Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Pathos Laser

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Pathos Laser

Ozan Abi benim kafam birazda şundan karıştı bugun Pathos'un web sitesine
    ulaştım orada Pathos Laser için ;

Pathos Laser
    The new model of Pathos features an anatomic handle and semi-open muzzle.
    The barrel is the 30mm "Pro" that incorporates a full length shaft guide.

PATHOS LASER PRO için ;
    Tube with driver D26ΧD28.4 Shaft D 7.00 OW two-colored Polished wings & shark Fins
    (Two Anaconda rubbers D16 mm In color black and white) 1 Pair & 1 Tied in loops

Açıklamaları yapılmış yabancı bir alışveriş sitesinde ki isim vermek istemiyorum ;
    Pathos Laser

Comes with 6,5mm shaft without fin pins and a single 19mm power band with cord wishbone.
    PATHOS LASER PRO için ;

Comes with 7mm shaft with fin pins and two 17mm power bands with cord wishbone.

Yani her iki sitede yapılan acıklamalarda kanallı boru oldugu yazıyor fark olarak
    laser çentikli 6.5 mm şiş ve 19 mm lastik , laser pro ise 7 mm güldiken şiş yazıyor
    abi benim ingilizcem buna yetiyor.
    Saygılar ...

Yorum yap

arkadaşlar bu tüfegi kurmak çok sıkıntı oluyoo.bu tüfegi kullanan arkadaşlara bişey sorucam kabzeye ekstradan bir gögüş dayama aparatı satılıyomu??? satılıyosa nerde?? inanın sudan çıkınca gögsümün acısını yarım saat çekiyorum....

Yorum yap

Asl? barcod taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        arkadaşlar bu tüfegi kurmak çok sıkıntı oluyoo.bu tüfegi kullanan arkadaşlara bişey sorucam kabzeye ekstradan bir gögüş dayama aparatı satılıyomu??? satılıyosa nerde?? inanın sudan çıkınca gögsümün acısını yarım saat çekiyorum....
        Rob Allen Chest Loading Pad, Accessories - ScubasWorld

şöyle birşey satılıyor

Yorum yap

Evet kesinlikle 100'lük tüfeklerde 19 mm lastiği 2. çentiğe kurması çok zor. Malesef firma D'angelo I modelde imal ettiği en arka kısımdaki pim yuvasına monte edilen dayama aparatını Türkiye'ye ithal etmemiş. Firmanın distribütörü bile zıpkınının arkasına neopren sarıyormuş yazık!

Yorum yap

Fuarda baktım dayama yerini ben beğenmedim, uzun olan tüfeklerde çift lastik, kısa lastik gibi işlerde biraz ızdırap verir. Onun dışında kabze mühendislik harikası olmuş yine.

Yorum yap

Asl? noelbaba40 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              evet kesinlikle 100'lük tüfeklerde 19 mm lastiği 2. çentiğe kurması çok zor. Malesef firma d'angelo i modelde imal ettiği en arka kısımdaki pim yuvasına monte edilen dayama aparatını türkiye'ye ithal etmemiş. Firmanın distribütörü bile zıpkınının arkasına neopren sarıyormuş yazık!
              :d:d:d

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
              X