Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

yakayasub zıpkınlar

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• yakayasub zıpkınlar

4deniz sitesinde yeni modelleri gördüm.resimlere bakılırsa yerlilerin en yakışıklıları olmaya adaylar.kullananların yorumlarını merak ediyorum açıkcası...
    TAH?R BA?ARAN 1979
    ?N?. MÜH.
    FETH?YE
    CMAS *

Cevap: yakayasub zıpkınlar

İşTE YAKAYASUB 95 ZIPKIN

Yorum yap

güle güle kullanın avınız bol olsun.tüfeğin kafa yapısının kullanımdaki artı ve eksilerini(varsa) anlatırmısınız rastgele.

Yorum yap

Kafalar küçük yapılmış bu sayede daha rahat görüş sağlarlar kafanın eğimli olması zıpkını yarım taktığmızda eğilerek kabzeden çıkmasını engellemek için yapılmıştır

Yorum yap

kafa tasarımında ki asıl amaç yarışlarda, yarışçılara kolay ve hızlı kullanım sağlaması açısından tasarlanmış. hem açık hem kapalı ikisi aynı zıpkında ben kullanıyorum çok memnunum mekanizma da ses sıfır, makara desen saat gibi yakayasub ın bir diğer özelliği ise lastiklerde farklı bi teknoloji uygulamış olmaları bildiğiniz üzere normal lastiklerin latex kısmı ve dış kaplaması aynı çalışmamaktadır. yakayasub bu olay için bi çözüm bulmuş. daha detaylı bilgi için firmayla görüşebilirsiniz. karaköyde ki DEEP THOUGHTS mağazalarında(ana bayii) her şekilde canı gönülden yardımcı oluyolar. tasarımları sıradışı ve diğer yerli ürünlerin firma olarak yeni olmasına rağmen çok çok ötesinde. sanki firmanın reklamını yapıyo gibi oldum ama mağazalarına girip ürünleri ve zıpkın üzerine muhabbet ettikten sonra buraya bunları yazmaktan kendimi alamadım.

Yorum yap

Fiyat konusunda bilgilendirme yapabilecek bir arkadaş var mı?
            sigpic"2m de derindir 20m de; 2m de bal?k vurabilmek daha fazla tecrübe-kurnazl?k ve birikim ister..."

Yorum yap

Asl? Kudret DİKMEN taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Ghost Hunter

yukarıdaki lınkte mevcut kudret bey,fıyatlara +70 tl cıvarı makarada eklenıyor rastgele

Yorum yap

Asl? Kudret DİKMEN taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                sitedeki fiyatlar güncel değildir site güncellenecektir şuanda bu zıpkınlar 2 aylığına kampanyada ben 95 lik tüfeğimi makarasıyla beraber 240 tl aldım

Yorum yap

Asl? dragvt taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  kafa tasarımında ki asıl amaç yarışlarda, yarışçılara kolay ve hızlı kullanım sağlaması açısından tasarlanmış. hem açık hem kapalı ikisi aynı zıpkında ben kullanıyorum çok memnunum mekanizma da ses sıfır, makara desen saat gibi yakayasub ın bir diğer özelliği ise lastiklerde farklı bi teknoloji uygulamış olmaları bildiğiniz üzere normal lastiklerin latex kısmı ve dış kaplaması aynı çalışmamaktadır. yakayasub bu olay için bi çözüm bulmuş. daha detaylı bilgi için firmayla görüşebilirsiniz. karaköyde ki DEEP THOUGHTS mağazalarında(ana bayii) her şekilde canı gönülden yardımcı oluyolar. tasarımları sıradışı ve diğer yerli ürünlerin firma olarak yeni olmasına rağmen çok çok ötesinde. sanki firmanın reklamını yapıyo gibi oldum ama mağazalarına girip ürünleri ve zıpkın üzerine muhabbet ettikten sonra buraya bunları yazmaktan kendimi alamadım.
                  Bende DEEP THOUGHTS mağzasından aldım gezerken vitrinde bunları gördüm zaten beni çeken tutamaçları oldu dedim bune içeri girer girmez arkadaşlar anlattı ve gece rüyama girdi bu tüfek inanmıycaksınız gece yarısı aradım yetkiliyi pazargünü açıkmısınız diye gittim pazar günüde satın aldım konuşulmuyacak gibi tüfek değilki türkmalı olmasına rağmen kullanılan malzeme süper ötesi

Yorum yap

çok pahalı çok 570 tl tüfekmi olur balığı vuran poverpointlede vurur. burdan yetkililere seslenıyorum şu fiyatları aşşağa çekin conus içimde ukte kaldı yahu
                    ?lhan GÜNDÜZ 0 rh +
                    07.02.1989
                    izmir ekonomi üniversitesi
                    sigpic

Yorum yap

pahalı diyen arkadaşlar hiç kusura bakmayın ben buna katılmıyorum. zaten yerli diye aşağılanması söz konusu bile olamaz bu işin içindeki firmaların hepsinden alışverişim oldu. kiminin bi ürünü bi başkasının başka bi ürünü tüm ürünler arasından sıyrılmış yada ucuz olduğu için tercih edilmiş kalite zayıf olmasına rağmen ama bu firmanın ürünlerinin çoğu güzel ve kullanışlı fiyatını da hak ediyo bence. örnek vereyim geçenlerde forumda iç yelek organizasyonu olmuştu çoğunuz hatırlarsınız, 20 kişi olursa toplu indirim yapılacağı söylenmişti akabinde 20 kişi çıkmasına rağmen verilen fiyat yakayasub ın iç yeleğinden daha fazlaydı. daha fazlasını internet sitelerinden bakabilirsiniz!!!

Yorum yap

Asl? dragvt taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        pahalı diyen arkadaşlar hiç kusura bakmayın ben buna katılmıyorum. zaten yerli diye aşağılanması söz konusu bile olamaz
                        niye kusura bakalım yahu problem değil siz werin 500tl alın madem zıpkınlarını. bnm okdr param yok ayrıca bn hiçbizaman yerli malını aşşağılamam aksine taraftarıyım!! yakayasub ı uzun zamandr netten takip ediyrm bundan 2 sene önce 450 tl'ye sattığı zıpkını 600tl'ye cıkardı, ve hala 600 tl olarak duruyo anlatmak istediğim demekki bu adam ben o zıpkını 450 tl ye alsamda kar ediyo.. aç gözlülüğün anlamı yok
                        ?lhan GÜNDÜZ 0 rh +
                        07.02.1989
                        sigpic

Yorum yap

Asl? lewrek taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          niye kusura bakalım yahu problem değil siz werin 500tl alın madem zıpkınlarını. bnm okdr param yok ayrıca bn hiçbizaman yerli malını aşşağılamam aksine taraftarıyım!! yakayasub ı uzun zamandr netten takip ediyrm bundan 2 sene önce 450 tl'ye sattığı zıpkını 600tl'ye cıkardı, ve hala 600 tl olarak duruyo anlatmak istediğim demekki bu adam ben o zıpkını 450 tl ye alsamda kar ediyo.. aç gözlülüğün anlamı yok
                          İlhan kardeşim açgözlü diye kişilere yada firmalara bi isim giydiremezsin.. Malı üretme kahrını çeken firma, ister a fiyattan sürüp sürümden kazanır, ister b fiyattan sürer adet başı kardan kazancına bakar. Kişilerin yada firmaların tercihidir..Sende cebine gönlüne uygun olanı alırsın..

Ra?it Ü. // ?zmir

Yorum yap

raşit kardeşime katılıyorum saygı sınırını aşmamaya özen gösterelim!! bu tamamen tercih meselesi!! alırsın yada almazsın!!

Yorum yap

Asl? Raşit ÜRÜNDÜ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Malı üretme kahrını çeken firma, ister a fiyattan sürüp sürümden kazanır, ister b fiyattan sürer adet başı kardan kazancına bakar.
                              rasit kardesım diğer firmalar kahır çekmiyomu zıpkın üretirken adamlar 450'den kar edebilirken ndn 150TL daha zam koyar bunun adı nedir????
                              ?lhan GÜNDÜZ 0 rh +
                              07.02.1989
                              sigpic

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X