Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

BEUCHAT Marlin Revolution (Yeni)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• BEUCHAT Marlin Revolution (Yeni)

A Close collaboration between Beuchat International and Marc Antoine Berry have resulted in the creation of this truly Revolutionary speargun.
    Our objectives were power, manoeuvrability, easy loading and no recoil when shooting.
    In order to achieve these, we have optimised all specifications.

• Optimisation of energy created in relation to force expended
    • 62kg propulsion at beginning of thrust
    • 22kg propulsion at end of thrust
    • 460 joules Total energy created
    • 46m/s intial shaft speed
    • Very low recoil on firing
    • Excellent manoeuvrability for its size (barrel measures only 1050 mm)
    • Range of at least 5 metres

• Marlin handle with reinforced stainless steel trigger mechanism and new reel bracket
    • Tapered laminated teak barrel with carbon fibre insert and integrated shaft track for optimal rigidity and lasting quality.
    • Ball-bearing mounted pulleys on head
    • Titanium side plates
    • Patented QRS locking system
    • Stainless steel ring line attachment and line guide for the reel
    • Power rigging: 1 x 19mm power band for propulsion and 2 x 16 mm power bands for tension mounted on Dynema wishbone with unique connecting system.
    • Rockwell spring steel 7 mm spear with slide ring, welded tab, tri-face tip and 2.5mm barb on reinforced axle pin
    • Double length of line
    • Carrying bag

Cevap: BEUCHAT Marlin Revolution (Yeni)

Hakikaten devrim yapmış adamlar. Kafayı makara sistemi gibi kullanıp lastiği tüfeğin altından ve üstünden geçirmişler. Ne kadar kullanışlıdır, ne kadar lastik deformasyonu olur şimdilik bişey diyemeyiz ama devrim gerçekten. Her devrim iyi sonuçlar doğurmaz oda ayrı. Kabzayı değiştirmemişler. Ufak detaylarıyla oynamışlar sadece. Görmek isterdim tüfeği. Verdikleri değerler ilgi çekici. 1 adet 19mm. lastiğe bağlı 2 adet 16mm. lastikle kullanılıyor. 5m. etkili mesafeden bahsediyorlar.

Yorum yap

basit olan kullanışlıdır bu tüfek te bence cok karışık denizde uğraşılmaz

Yorum yap

videolarını izledim beuchat ın sitesinde gerçekten güçlü gözüküyor..bence çok karmaşık değil videoları izledikten sonra insanın aklına yatıyor mantığı..ama fiyatı uçuk sitede verilen tavsiye edilen avrupa fiyatı 750 € civarındaydı sanırım..
        Volkan ÇELEB?
        BARTIN / Keyifli Dal??lar

Yorum yap

YouTube - dentis avec le marlin revolution le film

Sistem cok mantıklı geldi bana , arkadakı lastıkler gerılerek uzun menzıllı atıs saglıyor , germedende tas altına uygun hale gelebılıyor. Av yapılan derinliğe göre de avantaj sağlamış olur. Başaralı bır zıpkın olmus bence.

Yorum yap

Trofeciler için çok iyi bir tüfek, detaylı bir dizayn yapmışlar helal olsun.

Yorum yap

http://zipkinci.com/zipkinlar/41426-...inc-olmus.html

burdada bir link mevcut,geçenlerde burda görücüye sunmuştuk bayağı ilgi görmüştürastgele herkese
              En son düzenleyen Utku BİLDİRİCİ; 28.Şubat.2010, 23:28.

Yorum yap

Yıllar once youtube da bu sistemi gormus arkadaslarla tartısmıstık ve simdi standart donanım olarak bize sunulmus.Atıs gucu acısından gayet kuvvetli olsada taslık bir zeminde agasonda alttaki lastigin gorecegi zararlar ve yıpranmalar bizim icin hep tartısma konusu olmustu.Bu tufek bence acık su ve buyuk avlar icin kullanılmalı fakat acık su avı yapılacaksa zaten 4-5 lastik gibi kombinasyonlar soz konusu....Bence bu urun cok kullanıslı degil ama yinede kıyı acık belirsiz avlanmalarda yada supriz olan yerlerde ise yarayabilen bir anda gucunu 2 ye katlayabilen etkili bir tufek secenegi olarak ta dusunulebilir.

Yorum yap

avrupa satış fiyatı 749 euro

Yorum yap

değerli arkadaşlar..gecen ay bende beuchat marlin carbon elite 105 aldım..türkiye de bulamadağın için yunanistan dan getirttim.zıpkın gerçekten güzel.yüzerliği,dengesi,sağa sola dönüşleri mükemmel..fakat şişi sabitleyen kafadaki tırnaklar problem.atış esnasında şişten gelen misina kalaması buradan geçerken epey zedeleniyor.ve üç beş atıştan sonra şişin başından misina kalaması kopuyor.şiş bu tırnaklardan epey sürtünerek geçiyor.çok fazla olmasada şişin hızını ve tepkimesinide kesiyor.bu iletiyi yazarken de zıpkına bakarak çözüm üretmeye çalışıyorum.aklıma gelen sadece şişi kafadaki tırnağa tam oturtmayıp üzerinden kaydırmak..başka bir çözüm bulamadım...konuyu çözmüş olan arkadaşlar varsa beni bu konuda aydınlatmalarına rica ediyorum..saygılarımla
                    DALIN SALICAKLA

Yorum yap

BU paralari verecek olsam tercihim C4 Joker olurdu.
                      BORN TO FISH..
                      FORCED TO WORK..

FB: https://www.facebook.com/turquaz.cam.holder
                      https://www.facebook.com/calm.power
                      E-Posta - Skype: alp_arslan@hotmail.co.uk
                      Instagram: https://www.instagram.com/turquazsub_official
                      Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUh..._as=subscriber

Alp Arslan 09 Ekim 1977

Istanbul Universitesi
                      SBF Uluslararasi Iliskiler

Yorum yap

Bu işte çok yeniyim, çok da acemiyim ama ismimden dolayı kesinlikle almak istediğim bir tüfek.

Yorum yap

Asl? baraquda35 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          değerli arkadaşlar..gecen ay bende beuchat marlin carbon elite 105 aldım..türkiye de bulamadağın için yunanistan dan getirttim.zıpkın gerçekten güzel.yüzerliği,dengesi,sağa sola dönüşleri mükemmel..fakat şişi sabitleyen kafadaki tırnaklar problem.atış esnasında şişten gelen misina kalaması buradan geçerken epey zedeleniyor.ve üç beş atıştan sonra şişin başından misina kalaması kopuyor.şiş bu tırnaklardan epey sürtünerek geçiyor.çok fazla olmasada şişin hızını ve tepkimesinide kesiyor.bu iletiyi yazarken de zıpkına bakarak çözüm üretmeye çalışıyorum.aklıma gelen sadece şişi kafadaki tırnağa tam oturtmayıp üzerinden kaydırmak..başka bir çözüm bulamadım...konuyu çözmüş olan arkadaşlar varsa beni bu konuda aydınlatmalarına rica ediyorum..saygılarımla
                          DALIN SALICAKLA
                          kafadaki tirnaklari cikartip ufak bir modifiyeyle normal acik kafa olarak kullananlar var... http://www.zipkinci.com/zipkin-satis...-90-airba.html
                          En son düzenleyen Soner TAş; 01.Mayıs.2015, 02:01. Sebep: ekleme
                          Soner TA?
                          ?STANBUL
                          05435238364
                          YA? 37
                          sigpic
                          NEFES?N?Z VE ?ANSINIZ BOL OLSUN
                          passion trip master
                          paranoyak frekans

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X