Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Yeni abellan DENTON

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Yeni abellan DENTON

Asl? Aytaç ÇOKGÜNGÖR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Bu tüfeği nerden temin edebiliriz acaba fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı ?
    BU tüfeği yaklaşık 2 ay önce temin ettim. Ancak şunu söyleyeyim sancılı bir süreç.
    Öncelikle internet sitesinden (www.abellansub.com) sipariş veriyorsunuz. Eğer istediğiniz malzeme ellerinde varsa kontrol edip size mail ile geri dönüş yapıyorlar ve istediğiniz malzemenin tutarını yatırmanız için size banka hesap numarası ya da paypal ile ödeme yapabilmeniz için paypal hesaplarını gönderiyorlar.
    Ödeme yaptıktan sonra mail atıyorsunuz(Ödeme yaparken kargo masrafı da hesaplanıp ödeme içine bu da katılıyor)
    İşte işin en çetrefilli kısmı
    Eğer yurtdışından alıp getirme yada yaşayan bir yakınınıza göndertme imkanı varsa ne hoş,eğer yoksa ve adres olarak Türkiye'yi belirtirseniz kargonuz gümrüğe geliyor ve gümrükten çıkarmak için bayağı başınız ağrıyor(muş). Tabii fiyatın yaklaşık 2 ye katlanmasını saymıyorum.
    Ancak yurtdışındaysanız belirttiğiniz bir adrese gönderttirip tüfeği yanınızda getirebiliyorsunuz ve sorun çıkmıyor( şayet tüfek 1 adetse)
    Sonuçta;
    Tüm bunlar bu tüfeğe değer mi ?
    KESİNLİKLE !!!

Yorum yap

Menderes bey,
      Siparişten itibaren kaç günde elinize geçti ve net olarak ne kadara mal oldu acaba?
      Tevfik Çizmecio?lu
      1976 - Üsküdar / ?stanbul

Dilimiz kimli?imizdir.

Yorum yap

Asl? bofarchi taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Menderes bey,
        Siparişten itibaren kaç günde elinize geçti ve net olarak ne kadara mal oldu acaba?
        Kusura bakmayın öncelikle mesajı şu an farkettim.
        Ben yurtdışına çıkmadan önce sipariş verdim. Sipariş yaklaşık 5 günde elime geçti.(İtalyadan yunaistana kargoyla geliyordu) şunu da belirteyim firmaya elime ulaşmasını istediğim tarileri belirttiğim için böyle bir süre oldu.
        Ekstra şiş ve kargo ile yaklaşık 550 Euroya maloldu.

Yorum yap

arkadaslar bır abellanda ben almayı dusunuyorum sıfır veya ıkıncı el yardımcı olursanız sevınrım..

Yorum yap

şu aralar bu zıpkını alan ve gümrük işlerini halledebilen varsa paylaşabilir mi . benim gibi almak isteyenlere çok yardımcı olacaktır.
            denizhan k?l?nç
            1974-fethiye
            denizlerimize ve bal?klar?m?za sahip ç?kal?m.

Yorum yap

son alan benım galıba sana yardımcı olayım..495 euro artı 50 euro sport bagaj sahısla gelırse..ama kargo dersen 100 euro uzerı otv gelıyo dıyolardı..asıl yazma sebebım degmez aldıgım tufek 110 luk 8 mm sıs ıle gelıyor ıp yok cıft lastık bos makara klıps mısına fılan yok..bana gelen marangoz arkadas ahsaba ınce bır serıt kacırmıs ahsaba kesık ızı vardı fakat ahsap tozu ıle doldurmuslar vernık cıla kapanmıs guya ama sınek ufak..maıl attım bu ne boyle dıye cevap kullanıma engel degıl dye geldı zıpkın ıkıcı suya gırısınde lastıgın bırı ortadan koptu nasıl kuvvetlıysem cektım resmı attım maılı..esnaflarmıs yenı cıftını gonderdıler kullanmadım hala durur orjınalı..4. dalıstan sonra ne lastık kullanırsan kullan 8 mm sısı o ızledıgımız abellandıarıos takı gıbı atmıyor..yenı sıs 7mm yenı cıft lastık..tufek 300-400 daha yedı..kısaca bana sadece pısmanlık yarattı..sıze tavsıyem ınanın hıc bır bagım yok..ozan onen budak pover tanıttı gecenlerde emınım kı o tufekte aynı performans var..abellanda sonucta ıtalyada bır ahsap ustası arkadasın yaptıgı tufek..budak turkıyenın sayılı ahsaplarından bırde ozan beyden kombınasyonla gelecegı dusunulurse tadından yenmez..tekrar soyluyorum
              tufek 8 mm sıs (gereksız) ıle gelıyr ve burada cok masraf yıyor..

Yorum yap

Asl? ferdika taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                son alan benım galıba sana yardımcı olayım..495 euro artı 50 euro sport bagaj sahısla gelırse..ama kargo dersen 100 euro uzerı otv gelıyo dıyolardı..asıl yazma sebebım degmez aldıgım tufek 110 luk 8 mm sıs ıle gelıyor ıp yok cıft lastık bos makara klıps mısına fılan yok..bana gelen marangoz arkadas ahsaba ınce bır serıt kacırmıs ahsaba kesık ızı vardı fakat ahsap tozu ıle doldurmuslar vernık cıla kapanmıs guya ama sınek ufak..maıl attım bu ne boyle dıye cevap kullanıma engel degıl dye geldı zıpkın ıkıcı suya gırısınde lastıgın bırı ortadan koptu nasıl kuvvetlıysem cektım resmı attım maılı..esnaflarmıs yenı cıftını gonderdıler kullanmadım hala durur orjınalı..4. dalıstan sonra ne lastık kullanırsan kullan 8 mm sısı o ızledıgımız abellandıarıos takı gıbı atmıyor..yenı sıs 7mm yenı cıft lastık..tufek 300-400 daha yedı..kısaca bana sadece pısmanlık yarattı..sıze tavsıyem ınanın hıc bır bagım yok..ozan onen budak pover tanıttı gecenlerde emınım kı o tufekte aynı performans var..abellanda sonucta ıtalyada bır ahsap ustası arkadasın yaptıgı tufek..budak turkıyenın sayılı ahsaplarından bırde ozan beyden kombınasyonla gelecegı dusunulurse tadından yenmez..tekrar soyluyorum
                guzel bilgiler vermisiniz tesekkurler,elinizdeki 8mm sisi satmayi dunurseniz ben alabilirm
                0507 680 77 44
                Su Ürünleri Müh.-E?itmen ve Rehber Dalici
                Cihan ATAHAN/?ZM?R/1984
                e-mail:cihanatahan@gmail.com
                www.antakyadangelsin.com online satis

Yorum yap

Asl? ferdika taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  satış düşünüyorseniz bakalım tüfeğe..
                  denizhan k?l?nç
                  1974-fethiye
                  denizlerimize ve bal?klar?m?za sahip ç?kal?m.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X