, polosub smooth iç yelek, o.m.e.r patriot...)

Üstadlarım selamlar,

Elimde birkaç sıfır kondisyonda malzemeyi yedekte durdukları ve kullanmadığım için satışa çıkarıyorum. Fiyatlarını oldukça aşağıda tuttum, lütfen pazarlık teklif etmeyin, fiyatları şişirip pazarlık payı bırakıpta satmak yerine, sıfır kondisyondaki bu malzemeleri olurunun da aşağısında veriyorum. İlk gelen alır şimdiden hayırlı olsun....

SEATEC 7MM Sharkfin 150 cm şiş;

Yeni aldığım zıpkınla beraber gelmişti, tüfeği denemek için suya soktuğumda 1 kere suya girdi daha sonrasında kombinasyon değişikliğine gittiğim için kenarda bekletildi. 1 kere suya soktum, ucu eğe dahi görmemiştir, sıfır kondisyonda ve taş gibi sağlam şiştir. Uzun tüfek alırsam kullanırım düşüncesiyle kenarda bekletiyordum lakin işime yaramayacak. Seatec şişlerin kalitesi zaten ortadadır.Yamuk falan kesinlikle yoktur.

Fiyat : 100 TL

PATHOS 7mm 130 cm TRICUT yeni nesil Sharkfin şiş,

Finleri geride olan ters kelebek şiştir. Kesinlikle yamuk falan yoktur, tertemiz ve sıfır kondisyondadır. Yedeğimin de yedeği olarak kenarda duruyor, daha etiketi bile durmaktadır. Bu sebepten satışa koyuyorum.

Fiyat : 90 TL

O.M.E.R Patriot şamandıra + 8metre bungee lastik+ wapia şiş kakıcı;

şamandırada her türlü ihtiyacınızı karşılayacak birçok göz ve birden fazla zıpkını rahatlıkla taşıyabileceğiniz zıpkın bağlama yeri bulunmaktadır. Yapısı itibari ile su tutmayan ve en az sürtünmeyle sizi rahatlıkla takip eder. Yorulduğunuzda üzerine dayanarak dinlenebilir yada uzun yüzüşlerde üstüne çıkıp destek alarak yorulmadan devam edebilirsiniz. Zıpkınlarınızı tamamen şamandıraya paralel bağlarsınız, bu sayede aşağı doğru sallanmazlar ve su tutma minumuma iner. şamandıranın yanında verilen 8 metre bungee lastik inanılmaz esneme kabiliyetine sahip. Ben 18 metreye hiçbir ekleme yapmadan 8 metre bungee belime bağlı olarak inmiştim. İnanılmaz esnek ve taşıdığınızı bile hissetmezsiniz. Yanında bir de wapia şiş kakıcını hediye vereceğim. Sıfır kondisyondadır.

FİYAT: 100 TL

POLOSUB SMOOTH 1.5MM 3 BEDEN İÇ YELEK;

İç yelek dışı smooth tur. 1.5mm olmasına rağmen inanılmaz ısı konforu var emin olun. Ben Mayıs ayında Karadeniz de dalamayacağım için satıyorum. 2 kere çanakkalede giydim. İç tarafında bağlantı yerlerinde ekstra neopren takviyeler vardır orjinal olarak, ben hiçbir ekleme yapmadım. Bu sayede inanılmaz sağlam ve konforlu iç yelektir.Zaten kalite kendini belli ediyor. Marmara ve Karadeniz dalgıçları için özellikle uygun olacaktır. İçi dışı sıfır kondisyonda ve sıfır tırnak izi vardır.

FİYAT: 80 TL

ömer oytun

Cevap: Çoook uygun fiyatlı malzemeler( şİşler, polosub smooth iç yelek, o.m.e.r patri

Ömercim hayırlı satışlar. çok güzel ve uygun fiyatlı malzemeler.. şamandırayı aldım kardeş..
    M.Bahad?r Anteplio?lu
    Makine Muhendisi

Yorum yap

Cevap: Çoook uygun fiyatlı malzemeler( şİşler, polosub smooth iç yelek, o.m.e.r patri

Bahadır abim selamlar,

şamandıra senindir abim, güzel günlerde kullan inşallah...
      ömer oytun

Yorum yap

Güncel şamandıra dışında...
        ömer oytun

Yorum yap

Ömer merhaba. 78 kg, 180 cm için uygunsa, iç yeleği aldım.
          Taylan Ülger
          Band?rma
          [email protected]

Yorum yap

Polosub iç yelek de Taylan abimize yollanmıştır.

Bu durumda bir tek şişler güncel kalıyor, diğer malzemeler satılmıştır.
            ömer oytun

Yorum yap

Pathos şişte gözüm kaldı. Keşke 120 cm olsaydı
              RAMAZAN ECE
              1983 ANTALYA

Yorum yap

Özel mesaj bıraktım. Bakabilir misiniz
                RAMAZAN ECE
                1983 ANTALYA

Yorum yap

Özel mesajların hepsi yanıtlanmıştır...
                  ömer oytun

Yorum yap

Pathos şiş rezerve edilmiştir. Bu arada Polosub iç yelek tekrardan günceldir,

İç yelek Polo sub: 80 tl
                    Seatec şiş : 100 tl
                    ömer oytun

Yorum yap

Herkese iyi haftalar dilerim,

Polosub iç yelek :80 tl
                      Seatec şiş: 100 tl
                      ömer oytun

Yorum yap

Güncel malzemeler;

Polosub iç yelek :80 tl
                        Seatec şiş: 100 tl
                        ömer oytun

Yorum yap

Paspas sapına özenle sarıp gönderdiğiniz pathos şis icin tesekkur ederim. şiş de çok güzelmiş sıfır gibi
                          RAMAZAN ECE
                          1983 ANTALYA

Yorum yap

şişleri cetvelle inceledim cetvelim yamuk çıktı, maşşallah ip gibi dümdüzler

Hayırlı satışlar.
                            Küçük bal?k vurmay?n ki küçüklerimiz bal?k vursun.

H. Cihat ORBAY
                            --?ZM?R--

CMAS***
                            Sporasub SK40 90

Bask?n basan?nd?r.

Yorum yap

Asl? R_ECE taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Paspas sapına özenle sarıp gönderdiğiniz pathos şis icin tesekkur ederim. şiş de çok güzelmiş sıfır gibi
                              Ramazan abim güzel günlerde kullanmanız dileğimle, beğenmenize sevindim...
                              ömer oytun

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X