Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

yakayasub zıpkınlar

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: yakayasub zıpkınlar

serbest piyasa ekonomısı deme şmdi bana
    ?lhan GÜNDÜZ 0 rh +
    07.02.1989
    izmir ekonomi üniversitesi
    sigpic

Yorum yap

Aynen öyle serbest piyasa serbest kafalar sende üret 100 liradan 50liradan, 100 liradan sat; yılmazda zıpkın Yakayasub bence burda stilini tasarımını ve bunların yanında kalitesi pazarlıyorsa istediği fiyatla istediği müşteri kitlesine seslenir.. Yani test edip kullanmadım ama durum bu.. O zaman misal pathosta bir zıpkınını 350 400 liraya üretmiyor ya(!) bas isyanını burda yolla mailleri pathosa fiyatı düşsünler yapmasınlar etmesinler

Ra?it Ü. // ?zmir

Yorum yap

Asl? Raşit ÜRÜNDÜ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        .. O zaman misal pathosta bir zıpkınını 350 400 liraya üretmiyor ya(!) bas isyanını burda yolla mailleri pathosa fiyatı düşsünler yapmasınlar etmesinler
        guzel sölüyosunda atladığın bişey var avrupada parfümden tut elektronik eşya, ev falan herşey burdakinden daha pahalı, fiyatlar doğuya gidildikçe düşer yanı anlatmak istediğim yakayasub avrupa ürünü olsaydı pathostan daha pahalı olurdu bence, burda bu firmanın pahalı olmasını savunanlarıda anlamıyorum örnek weriyorum 450TL den kar ederken ndn 600 olur?? tmam istedikleri fiyatı koyarlar ama bırakında bu 150TL'lik ani fiyat artışını eleştirelim. sözüm sdece sana değil
        ?lhan GÜNDÜZ 0 rh +
        07.02.1989
        sigpic

Yorum yap

Bu böyledir diye bişey iddaa etmiycem ama bu ülkede imalat sanayii pahalı ve yürütmesi zor bir iş o yüzden pahalılık varsa ortada vardır elbet bi sebebi zıpkını imal eden beklediği karı elde edememiştir yada sermayesini çıkarmıştır bundan sonrada böyle kar edicem demiştir.. Sonuçta ilk başta dediğim gibi kişinin tercihi istediği gibi satar, piyasada alternatif çok Ona bakarsan yerli üretim olan abolone ayaklıkta iyi bi fiyatla satılıyor ve malzeme maliyeti o kadar ucuz ki! Ama sonuç olarak türkiyede sermaye koyup risk almak ve işçi çalıştırabilmek kolay değil buna göre vardır bişeyleri...

Ra?it Ü. // ?zmir

Yorum yap

tek birşey söyleyebilirim yakın takipcisiyim hiç bir zaman yakayasub ın hiçbir zıpkını çıktığı günden beri zam yemedi buyrun bayilerine sorun ayriyetten aksine 300 lira değerindeki zıpkın ghost hunter hastayım tüfeğe kampanyaya girdi 95 cm 190 lira hemen aldım ne alaka anlayamadım bu arkadaşımızı

Yorum yap

Asl? gropo taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              tek birşey söyleyebilirim yakın takipcisiyim hiç bir zaman yakayasub ın hiçbir zıpkını çıktığı günden beri zam yemedi buyrun bayilerine sorun ne alaka anlayamadım bu arkadaşımızı
              demekki daha yakın takipçisi olmanız gerekmekte iyi bi araştrmayla ne alaka olduğunu anlayablirsin bu arkdşnızı
              ?lhan GÜNDÜZ 0 rh +
              07.02.1989
              sigpic

Yorum yap

Arkadaşlar, bu tüfeği kullanıp performansı hakkında bilgi sahibi olan varsa yazabilir mi?
                fuarda almayı düşünüyorum da.
                teşekkürler.

Yorum yap

Asl? Kudret DİKMEN taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Fiyat konusunda bilgilendirme yapabilecek bir arkadaş var mı?
                  105lik yakuza aggressive tüfeğimi 315 tl ye aldm !

Yorum yap

Asl? Raşit ÜRÜNDÜ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    İlhan kardeşim açgözlü diye kişilere yada firmalara bi isim giydiremezsin.. Malı üretme kahrını çeken firma, ister a fiyattan sürüp sürümden kazanır, ister b fiyattan sürer adet başı kardan kazancına bakar. Kişilerin yada firmaların tercihidir..Sende cebine gönlüne uygun olanı alırsın..
                    Asl? Özgür BAĞ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Arkadaşlar, bu tüfeği kullanıp performansı hakkında bilgi sahibi olan varsa yazabilir mi?
                    fuarda almayı düşünüyorum da.
                    teşekkürler.
                    Cevap: yakayasub ghost hunter
                    Yakuza Aggressive

KABZE : 270 gr lık ağırlığa sahip hafif mono blok kabze haki yeşil elyaf katkılı malzemeden imal edilmiştir mekanizma emniyet dahil full paslanmaz çelikten üretilerek yüksek mukavet sağlanmıştır. Kabze o-ringli olma özelliğinede sahiptir böylece tapalı boru kullanımına gereksinim duymaz.çok yönlü emniyeti açıkken kabze kurulmaz ve emniyeti açmanız için işlevsel bir uyarı verir aynı zaman da emniyet monofilamentinize kılavuzluk yaparak zıpkını toplamanıza yardımcı olur ve yine emniyetiniz açıksa işlevsel bir uyarı vererek zıpkınınızı toplamanıza izin vermez.kabze grip i lastik malzemeden üretilmiştir üst seviyede bir kavrama sağlar ve uzun süren çalışmalardan sonra üretilen grip yüksek ergonomiye sahiptir sağ ve sol seçenekleri mevcuttur. Grip altında 320 kgr testli 2 mm kevlar halat takviyesi vardır.kabze standart üretimlerin aksine şişinizi 10 cm geriden kurmanızı sağlar böylece 95 lik bir zıpkınla 105 lik zıpkının performansına sahip olursunuz. Monofilament otomatiği hem sağ hem sol tarafa ta kullanıma olanak vericek şekilde tasarlanmıştır. Sektörde bulunan en küçük ve en sağlam kabze olma özelliği tartışılmazdır.

KAFA: Elyaf katkılı malzemeden imal yakuza açık kafalar küçük tasarımlarıyla daha rahat görüş sağlarlar
                    ve 3 lastik kapasitesine sahiptirler.

GÖVDE:Komple enteghre şiş yatağına sahip gövdeler 2mm düşük profil yataklı olup avcının dönüşlerinede de yardımcı olur 85 - 90 brinel sertlikte üretilen gövdeler yüksek mukavemetlere hasiptirler.dış etkenlerden
                    darbelerden kolay etkilenmezler.

şİş: 2050 N/mm aisi 630 şişler yüksek rockwell ler de üretilirler. şişlerin ucları 3 kesit elmas kesimle keskinleştirilir. Ve yakayasub ın tasarımı olan snake 1mm kalınlıktaki kelebekler monte edilir.

LASTİK: Yakuzaların lastikleri tamamiyle yakayasub ın üretimi olan % 100 latex yakayasub extreme mimetic serisidir.bu lastikler avcıya kolay çekme debileri sağlar ve yüksek hızlarda toplama özelliğine sahiptirler.

PALAMUT: Yakuzalarda yakayasub tel mafsallı boğma palamutlar mevcuttur.standartların dışında bu palamutlar özel ısıl işlemlere tabi tutulmuş yüksek carbonlu paslanmaz çelikten imaldir.1,50mm ince çene yapıları su tutmaz ve sürtünmeyi en az seviyelere indirger.

105 liğini çift lastik kullanıyorum tek kelimeyle şahane!
                    tetiğe bastığın anda şişi balığın üstünde görüyorsunuz o kadar hızlı fırlatma yapabilen bir zıpkın ayrıca 3 secenekli kamuflaj özelliği de cabası!!!
                    cok sade ve sağlam bir tetik mekanizması war "tetik kacıracak" korkusu olmadan yaylarını gerebilirsin !

Yorum yap

iki zıpkından birini almayı düşünüyorum. Yakayasub yakuza 115 ile ghost hunter 115 arasındaki teknik farklar nelerdir? kullanıcılar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Yorum yap

herkese selamlar,
                        yakaya 82 gosthunter ım var, orjinal ekipmanları ile kullanıyorum,
                        daha iyi performans verebilecek bir şiş lastik önerisi olan var mıdır?

Yorum yap

sisin ucu eger tri cut denilen kesimden ise eski sislerindendir.. 6 veya 6.25 mm olmasi gerek...o sisleri oldukca sevmistim..sadece lastik degistirerek oldukca iyi performans alabilirsin...ince sis + ince lastik olacak...ic delik yari capi 1 mm civari olan yeni nesil lastiklerden 16mm kalinligindakiler oldukca guzel is cikaracaktir...pathos, cressi, sigal veya bleu lastikler oldukca tutuluyor...ben ilk tufegim gjosthunter 82 de, cressi s45 ve bleu kullanmistim. ( 2011-12 olsa gerek) ..o lastikler 17.5 -18 mm idi..simdiki yeni nesil 16 mm lastikler cok daha iyi performans verir...su konuyu da inceleyip bilgi edinebilirsiniz...imza kismini da doldurursaniz buludugunuz sehirden yardimci olabilecek arkdaslar cikacaktir...

https://www.zipkinci.com/zipkinlar/2...ost399219.html
                          Cem Kul

Maryland, ABD

daha öncesi;
                          Ören - Burhaniye / Bal?kesir
                          Gülbahçe / Urla - ?zmir

http://www.zipkinci.com/senkop-sig-s...ye-kurali.html

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X