Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Seacsub X-fire & Thunder

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Seacsub X-fire & Thunder

Arkadaşlar zıpkınımı thunder zannediyordum fakat değilmiş galiba, üzerinde seac sub bolt 95 yazıyor. Belkide daha ucuzu. Bak moralim bozuldu şu anda. Sayın bilenler yardımınıza ihtiyacım var.
    Saygılarımla.

Yorum yap

Selamlar,
      Arkadaşlar bir cevap verecek kimse yokmu? Herkesin işi gücü var biliyorum ama ne yapayım kendi kendime öğrenmek çok maliyetli olacak

Yorum yap

Bildiğim kadarı ile Bolt kapalı kafa ve Twin Thunder'dan daha ucuz. Ama fiyata takılmamak lazım. Önemli olan amacına hizmet etmesi...
        Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Necip bey merhaba,
          Çok teşekkür ederim. Alanya dayım ben burda çok pahalı her şey birde bilmeyince...
          şimdide elbise almayı düşünüyorum ama yine yanılmak istemiyorum siyah seviyorum ama herkes diyorki kamuflaj olmalı siz ne dersiniz doğrumu bu?

Yorum yap

Öncelikle imza kısmını doldurursanız ben de size isminizle hitap edebilirim.
            Evet Alanya genel olarak pahalı. Ben de genelde dışarıdan yapıyorum alışverişlerimi.
            Elbise konusuna gelirsek, kamuflaj veya siyah olması bence çok farketmez ama genelde kamuflaj tercih ediliyor.
            Forum içerisinde her türlü soruna yanıt bulabilirsin. Alışveriş yapmadan önce forumu iyice bir didikle derim
            Kazasız dalışlar...
            Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Sizi kaçırmadan son bir soru daha sorsam
              bu zıpkınla ilgili hiç modifiyeden bahsedilmemiş. Bu durum bu zıpkının modifiye edilemeyeceğinimi gösterir ?
              Saygılarımla.

(bu arada kusura bakmayın acemilik işte o imza nerdeyse bulup yazacam)

Yorum yap

Kombinasyonu kasdediyorsanız tabi ki şiş ve lastik değişikliği yapabilirsiniz. Foruma dalın bence öncelikle
                Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

seacsub thunder 95 için kombinasyon önerisi birde orjinal çiftli açık kafa nerden temin edebiliriz

Yorum yap

Ben de bu yaz Seacsub Thunder 95 aldım arkadaşlar. Tek kelimeyle MUHTEşEM. Gerek manevra kabiliyetiyle, gerek hafifliğiyle, gerek kabzasının ele oturuşluğuyla ve atış isabetiyle kusursuz...... Herkese tavsiye ederim!
                    sigpic
                    Efe KURT?Ç
                    0 rh+

Kefken,Kerpe,Cebeci sular?nda dal?yorum.

E-Mail: tatanga_efe@hotmail.com

Facebook: facebook.com/efe.kurtic

Kefal cand?r...

Yorum yap

Seacsub X-fire 85 lik zıpkın aldım yaklaşık 2 ay oldu 3 dalış yaptım, zıpkını elimden hemen bıraktım ve apnea zıpkınımı geri aldım şu anda onu kullanıyorum.
                      Seacsub X-fire 85 lik zıpkın yaklaşık 10 cm. yukarı ve 30 derece sağa atıyor, bu sebepten dolayı 7 adet kiloluk avımı kaçırdım ve suyun 10 mt. altında sinirden çatladım.. yukarı atmasının sebebini bulamadım deneme atışları yaptım yine aynı, başkasına denettirdim yine aynı, şu anda tüfeği elime almaya korkuyorum. Bide tüfekte yüzerlilik sıfır üzerinde şişi yok iken bıraktığım anda suyun dibine buluyor bu sorunu da çözemedim.
                      Bu konularda yardımcı olabilecek arkadaşım olursa sevinirim. Tşk.

Yorum yap

merhabalar aklımda thunder modeli var ama tetiğin plastik olması dezavantaj değildir herhalde birde tek 19mmlik yada 20lik lastik ve 6.25güldiken yada 6.5mm lik şişle kaç mtlerden balık alır acaba derin avcısıyım 15mt ve üzer avlanıyorum acaba işimi görür mü
                        cevaplarsanız sevinirim
                        dalın sağlıcakla

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X