Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Ağirlik yeleği

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ağirlik yeleği

Cümleten hayırlı gibi günler bol kazançlar...
    K.bkmayın sayfada yeniyim nereye konu açacağımı bulamadım sorum ağırlıkla ilgili olduğu için burayı tercih ettim
    sorum : yaklaşık 78-80 arası kilom boyum ise 1.80 5mm elbise ile 8 kilo kemerim mevcut dün sabah dalış yaptım yalnız su altında sabit kalamadım sürekli yukarı çıkarttı beni . Biyandan kulak eşitlemeyle uğraşırken bi yandan sabit kalmayı denedim ama nafile galiba 8 kilo az geldi kilomu 10 kilogramı çıkarsam mesela vücuduma eşitleyerek ağırlık YELEĞİ alarak kemerim 6 kiloya düşürerek ve bileklik ağırlığı alsam nerdesiniz ustalar neyapmamız önerirsiniz buarada yeni olduğum için 3-4-5 metrelerde dalıyorum şimdilik
    Mehmet akif abayl?
    1987 mersin/bahçe mah
    A (rh)+
    0546 456 34 76

Cevap: Ağirlik yeleği

Merhaba, zıpkın sporu bir hobi olduğu için 'bol kazançlar' denmez, bu biraz hassas bir konu. Site yöneticilerine dediyseniz bilemem tabi..

Elbise içindeki havanın boğaz kısmından çıkmasını sağlayın, sonra ağırlık artırmak suretiyle ideal ağırlık ihtiyacınızı bulmaya çalışın. Başlangıç için fazla teferuatlı işlere girmeyin derim...
    Mesut Peynirci
    Marmaris/Mu?la

Denizde efelik olmaz. (Marmaris atasözü)

Yorum yap

Anlamadığım konu neden hassas işte güçte olan üye kardeşlerime bol kazançlar dememin ne hassasiyeti var? Yanlış bşy söylediysem affola
      Mehmet akif abayl?
      1987 mersin/bahçe mah
      A (rh)+
      0546 456 34 76

Yorum yap

Tamam, şimdi oldu.. herkes işte güçte doğru. Sakıncalı olan konu başka neyse zamanla.. Sana güvenli dalışlar dilerim.
        Mesut Peynirci
        Marmaris/Mu?la

Denizde efelik olmaz. (Marmaris atasözü)

Yorum yap

ben ağırlık yeleği almanı tavsiye ederim çünkü ağırlığı dağıtmak bel ağrısı oluşumunu da azaltır. ağırlığın bir formülü maalesef yok deneyeceksiniz 8 kilo çok yorduysa direkt 10 a geçin onun dışında yavaş ve deneyerek kilo arttırın. emin olun fazla ağırlık daha çok yoruyor.
          ?S?M :YUSUF
          DO?UM YILI :1980
          YER :ALANYA

Yorum yap

Yusuf bey bilginiz benim için değerlidir teşekkürler
            Mehmet akif abayl?
            1987 mersin/bahçe mah
            A (rh)+
            0546 456 34 76

Yorum yap

Haz?rlan?yor...