Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

BEUCHAT Marlin(Yeni)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• BEUCHAT Marlin(Yeni)

Marlin

• New handle (angle, trigger)
    • Open head. Placing of the spear. Free and easy aiming.
    • Precision and shooting distance superior to guns on the market (Power / Effort ratio) :

The new Marlin is the result of 60 years of Beuchat company experience in the field of spearguns. For more than a year it has been tested by Pedro Carbonell, triple World Champion, who has not stopped boasting of the product. Its performance in terms of precision, comfort of use, and shooting distance is out of the ordinary. The Marlin can be equipped with an optional second sling and with the new Beuchat ultra light reel.

• New fast and compact head.
    - Quick and easy to automatically put the spear in place.
    - Total lack of noise upon submersion.
    - Very precise shooting accuracy.
    - Completely free and easy aiming.
    • Totally new handle for improved aim and increased comfort of use.
    - New 30° grip angle.
    - New trigger mechanism profile
    - New Gun Butt form
    • Ø 28 mm Aluminium Tube (Marlin Model)
    • Ultra-supple trigger (0.6Kg for 50Kg load)
    • Maximum resistance of the mechanism is 290Kg (some 6 times more than the average recommended load).
    • The latex band allows for the line to be effortlessly put in place.
    • The maximum load on the 2nd catch is deliberately limited to 50Kg on the standard model.
    • The Marlin speargun is totally ambidextrous (Handle, Loose line, Positioning of the line on the head, etc.).
    • The loose lateral line of the handle can be positioned on the right or left side and the head is equipped with two lateral hooks.
    • Handle and head of nylon Polycarbonate resin.
    • Trigger mechanism, loose line, and positioning system of the spear on the head made of Stainless Steel.
    • Basic equipment: 6.5 Inox spear, Articulated stainless steel Obus, and ultra-supple 16mm fast slings.

Lengths Tube: 750, 850, 950, 1050 and 1150.
    En son düzenleyen Oktay UZDİYEM; 01.Nisan.2008, 23:10.

bu zıpkını kullanan arkadaşların görüşlerini almak isterim karbon kanallı modeli yalnız

Yorum yap

Resim çalışmıyor.

Yorum yap

Cevap: BEUCHAT Marlin(Yeni)

Carbon modelini biraz ucuzlayınca seneye almak isterim wallaha

Yorum yap

ben 6 aydır bu modeli kullanıyorum kktc de benimle bütünleşti sanki bir uzvum gibi tercih ederim

Yorum yap

Kabzasının fiyatını bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Yorum yap

Selamlar...
              Foruma yeni üye oldum forumda ve zıpkın kullanımında yeniyim. Zıpkın almaya karar vermeden önce araştırma yapıyordum, hangisini almalıyım diye fakat abim hediye olarak akşam eve elinde sanırım 75cmlik BEUCHAT ARKA Competition 750 zıpkınla geldi. 200ytl ye almış. sizce nasıl bir zıpkın ve fiyat konusunda çok para mı vermiş? forumda okuduklarıma göre iyi bir zıpkın olduğunu sanıyorum. Bir de ben bu lastikleri geremiyorum acaba zamanla alışır mıyım? Çok efor sarfediyorum. Suyun altında daha mı kolay geriliyor? tekniklerin videolarını izledim. ama gücüm tam yetmiyor. birinci çentiğe zar zor çekebiliyorum...
              Saygılarla...

Yorum yap

beuchat sanırım 18lik lastik veriyodu beraberinde göğüse dayayıp çekmediğim için zorlandım başta lastiği değiştirelim falan dedim arkadaş gevşer sen uğraş biraz daha dedi gerçekten öyleymiş
                şimdi çok rahat 2. ye bile geriyorum artık bide teknik çok önemli kardeş göğüse dayayıp gerdir benim tüfek 90lık beuchat şiş kanalsız normal makaralı mundial üzerinde gelen lastik en ideali oluyo uzağa atış yapamıyorum ama biraz acemilik vurmaz diye çekiniyorum öyle çok balık kaçırdım artık yavaş yavaş dalın sağlıcakla

Yorum yap

selamlar kabzesı muhteşem.. ben gayet memnunum .. tavsıye edılecek zıpkın.. ben de 105 lık var..

Yorum yap

arkadaşlar beuchat marlin hakkındaki görüşlerinizi beyendim bu aralar bende bir zıpkın almayı duşünüyorum fakat aklıma bişi takıldı bu zıpkınlara makara takabiliyomuyuz vereceğiniz cevaplar için şimdiden tşkrler

Yorum yap

Merhaba;
                      Arka competitionun üzerindeki lastik 16 mm.
                      bilginize

Yorum yap

Asl? hevesli zıpkıncı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        arkadaşlar beuchat marlin hakkındaki görüşlerinizi beyendim bu aralar bende bir zıpkın almayı duşünüyorum fakat aklıma bişi takıldı bu zıpkınlara makara takabiliyomuyuz vereceğiniz cevaplar için şimdiden tşkrler

kardeş makara talıyo yalnız dil kısmı yandan mı alttan mı ona dikkat et zira makara dikey beuchatlarda bendeki tüfekte alttan vermişler dil kısmını misinayı bırakan mekanizma onun yanında yanlarda iki tane vidalı kıstırmalık var oralarda duruyo misina atış esnasından ordan çıkıyo makarasa 100-130 ytl civarı oldukça sağlam bi makarası var fena deil ama biraz ağır bence
                        yinede çok memnunum tüfeğimden iyi dalışlar

Yorum yap

984 ytl fiyatı var gercekmı acaba av marketı.com da gordumde.komple dalış takımı parası.güdümlümüustu altı lastıklı zıpkın.karbon gövde olarak.
                          En son düzenleyen Utku BİLDİRİCİ; 22.Aralık.2008, 20:50.

Yorum yap

fiyat aynnen gorduğun gibi su an benim için bir hayal

Yorum yap

o zıpkın bu işte son nokta dıye düşünüyorum

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X