Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

BEUCHAT Marlin(Yeni)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: BEUCHAT Marlin(Yeni)

şahane zıpkın,fiyatı da,şahane.....
    fatih gümü?ba?
    1988-istanbul

Yorum yap

Karaköyde'ki SONER DENİZ'e gidin..Kurtay'ı sorun..Muhakkak yardımcı olacaktır...!! Türkiye'ye getiren firma

Yorum yap

Asl? poze taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Karaköyde'ki SONER DENİZ'e gidin..Kurtay'ı sorun..Muhakkak yardımcı olacaktır...!! Türkiye'ye getiren firma
        evet cok ılgılıler ben telefonda cok rahatsız edıyorum sıkılmadan anlatıyorlar hepsıne kolay gelsın.beuchat tufeklerde bır başka

Yorum yap

dostlar ben marlin comp.almaya karar verdim fakat sitesinde aklıma takılan bi cumle oldu aynen su: the maximum load on the 2nd catch is deliberately limited to 50 kg on the standart model.Ben mi yanlıs anlıyorum yoksa ikinci centik 50 kg ya kadar mı kaldırır diyo anlıyamadım oyleyse mantıgı nedir tesekkurler...
          ali öztürk

Yorum yap

Asl? yeni zıpkıncı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            dostlar ben marlin comp.almaya karar verdim fakat sitesinde aklıma takılan bi cumle oldu aynen su: the maximum load on the 2nd catch is deliberately limited to 50 kg on the standart model.Ben mi yanlıs anlıyorum yoksa ikinci centik 50 kg ya kadar mı kaldırır diyo anlıyamadım oyleyse mantıgı nedir tesekkurler...
            genel anlamda beuchat kazbaları ıle unludur yuk altında calısmaları cok ıyıdır belkıde telafuz hatası olabılır yada baska bıse.arka-mundıal-marlın adı altında kabzaları var,marlın en son cıkanı ve saglamı daha yenılıkcı yapısı var.mundıal modelınde ıse kabza cekerı 290 kg olarak telafuz edılıyor kı bu normal zıpkınların 6 katı.ben arka modelınde,kabzasını kullanıyorum eskı model olamasına nazaran cok basarılı ve saglam,hatta ahsap govdede kullanmak uzereyımmarlının competısıon modelı kanallı boru oda sanırım turkıyede yok ama yanlısta bılebılırım arastırmak gerekıyor.ama kabzadan yana bır sıkıntınız olmaz ıcınızı rahat tutun ıyı ve hoscadalın

Yorum yap

Asl? Utku BİLDİRİCİ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              genel anlamda beuchat kazbaları ıle unludur yuk altında calısmaları cok ıyıdır belkıde telafuz hatası olabılır yada baska bıse.arka-mundıal-marlın adı altında kabzaları var,marlın en son cıkanı ve saglamı daha yenılıkcı yapısı var.mundıal modelınde ıse kabza cekerı 290 kg olarak telafuz edılıyor kı bu normal zıpkınların 6 katı.ben arka modelınde,kabzasını kullanıyorum eskı model olamasına nazaran cok basarılı ve saglam,hatta ahsap govdede kullanmak uzereyımmarlının competısıon modelı kanallı boru oda sanırım turkıyede yok ama yanlısta bılebılırım arastırmak gerekıyor.ama kabzadan yana bır sıkıntınız olmaz ıcınızı rahat tutun ıyı ve hoscadalın
              yok ustad kabzanın 290 kg cektigini yazmıslarda aklıma takılan su 2 centige 50 kg den fazla yuklersek sis centiği mi kırılacak yani anlayamadıgım nokta o saolun...
              ali öztürk

Yorum yap

SLM. dalmaya bu yaz başlıyacağım yani sıfırım bu konuda 100-200 ytl arası bir zıpkın almak istiyorum.öneride bulunur musunuz...

Yorum yap

Asl? nDENİZ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  SLM. dalmaya bu yaz başlıyacağım yani sıfırım bu konuda 100-200 ytl arası bir zıpkın almak istiyorum.öneride bulunur musunuz...
                  Forum içinde yeni başlayanlar için zıpkın tavsiyeleri veren sabit başlıkları okuyunuz lütfen.

Yorum yap

Asl? yeni zıpkıncı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Bence bu cümle şiş ile alakalı yani standar modelindeki şiş ile ikinci çentikte maksimum 50 kg sınırı vermişler yani buda 18 lik standar boydakinden daha kalın veya kısa lastikle(50 Kg'dan fazla olacak şekilde) problem çıkarabilir demek.Ama kabza için 50 kg demek değil.

Yorum yap

bende 100 luk bir beuchat marlin var. Ama 20 yıldır kullanıyorum. Alumınyum kabzalılardan . Borusu oval . alumınyum tufeklerde oval boru hıc gormedım. Cok hafif atısları mukemmel . Sisi 5,5 mm. nerdeyse muzelık olan bu tufek bu yasına kadar kullanıldı bır 20 yıl daha gıder herhalde. takdir etmek lazım .

Yorum yap

Beuchat'in varsa sorun yok demektir çok kullanışlı , çok hafif , kurması kolay yeni zipkin alacak olan arkadaslara tavsiye ederim

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X