Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

O.M.E.R Cayman HF2

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• O.M.E.R Cayman HF2

New gun produced using Hydro Forming technology with a unique “twin cuttlefish bone” shape.

Engineered to achieve maximum maneuverability in the water with power similar to guns with high mass and extreme barrel stiffness.
    Every size has been engineered individually from other sizes in their geometry to optimize volume and buoyancy achieving a perfectly balanced weapon.

Features the Cayman handle along with the XXV muzzle offering the option of traditional screw in bands or open muzzle configuration.
    Set up stock with 18mm Power bands and 6,5 mm spring stainless shafts.
    Available in 80, 90, 100, 110 cm.

Eski versiyonu ile arada cok fazla bir fark yok gordugum kadari ile , degil mi ?
    Hikmet Gümü? - IZMIR

Yorum yap

tek farkı kafa xxv kafası , gövde de hf1 den biraz farklı ; kafa kısmına doğru da genişletilmiş . Kafa bence olmamış o kadar ar-ge ye önem veren omer yeni bir kafayla çıkarabilirdi hf2 yi .
      Umut Altan - Çe?me - since 1979

i can sum up everything i have learned about life in just three words : it goes on

Yorum yap

Ben Cayman HF'yi, düz aluminyum Cayman kafası taktırarak pasolu lastiklerle kullanıyorum,performans inanılmaz,tabi Rob Allen şiş olduğunuda belirtmem lazım

Yorum yap

Cevap: O.M.E.R Cayman HF2(Yeni)

Hakan bey kullandığın cayman hf kaçlık ve neden kafasını değiştirdin,orjinalinde bi sorunmu yaşadın.

Yorum yap

abilerim kardeşlerim siteye daha yeni üye oldum ve kendime yeni bir zıpkın alıcam bana yardım edermısınız .bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.alıcagım zıpkın 150 ytl ıle 250 ytl arasında olmasını tercıh edıyorum.tesekkurler

Yorum yap

Asl? Geronimo taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Ben Cayman HF'yi, düz aluminyum Cayman kafası taktırarak pasolu lastiklerle kullanıyorum,performans inanılmaz,tabi Rob Allen şiş olduğunuda belirtmem lazım
              merhaba arkadas....
              omer cayman hf yı dun aldım bugun denıcem acıkcası zıpkını ılk ıncelememde mevcut acık kafası benımde pek hosuma gıtmedı ve buyuk ıhtımal bende bı degısıklık yapıcam..
              Mümkuınse kafada nasıl bı degısıklık yaptın banada anlatırmısın ve resım olarakta gonderebılırmısın......tesekkurler

Yorum yap

Çift lastikle kullanan var mı? Çift lastik yüklenince tetik sertleşiyor mu?
                Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                sigpic
                " Dive4Life "
                Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Asl? Rookie taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Çift lastikte 16 lık...bunun üzerinde kullanırsan sertleşme ve tepme yapıyor...
                  Bar?? ayd?n
                  1973 ?STANBUL

Yorum yap

Yüklen yüklenebildiğin kadar..
                    Ne sertleşme ne de tepme..
                    Ozan ÖNEN
                    15.07.1981
                    Çanakkale
                    MERTSUB DALI? DONANIMI
                    www.mertsubonline.com
                    ?? =0286 214 00 30
                    ozan@mertsubonline.com

Yorum yap

Asl? Barış aydın taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      Çift lastikte 16 lık...bunun üzerinde kullanırsan sertleşme ve tepme yapıyor...
                      benim tüfeklerin arasındada var ama öyle bir sorun olmadı ..tüfeginizi servise gönderirseniz iyi olur

Yorum yap

HF2 110 luk kullanıorum 5 mt civarından etkili atışları var tufegin agasonda normal hf kadar yuzer olmadıgı ıcın biraz kullanımı zor ama bence hf den cok cok daha basarılı bir tufek hf ve hf2 nin hangi teknik ve amacla kullanıldıgı cok onemli derin suda guclu balıklar ıcın bence mutlaka hf2 kullanmak lazım hf icinse söliyebilceklerim agasonda arkanızdaki balıkları bile tek hamle ile tufegi cevirip vurabilceginiz sadece baslıgı gorunce insanlarda bilgilerimi paylassın istedim hangi tur avcı oldugunuza karar verip bence ona göre secim yapmalısınız ama buguna kadar kullandıgınız tufegi bence hf serisini kullandıktan sonra degistirceksiniz bu arada hf ve hf2 cayman tufeklerimi hiç bir değişiklik olmadan kullanıorum ( lastik sis vs gibi ) bence cok cok basarılılar bu halleriyle bile =) omere mı calısıorum ne =)

Yorum yap

Asl? Rookie taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster

Kullandığım tüfeklerin tamamı cayman HF ( 75, 90, 110) hiç birinde hiç bir sorun yaşamıyorum.

Örneğin çift lastik 90 lıkla ıskalamadan zargana avlayabiliyorum, tepme ve sertleşme yok...

Yorum yap

Sağol Hakan,
                            şu aralar Euro aldı başını gidiyor. Bir başka bahara kaldı herhalde bizim Cayman hayalleri
                            Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
                            sigpic
                            " Dive4Life "
                            Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

HF2 ler neden HF lerden daha ucuz? yeni model değiller mi?
                              En son düzenleyen scubat; 27.Ekim.2009, 16:13.
                              Selim Kubat
                              ?stanbul ve Bodrum
                              selimkubat@hotmail.com
                              (Kilyos taraflar?nda dalacak partner ar?yorum)

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X