Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Apnea Rebel

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: Apnea Rebel

Çift lastikle mi?

Yorum yap

Asl? comandante mako taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Türkiyedeki bütün markalar ve özellikle apnea çok ekmek yemeli gerçek anlamda başarisiz zipkin üretiyorlar.ha özellikle şu rebel konusuna gelelim yurtdişinda(ispanyada) spetton diye marka var adamlar roller eliptic mimetic birkaç modeli daha var onu sürmüiler uzun süre önce gördüm resimleri bulursam herkesle paylaşirim.ama ne kadar başarili bilinmez özellikle spetton apneaya birçok şeyde özenmiş tabiri caizse birebir kopyasini yapmiş mesela biçak mesela rebel kalamar.
      aradan geçen uzun yıllar içerisinde bu tüfek dünyanın pekçok ülkesinde başka markalarca alındı ve kullanıldı, spetton da bunlardan biri

ama marka spetton olunca fiyatı da cressi den omer den yüksek olunca kimse gık demedi

adamlar bu tüfeği aldı 160 lığa kadar avustralya da amerika da açık deniz -openwater- tüfeği yaptı, şampiyonalarda kullandı

fakat nedense yerli kullanıcı bir türlü bu tüfeği sevemedi yada eleştirmekden yerden yere vurmaktan vazgeçemedi

tüfeğe yaptığım ilk yorum 2009 yılında yani 6 sene önce ve 200 lira civarı fiyatına göre samba çaça rumba yapar demişim

sözümün aynen arkasındayım

ancak şimdi fiyatı 300-400 lere çıkıp üstüne bir de yüzerlilik problemi olması benim başımı öne eğdiriyor

tahminim belli bir seri üretildi ve üretilmeye devam ediyor

iç piyasaya da bu malzeme -tıpkı başka sektördeki yerli markalar gibi- özensiz veriliyor

apnea firmasının bu şikayetleri duyması ve tüm dünyadan önce ülkemize önem vermesi dileği ile

Yorum yap

Asl? gökhen taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        aradan geçen uzun yıllar içerisinde bu tüfek dünyanın pekçok ülkesinde başka markalarca alındı ve kullanıldı, spetton da bunlardan biri

ama marka spetton olunca fiyatı da cressi den omer den yüksek olunca kimse gık demedi

adamlar bu tüfeği aldı 160 lığa kadar avustralya da amerika da açık deniz -openwater- tüfeği yaptı, şampiyonalarda kullandı

fakat nedense yerli kullanıcı bir türlü bu tüfeği sevemedi yada eleştirmekden yerden yere vurmaktan vazgeçemedi

tüfeğe yaptığım ilk yorum 2009 yılında yani 6 sene önce ve 200 lira civarı fiyatına göre samba çaça rumba yapar demişim

sözümün aynen arkasındayım

ancak şimdi fiyatı 300-400 lere çıkıp üstüne bir de yüzerlilik problemi olması benim başımı öne eğdiriyor

tahminim belli bir seri üretildi ve üretilmeye devam ediyor

iç piyasaya da bu malzeme -tıpkı başka sektördeki yerli markalar gibi- özensiz veriliyor

apnea firmasının bu şikayetleri duyması ve tüm dünyadan önce ülkemize önem vermesi dileği ile

katılmıyorum.
        apnea rebel 100 kullanıcısıyım. yüzerlilik problemı yok bence kı dıger zıpkınlardan farkı yok yabancı zıpkınlara 500 800 lıra vermekten ıyıdır en azından.
        100 luk bır tufek 295 lira

Yorum yap

Asl? DEUXA taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Eray bey 90'lık kapalı kafa rebel modifiye etmek istersem bana yardımcı olurmusunuz ?

90 lıga bence tek lastık kullanmak daha ıyı 19 mm

130 şiş apnea 6.5 sharkfınn olabilir veya guldıken sıslerden

Yorum yap

Apnea rebel açık kafa kendinden oluklu 90 lık alarak ben de ilk defa zıpkın avına başladım. Daldığım yerlerde pek balık yoktu, bir zargana bir de sokar vurdum. Daha önce kara avcılığı yaptığım ve nişan almayı bildiğim için isabet konusunda sıkıntı yaşamadım. Tüfek bu anlamda bence başarılı. Palamutun gövdeyi çizmesi olayı var, açıkcası pek umursamıyorum bunu. Yüzerlik konusunda bence sıkıntı yok. Tüfek şişsiz gayet güzel yüzüyor. Ama akdenizde tuz fazla olduğu için durum böyle olabilir. Marmara ve karadenizde sıkıntı yaşatır mı bilmem. Tüfekle ilgili tek şikayetim kayalara bir defa hafifçe vurmasıyla birlikte sivri ucu bozuluyor. Eğeleyip düzeltebiliyorum ama bence fazla yumuşak malzeme kullanılmış. Esneklik için yumuşak malzeme seçmiş olabilirler ama en azından ucuna ısıl işlem uygulanabilirmiş.

Yorum yap

Ben de 75 liğini taş altında kullanıyorum. Orjinal aldığımda kapalı kafaydı. Lastiklerini 2 sezon sonra değiştirdim ama zıpkın şişi peynir gibi. Eğelemekten usandım.

Sizce bu tüfekte kullanabileceğim çentikli kısa kelebek ve kısa burunlu şiş ne olabilir?
              Cihan YIL.
              1984 Gebze Kocaeli

Yorum yap

90 lik icin fiyat ne acaba

Yorum yap

Asl? soner çapkın taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  90 lik icin fiyat ne acaba
                  10.03.2017 de 290 Tl den aldım piyasada 320-340 arası değişiyor n11 den hediye çekim vardı 265 tl ye kargo dahil aldım henüz elime ulaşmadı sabırsızlıkla gelmesini ve kullanmayı bekliyorum hemşerim bende fatsada yaşıyorum amatörüm
                  Zekeriya y?lmaz
                  SSI: LEVEL 1
                  FATSA-ORDU
                  1982 / A+
                  0535 853 09 00

Yorum yap

Bu gün itibari ile zıpkınım geldi gayet şık ve güzel. Apnea competion 75 likten Rebel 90 lığa geçmiş bulunmaktayım. sular durulur durulmazda ilk avımda kullanacağım sabırsızlıkla bekliyorum. N11 siparişimi iptal ettim. daha öncede bir çok kez alış veriş yaptığım www.denizpusulası.com dan aldım. Üzeyir Bey e teşekkür ederim. Gerek telefondan gerekse watsapp üzerinden çok yardımcı oldu. Almak isterseniz tavsiye ederim. pazarlık etmeyi unutmayın. ... Eminimki yardımcı olacaktır.
                    Zekeriya y?lmaz
                    SSI: LEVEL 1
                    FATSA-ORDU
                    1982 / A+
                    0535 853 09 00

Yorum yap

Sevgili kardeşlerim abilerim apnea rebel i kullanmak istiyenlere faydası olmasi açısından düşüncelerimi yazacağım tüfeği alamadan evel site içindeki tüm yorumları detaylı olarak okudum 28 sayfa olması gerekiyor iyi kısmının ağır bastığı kötü yorumlarında olduğu bu sayfaya bir iyi yorumda benden tetik kabze mesafe vuruş çok iyi ben tüfeği övmeyeceğim şiş kaçırıyor diyenlere fabrika hatalı denk gelmiş diyeceğim yoksa tüfeği kötülemek için yorum yazmış olduğunu düşüneceğim ne sebeple olur onuda siz düşünün ayriyeten nokta atışı olmuyor hedef sasiyor diyenlerede git şişini değiştir yamuk şişle atış yapıyorsun diyeceğim aldığım tüfek 2. El kabze uzun yıllar kullanılmış şişi 52 hrc ile değiştirilmiş performans harika orijinal lastik tetik mekanizması na bayıldım sessiz bir lafta apnea üreticilerine bu tüfeklere direk 52 hrc şiş neden takmiyorsunuz milet 2. şişi almak zorunda kalıyor üç beş dalış sonra yerliden yanayız ama kalite önemli faydası olur inşallah yazdıklarımın kalın sağlıcakla

Yorum yap

Apnea rebel 90 lik zipkinimi KKTC deki Apnea bayiinden almistim. Yaklasik 2 yil icerisinde farkli dalislarda sis kacirma durumu yasadim.Geliboluda son dalista da sis kacirinca Manisa Apnea fabrikayi aradim. Telefonda samimi olarak ilgilendiler ve sorunu cozeceklerini soylediler.
                        Kabzeyi sokup yolladim 3 gun sonra gerekli parca degismis olarak elime ulasti.
                        Tesekkur kismina konu acma yetkim yok o yuzden buraya yazmayi uygun buldum.
                        Markanin arkasinda durmak ,kurumsallik adina guzel bi yaklasim. Saglikli dalislar

Yorum yap

Selamlar,
                          Geçen yıl ben de powerpoint modelini aldım apnea nın.av esnasında şiş ipini tutan serbest bırakma kulakçığı kırıldı.Aldığım apnea bayisinde 3 ay bekledi,parça gelmedi.Siteden yazdım cevap verme tenezzülünde bile bulunmadılar.
                          Satın alma niyetinde olanlara duyrulur.

Yorum yap

rebelin 130 luk boyutu varmış nasıldır acaba eğilme bükülme yaparmı alıp kullanan varmı

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X