Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Pathos Anaconda ve G20 lastik arasında fark var mıdır? Aklım karıştı Lütfen Yardım

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Pathos Anaconda ve G20 lastik arasında fark var mıdır? Aklım karıştı Lütfen Yardım

Merhaba Arkadaşlar,

Pathos pro 90lık zıpkın üzerinde 19mm 26cm anaconda çift kaplinli lastik kullanmaktayım. Yalnız lastiklerimin performansı düşmesinden dolayı değişimi için G20 yada tekrar anaconda lastik almayı düşünüyorum. Yalnız aklımı karıştıran 85-90 lık zıpkın için G20 22cm, 95-100 lük zıpkınlar için 25.5 cm olarak satılıyor. Anaconda 19mm 26cm kullanırken, G20 19,5 mm 22 cm'e geçiş yapmak sıkıntı yaratır mı? Malum lastikler fiyatları biraz pahalı olduğu için tecrübelerinize danışmadan almak istemiyorum. Yada bana bunlara mudail iyi kalitede bir ürün önerebilir misiniz?
    Ömer Faruk Yolcu
    Ümraniye/?STANBUL
    GSM:0505 659 18 72

Cevap: Pathos Anaconda ve G20 lastik arasında fark var mıdır? Aklım karıştı Lütfen Ya

22 cm kısa gibi,germe mesafesi nedir?
    En son düzenleyen son_osmanlı; 20.Eylül.2017, 14:54.
    Deniz/?stanbul
    Zulmü alk??layamam, zalimi asla
    sevemem;
    Gelenin keyfi için geçmi?e kalk?p
    sövemem.
    Biri ecdad?ma sald?rd?m?,hatta
    bo?ar?m!…
    Üç buçuk soysuzun ard?ndan za?arl?k
    yapamam;
    Hele hak nam?na haks?zl??a ölsem tapamam.

Yorum yap

Cevap: Pathos Anaconda ve G20 lastik arasında fark var mıdır? Aklım karıştı Lütfen Ya

İlk çentikten 80 cm, son çentikten kontrol ettiğimde 92 cm olarak görünüyor.
      Ömer Faruk Yolcu
      Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

Merhaba Ömer Faruk. Anaconda lastik G20' ye göre daha sert. Bu nedenle G20' ye göre bir miktar uzun olması doğal diye düşünüyorum. Ancak 22 cm G20 kesinlikle kısa gelecektir. Doğru ölçüyü daha tecrübeli arkadaşlar vereceklerdir.
        sigpic
        Murat Y?lmaz 1980
        ?stanbul
        Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
        MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Re: Pathos Anaconda ve G20 lastik arasında fark var mıdır? Aklım karıştı Lütfen Yardı

Germe mesafesi / 3.3 ya da 3.4 = lastik boyu
          G20 soft lastik olduğu için daha esnektir ve daha kısa olması gerekir. Anakondaya kıyasla ömrü daha kısadır.
          Mares Cyrano Evo Hf 110 mod-ys.
          Mares Cyrano 70 mod-ys.
          Aguatto...
          Yusuf SOYSAL
          1984 MERSIN

Yorum yap

Anladım. Ozaman en mantıklısı yine anaconda lastik kullanmaya devam etmek. G20 yi merak ediyordum. Sizlerin yorumlarınıza ve tecrübelerinize danışarak aldığım ürünler beni yarı yolda hiç bırakmadı. Bilgiler için çok çok teşekkür ederim..
            Herkese bol trofeli, bereketli, kazasız ve sağlıklı dalışlar dilerim.
            Ömer Faruk Yolcu
            Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

İlk mesajınizda g20 ićin 95'100luk zıpkinlar icin satilan olćü daha ideal bence...
              Deniz/?stanbul
              Zulmü alk??layamam, zalimi asla
              sevemem;
              Gelenin keyfi için geçmi?e kalk?p
              sövemem.
              Biri ecdad?ma sald?rd?m?,hatta
              bo?ar?m!…
              Üç buçuk soysuzun ard?ndan za?arl?k
              yapamam;
              Hele hak nam?na haks?zl??a ölsem tapamam.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X