Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

82'lik pathos'u açık kafa yapmak için neler lazım. Yardım lütfen

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 82'lik pathos'u açık kafa yapmak için neler lazım. Yardım lütfen

82'lik kapalı kafa zıpkınımı açık kafayla yenilemek istiyorum.

Bu değişiklik için gerekli şiş uzunluk ve kalınlığı ile lastik modeli ve uzunluğu konusunda bilgiye ihtiyacım var.

Ayrıca elinde satılık Kafa bulunan varsa buna da talibim

yardım edenlere şimdiden teşekkürler
    burhan eker silivri 1981

Cevap: 82'lik pathos'u açık kafa yapmak için neler lazım. Yardım lütfen

115 cm 6,50mm şiş
    yakayasub açık kafa
    s45 cressi ..48cm. boğ...
    memnun kalırsın...
    AL? k?sa 1974 Foça-?ZM?R

Yorum yap

Normal pathos kapali kafayi da keserek. Acik kafa yaparak kullanabilirsin,
      ONUR ALTINKOÇ
      1985 ?STANBUL

Yorum yap

dostum çift lastik seçeneği için de iki s45 48 cm mi önerirsin.

bir de yakayasub açık kafa pathoslara uygun dedin sanırım. Yanlış anlamadım değil mi.
        cevap için çok teşekkür edeirm
        burhan eker silivri 1981

Yorum yap

Asl? onr6nkoc taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          dostum çift lastik seçeneği için de iki s45 48 cm mi önerirsin.

bir de yakayasub açık kafa pathoslara uygun dedin sanırım. Yanlış anlamadım değil mi.
          cevap için çok teşekkür edeirm
          burhan eker silivri 1981

Yorum yap

Asl? onr6nkoc taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            kesilerek açık kafa yapılmış bi fotoğraf falan var mı onur kardeşim. 5054970246 ya whatsaplar mısın. Cevap için çok teşekkür ederim.
            burhan eker silivri 1981

Yorum yap

Pathos açık kafa al tak. 48-50cm cressi lastik tak.Lastiğini sen seç. Pathosun kendi şişi ip ile kullanılıyor, metal palamutla da kullanabilirsin. baska bişey yapmana gerek yok ama orjinal kullanmak her zaman iyidir. istersen sharkfin şişte alabilirsin, alırsan onu da pathos al derim.
              AHMET KARA
              5364501114
              Omer cayman carbon 100 -Omer cayman gi 90 -Omer et 85 -Omer hf 90,100
              Pathos pro 82.90.100-pathos laser carbon 100-pathos imroz 82
              Cressi gerenimo elit 85,95-cressi comanhi 75
              Sporasup sk40 100
              Apnea rebel 75
              Nitrosup roller 95
              Sorwood 90
              freesub goldenhorn 100,75
              omer cayman hf2 110
              Blue bastard carbon 82

Yorum yap

Asl? reise77 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Pathos açık kafa al tak. 48-50cm cressi lastik tak.Lastiğini sen seç. Pathosun kendi şişi ip ile kullanılıyor, metal palamutla da kullanabilirsin. baska bişey yapmana gerek yok ama orjinal kullanmak her zaman iyidir. istersen sharkfin şişte alabilirsin, alırsan onu da pathos al derim.
                pathosun orijinal çentikli şişi ipi kesmiyor mu. O halde şişi değiştirmeye gerek yok yani. Bu çok güzel bi bilgi. Sessiz atış imkanı verdiği için tercihim ipli palamut olacak çünkü.

bir de 48-50 cm olarak belittiğiniz lastiğin çapı 16.50 mi 18.00 mı
                En son düzenleyen avci81; 01.Nisan.2016, 22:40.
                burhan eker silivri 1981

Yorum yap

Merhaba,

Güldiken veya sharkfin şişe gerek yok. Çentiklere yapılacak 10 dk'lık eğe işlemiyle ip palamutu sorunsuzca kullanabilirsiniz. Hatta artık çoğu çentikli şişin çentikleri fabrikasyon yumuşatılmış satılıyor. Kafa olarak da yakaya direk uyuyor ise kullanılabilir ancak ip atlatma dilleri inanılmaz kullanışsız. Bence modifiye şart. Ya da uğraşırım derseniz Ferhat şingar'ın çok güzel bir konusu var apnea kafanın pathosa uyumlaştırılması ile ilgili. Buyrunuz...

http://www.zipkinci.com/el-yapimi-zi...tirilmasi.html
                  HASAN YA?CI
                  Memleket R?ZE
                  ?kamet TEK?RDA?

Yorum yap

Asl? avci81 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    kesilerek açık kafa yapılmış bi fotoğraf falan var mı onur kardeşim. 5054970246 ya whatsaplar mısın. Cevap için çok teşekkür ederim.
                    Su anda isteyim gece 12 de cikicam kendi kestigim bi kapali kafanin resmini gonderirim 12.30 gibi.., birde akilnda nasil yer etmis bilmiyorum ama 82 lik zipkina cift lastik dusunmek yerine 19mm tek lastik yapman daha iyi.,., saglicakla dal..
                    ONUR ALTINKOÇ
                    1985 ?STANBUL

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X