Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R Cayman HF2

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Re: Cevap: O.M.E.R Cayman HF2(Yeni)

Buda havuz denemesidir ...diğer videolarında da genelde tek lastik 18 - 56 gayeet başarılı atışlar oluşturmuş diyebilirim... Omer HF2 limited edition 110cm - YouTube. Sanırım bi 15 kadar zıpkın denemiş olduktan sonra bence en üstün özellikleri bir araya getirmiş en beğendiğim zıpkın oldu..
    En son düzenleyen idincer; 25.Ocak.2013, 02:16.

Yorum yap

Re: Cevap: O.M.E.R Cayman HF2(Yeni)

Pesca Sub ricciola al calasole Alessandro Mastrobuoni omer camu hf 2 100 - YouTube

Yorum yap

Cevap: O.M.E.R Cayman HF2

Bu zıpkın gerçekten çok güzel bir gayıt, fakat! kafadan kaybediyor bence.Kafa değiştirilebilse veya başka uydura bilse çift delikli olacak şekilde dadından yenmez.

Yorum yap

Cevap: O.M.E.R Cayman HF2

Arkadaşlar bu tüfeği ben yaklaşık 5 yıl once almıştım. Döner kafayı sevmediğim için hemen çıkarttım. Ama bir türlü memnun olamamıştım. Çok kaçırıyordum, 6,5 ve 7 mm şişler 18-19-20-21 mm bir çok boyda lastik denedim. Genede istediğim verimi alamadım. Satmayada kıyamadım, hafif ve dengeli bir tüfekti. şeklini falan çok seviyordum. Ama en sonunda istediğim kombinasyonu buldum ve sizlerle paylaşmak istedim. Arkadaşlar 6mm şiş 18x66 yumuşak lastik. Ben blue kullandım. Sonunda istediğim gibi oldu. şıp şıp. Mükemmel. Benim gibi sıkıntı çeken varsa umarım işine yarar, yeniden dalışa başlamış gibiyim. Hoşçakalın.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X