Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Pervane

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Pervane

5 beygir yamaha ya uyumlu pervane ariyorum
    soner kaya AYDIN 1984

Cevap: Pervane

Selam,

5 HP motor için pervaneler farklı olur. Motor yılı, kovan diş sayısı gibi farklılıkları göz önünde bulundurun. Aksi takdirde 5hp yamahaya ait olan ama sizin motorunuza uymayan bir pervane sahibi olabilirsiniz..
    UFUK
    1983

Yorum yap

Anladım teşekkür ederim peki tamir ettirebirmiyim pervanenin bir kanadında küçük bir kırık var sağlıklı olurmu
      soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

kaya bey kırık çok derin deyilse elde yada iskencede spirel ile kırılan uçları traşlanır düzeltile bilir.
        bu işlemi tek bir kanada yapmıyacaksını diğer kanatları kırılan ucları traşladıgınız gibi tıraşlayıp hepsini aynı hizaya gelinceye kadar göz kararı traşlamalısınız.
        pervane cok az bir parca kısalıyor ama kulanımda bir sorun olmuyor benim 8 beygirde arkadaş kayalara daldı spirelle düzeltmiştim sorun olmamıştı...
        her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
        serkan güne?
        1982

Yorum yap

teşekkür ederim bu hafta denedim bi sorun yaratmadı sadece bir kanadında var
          soner kaya AYDIN 1984

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X