Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ful ahşap el yapımı satılık zıpkın

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• ful ahşap el yapımı satılık zıpkın

95lik 3kat lamine tik ağacı ful ahşap lastikler hariç herşeyi el yapımı 3 adet yaptım 1 ini satıyorum

Cevap: ful ahşap el yapımı satılık zıpkın

İmza ve fiyat bilgilerinizi girin lütfen!
    http://zipkinci.com/tanisma/42337-3-...enlenmesi.html
    Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

herşey dahil 300 tl dir

Yorum yap

Yorum yap

Ltfen dediklerimi yalnis anlamada bu sitede bu ise yillarini vermis cok super ustalarin bile tufek fiyatlari seninkinden dusuk senin tufegini. Ozelligi nedir acaba sis lastik yok demisin birde tam takim kullanilmaya hazir makara ip dahil bir cok usta 300 e zaten veriyor tufeegini o yuzden ya fiyati kontrol edin yada digerlerinden farkini belirtinki millet benim gibi dusunmesin cunku elimde 12 tane ahsap var sissiz lastiksiz 150 ye versen ayipmi olur cok mu soylemis olurum diye aylardir dusunuyorum

Yorum yap

lastikler hariç derken lastikleri ben imal etmedim mekanizmayı şişleri ve tüfeği ben yaptım tamamen el yapımı makara hariç herşeyi içinde kargoda dahil hadi yedek bir şişde benden hediye hem hafif hemde kusursuz isabet kabiliyeti var bu anlatımla yada fotodan anlaşılacak bişey olduğuna inanmıyorum. birde tik ağacından yapılan bir zıpkının ahşabı mekanizması lastiği verniği ıvırı zıvırı zaten 150tl yi geçiyo emeğinide koydunmu ancak kurtarıyo..ben elimdeki acemiliğimi çıkardığım yada memnun kalmadığım birşeyi satmıyorum el emeği göz nuru.

Yorum yap

şuan nekadar olur böyle bişey 3 sene geçmiş

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X