Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Apnea Rebel

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Apnea Rebel

APNEA REBEL ZIPKIN

APNEANIN 2009 YENİLİĞİ...
    KENDİNDEN KANALLI , DAYANIKLI ALUMİNYUM BORU.
    YEPYENİ ELE RAHAT OTURAN ATIşTA YÜKSEK HASSASİYET SESSİZLİK SAĞLAYAN ERGONOMİK KABZE.
    KABZEDE TETİK HASSASİYETİNİ SAĞLAYAN ÖZEL AYAR APARATI.

BOYLAR : 60 - 75 - 82 - 90 - 100 - 110 CM

(REBEL AÇIK KAFA OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR KAPALI KAFA MODELİ YOKTUR.)
    En son düzenleyen Oktay UZDİYEM; 15.Eylül.2009, 15:12.

Cevap: Apnea Rebel

Alıp kullananlardan görüşlerini almak isteriz...
    Gökhan
    Kar??yaka / ?zmir

Yorum yap

Zıpkının 110 cm.liği şu an elimde. Suya sokmadım henüz işallah bayramda. İlk izlenimlerimi aktarayım.

Kabza, Cressi Geranimo ve Omer Cayman karışımı bir dizaynda. Ele çok iyi oturuyor. Kullanılan malzeme avrupa zıpkınlarla aynı. İp bırakma tertibatı şişe bağımlı. şiş tetik kartuşundan çıkınca harekete geçiyor. Kabza üstünde tetik hassasiyeti için cressi geranimo tarzı bir ayar düğmesi yapılmış. Potansiyometre tarzında. Kibar ve zarif. Tetik sesi hayli düşük. Benden 10 üzerinden 8 aldı. Sadece ip bırakmadan biraz şüpheliyim o kadar.

Gövde kendinden kanallı dayanıklı aluminyumdan imal. Lastikler 18mm. standart çevirme siyah Apnea. Palamut pathos benzeri hareketsiz. Kafa açık, omer T-20 ye çok benziyor ve ip atlatmaları çok başarılı.

Atışlarınıda ileride yazarım.
      En son düzenleyen Oktay UZDİYEM; 15.Eylül.2009, 15:04.

Yorum yap

Teşekkürler,acaba Goldenhorn'a göre ne durumda...
        Gökhan
        Kar??yaka / ?zmir

Yorum yap

çok hoş görünüyor mühüm olan fiyat

Yorum yap

kapalı kafaya çevirme şansı yokmu fiyatı baya uygun geldi
            Ak?ll? insan akl?n? kulan?r {DAHA AKILLI ?NSANSA ba?kas?n?n`da akln? kullan?r B?ROL KOÇ

Yorum yap

Asl? KOÇ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              kapalı kafaya çevirme şansı yokmu fiyatı baya uygun geldi
              varmıs cressı geronımoda,şiş cıkınca one esneyen kafa gıbı bır kafa takılabılıyormus,onuda apnea uretmıs,caglar avdan bılgıyı alabılırsınız.

Yorum yap

Görsel olarak bence harika, umarım performansı de öyle olur.
                Yusuf Ziya ?ipal

Yorum yap

Bayramda gökovada uzun uzun denemeler yapıcam arkadaşlar

Yorum yap

Senin denemelerini bekliyorum abi almak için...
                    Görünüş itibari ile şöyle bir göz gezdirdim ama tabiki görünüşü değil işlevi önemli değil mi

kyhnyldrm@hotmail.com
                    https://twitter.com/kyhn_yldrm
                    http://www.icimdekidusman.com
                    '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

bugün ben de aldım bi tane.. 110luk.. ben de oktay gibi bayramda bodrum'da deneyeceğim inşallah..

ilk görüşlerim ve zaten daha önceden örnek tüfeği görüp incelediğim için var olan görüşlerim şöyle;

kabze dizayn ve işlevsellik olarak bence mükemmel olmuş.. piyasadaki pekçok marka tüfekte olan özellikler apnea farkı ile bir araya getirilmiş.. açıkçası bu kadar çok özelliği olan ve bu kadar iyi dizaynı olan bir kabzeyi beklemiyordum.. ele oturuşu, tetik hassasiyeti, çalışma mekanizması ve sessizliği çok güzel..

gövde komple kendinden kanallı alüminyum.. çok hafif bir kalamar gövde belirtisi var.. kullanılan alüminyum son derece kaliteli ve dayanıklı diye biliyorum zira ilk aldığım tüfeği hala kullanıyorum.. kendinden kanallı gövdenin artılarını zaten biliyoruz.. bunun yanısıra bu gövde ile kullanılan 18lik lastik tüfekten tam performans almamızı sağlıyacak gibi görünüyor.. esneme ihtimali yok ama alabileceğimiz maksimum gücü de alacağız..

açık kafa zaten kendi kendime yaptığım bir apnea açık kafa üzerinden hayal ettiğim ve hep istediğim tarzda bir kafa.. eski powerpoint'ime alıp takmıştım daha önce ve çok memnunum.. çok işlevli ve her yönden kullanılabiliyor..

tüfeğin fotoğraflarını çektim.. uygun olduğum zaman eklerim.. sualtında da fotoğraf ve video çekmek istiyorum.. bakalım, yine böyle bir bayram zamanı ilk videolarımı eklemiştim - şimdi belki yine bir bayrama nasip olacak..

herkese iyi bayramlar ve sağlıklı dalışlar..

Yorum yap

Rebel Resimleri

İşte benim 90 lık tüfeğim... ben çok beğendim umarım sizde beğenirsiniz... tüfeği daha kullanamadım...

En son düzenleyen Mustafa PAKER; 16.Eylül.2009, 21:35. Sebep: Fotoğraflar düzenlendi.

Yorum yap

Alanlara Hayırlı olsun,izlenimlerine göre tercih yapacağım...
                          Gökhan
                          Kar??yaka / ?zmir

Yorum yap

Affınıza sığınarak birşey sormak istiyorum. ben daha yeniyim bu işlerde
                            gövdesi kendinden kanallı mı yoksa yapıştırma kanallı mı tam anlayamadım ?
                            Benim elimdeki yapıştırma kanal da acaba iki çeşit olarak mı satılıyor yoksa ben imitasyon bir apnea rebel mi aldım ?
                            cvplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Yorum yap

Asl? ozngndz taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Affınıza sığınarak birşey sormak istiyorum. ben daha yeniyim bu işlerde
                              gövdesi kendinden kanallı mı yoksa yapıştırma kanallı mı tam anlayamadım ?
                              Benim elimdeki yapıştırma kanal da acaba iki çeşit olarak mı satılıyor yoksa ben imitasyon bir apnea rebel mi aldım ?
                              cvplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Ben de bugün inceledim, benim gördüğüm de yapıştırma kanaldı. Biri bu konuya açıklık getirirse iyi olur.
                              İp bırakma sistemi biraz garip geldi, sağda olması da ayrı bir handikap benim için. Su altında kullananların deneyimlerini merakla bekliyoruz...
                              Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X