Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

C4 Mr Carbon

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: C4 Mr Carbon

Arkadaşlar böyle bir video buldum belki faydalı olur. C4 URUKAY 120 - YouTube

Yorum yap

yeni c4 kullanıcılarının yorumları bekleniyor. yeni C4 aldım daha suya sokamadım

Yorum yap

Mr.Carbon/Mr.Iron 104 PS
        shafts: 6,25 x 150cm - 6,5 x 140 - 6,75 x 130
        Hi-Speed 17,5 x 26cm - 16 x 25cm
        Su Ürünleri Müh.-E?itmen ve Rehber Dalici
        Cihan ATAHAN/?ZM?R/1984
        e-mail:cihanatahan@gmail.com
        www.antakyadangelsin.com online satis

Yorum yap

slm sığ suda kullanmak için tüfek ne tavsiye edersiniz ve kaçlık olması lazım

Yorum yap

Asl? ykyasar taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            slm sığ suda kullanmak için tüfek ne tavsiye edersiniz ve kaçlık olması lazım
            dalis yaptiginiz bolgeye gore ve butceye gore tavsiyede bulunabilirm ?
            Su Ürünleri Müh.-E?itmen ve Rehber Dalici
            Cihan ATAHAN/?ZM?R/1984
            e-mail:cihanatahan@gmail.com
            www.antakyadangelsin.com online satis

Yorum yap

C 4 MR CARBON
              Arkadaşlar tek lastikten bahsetmiş. 2 lastik takılan modelleri iki üç yıldır türkiyede satılıyor.Hiç kullanan yokmu yazmamış.
              Satıcılarının yazmasını beklerdim.Resimde 2 topuz görünüyor 4 topuzlusunu ben istanbulda gördüm.
              2 lastikli kullananlardan menzilleri hakkında yorum bekliyorum.2 lastikli kullananlar 6,5 mm-7 mm şiş mi kullanıyor.
              Bizleri bilgilendirirlerse memnun kalırım.
              Herkese saglıklı dalışlar.
              Zafer SU
              40 Ankara-Didim

Yorum yap

Re: C4 Mr Carbon

Tek lastik fs çift lastik pd modeli.
                Mares Cyrano Evo Hf 110 mod-ys.
                Mares Cyrano 70 mod-ys.
                Aguatto...
                Yusuf SOYSAL
                1984 MERSIN

Yorum yap

C4 Mr Iron 104 İzlenimlerim
                  -Ağırlığı kombinasyonsuz 1250gr olması torklu, tek lastikle kullanılması ve lastiğin gövdeye paralel olması nedeniyle sürtünmesiz dolayısıyla lastikten tam verim alındığı için menzilli, isabetli ve tepmesiz atışları mevcut.
                  -Manevrası çok iyi,
                  -Makara yaylı sağlam ve sarılı ipi kavrıyor, salınımı güzel.
                  -Orjinal kabze benim elime tam oturmadı, parmaklarım ara boşluklara girdiği için manevrada sıkıntı yaşadım. Anatomim elcik bu sorunu çözecektir.
                  -Kafa ip atlatması biraz uğraştırıyor, alışana kadar biraz sıkıntılı.
                  -İp bırakma orjinal ve kullanışlı.
                  Sonuç olarak bana göre basit, sağlam ve manevralı bir zıpkın. Benim için final.
                  Mares Cyrano 70 mod-ys.
                  Aguatto...
                  Yusuf SOYSAL
                  1984 MERSIN

Yorum yap

Cevap: Re: C4 Mr Carbon

hocam sizinki çift lastikli model olmasına rağmen, tek lastik mi kullanıyorsunuz?
                    Asl? TR_YUSUF_S taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    C4 Mr Iron 104 İzlenimlerim
                    -Ağırlığı kombinasyonsuz 1250gr olması torklu, tek lastikle kullanılması ve lastiğin gövdeye paralel olması nedeniyle sürtünmesiz dolayısıyla lastikten tam verim alındığı için menzilli, isabetli ve tepmesiz atışları mevcut.
                    -Manevrası çok iyi,
                    -Makara yaylı sağlam ve sarılı ipi kavrıyor, salınımı güzel.
                    -Orjinal kabze benim elime tam oturmadı, parmaklarım ara boşluklara girdiği için manevrada sıkıntı yaşadım. Anatomim elcik bu sorunu çözecektir.
                    -Kafa ip atlatması biraz uğraştırıyor, alışana kadar biraz sıkıntılı.
                    -İp bırakma orjinal ve kullanışlı.
                    Sonuç olarak bana göre basit, sağlam ve manevralı bir zıpkın. Benim için final.

Yorum yap

Yeni bir c4 kullanıcısıyım. Blue, seatec vs üst segmentten birçok zıpkın kullandım. Ve bu sözde üst düzey zıpkınlarla burnumun dibindeki balıkları hep ıskaladım. İmroz kadir abiye bunun sebebini sorunca avcılık stilini geliştir, kısacası o söyleyemedi ama karavanacısın olum işte demek istedi
                      fakaaaattt, gecen hafta ilk kez c4 410 joker'imle suya girdim. Arkadaş şimdiye kadar hiç zıpkınla suya girmemişim ya ben! O nasıl bir denge, nasıl stabil atışlar. Sarayburnu gibi ultra akıntılı bir suda bile inanılmaz atışlar yapıyor. Artık saroz'da burnumun dibinden bana nanik çeken levreklerle bu sene hesaplaşıcam, bekleyin la beni!
                      kadir abi, avcılık stili değilmiş abi, zıpkınmış zıpkın!
                      sevgiler..

Yorum yap

selam kardeş zıpkını tr den mı aldın yoksa y dışından mı ? ayrıca fıyat nedır ? çok degısık bı zıpkın

Yorum yap

Paranız varsa gözü kapalı alın ki ben takas yoluyla edindim almam mümkün değildi takas yaptığım abimizin gönlü zengindi sağolsun, tek kelimeyle mükemmel. Tek lastiğe takılmayın tasarımı sayesinde mükemmel performansı var. 6.5 140cm pathos şiş ve 30cm cressi g20 ile menzil, tork, derin performansı mükemmel. Manevrada daha iyisi yok, 75 pathosumdan daha manevralı.
                          Mares Cyrano 70 mod-ys.
                          Aguatto...
                          Yusuf SOYSAL
                          1984 MERSIN

Yorum yap

2.532 tl

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X