Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Daliş feneri ariyorum.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Daliş feneri ariyorum.

Herkese merhabalar. Taş altı avlarımda kullanmak üzere temiz kullanılmış, mekanik arızası olmayan kısacası işlevini yerine getirsin benim için yeterli olan bir fenere ihtiyacım var. Ayırdığım bütçe 100 tl civarlarında. Markalı ve ya markasız olabilir dediğim gibi işlevini düzgün yapsın 2-3 gün sonra bozulmasın çöpe atılmasın kafi. Forumumuzu ve piyasayı biraz araştırdım x star marka olanlardan genel olarak kullanıcılar memnun. Bu konuda değerli görüş ve tavsiyelerinize de her daim açığım hatta memnuniyet duyarım. Bana konu üzerinden veya özel mesaj yoluyla her daim ulaşabilirsiniz. Herkese saygı ve selamlarımla..
    sigpic
    Özgür Burak TA?DEM?R
    AYDIN
    [email protected]

Cevap: Daliş feneri ariyorum.

telefon numarası alabilirmiyim. ?
    Marmara bölgesin'de bir genç

Yorum yap

İlan güncel belirttiğim fiyatın üzerine çıkabilirim.
      sigpic
      Özgür Burak TA?DEM?R
      AYDIN
      [email protected]

Yorum yap

05546912827 elimde fener var en fazla 10 defa kullandım yurt dışından hediye geldi markası solarm stor dx 1 800 lümen şarj aletide var dediğin fiyata olur
        soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

İlan güncel, bütçe artışı yaptım tekliflere açığım. Herkese sağlıklı bol avlı dalışları.
          sigpic
          Özgür Burak TA?DEM?R
          AYDIN
          [email protected]

Yorum yap

300 LÜMENLİK bir fenerim var ama şarj aleti ve pili yok 100 TL ye alabilirsiniz isterseniz.İntova tovatec 300 lümen led.
            Enis Uysal
            Mersin
            0rh+

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
            X