Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

şişi Misinaya Klipsleme (Resimli)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: şişi Misinaya Klipsleme (Resimli)

Asl? gurhan taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    ben de aynı olayı soracağım
    klipsledikten sonra nasıl geçiriyoruz misinayı,ve nereye bağlıyoruz
    bilen biri yardımcı olabilir mi rica etsem
    apnea power point makarasızdan bahsediyorum
    misinayı şişe klipsten sonra şişi mekanizmaya oturt,
    şiş tüfekte sabit ama elinde ucunu nereye bağlamayı bilemediğin nur topu gibi bir misinan var artık misinanın bu açık ucunu, şişi zıpkına yerleştirdiğin yönün tersi yönde kafadan çıkart, yani misinayı şişin ucunun gösterdiği yönde misinayı kafa deliğinden çıkart. kafanın yanındaki 2 tane lastikleri vidaladığın diyelim o yerlerden 1 tanesinin soldakinin mesela kafa ile arasındaki yerden ipi oturtarak zıpkının altına ve zıpkına paralel misinayı gergin şekilde kabzanın altındali ip bırakma diline kadar devam ettir, misinayı buradan u dönüş yaptırt ve kafaya doğru ilerle, kafadaki çentikten tekrar bir u dönüş yaparak geri gel ama geri gelirken bu sefer gövde altındaki u şeklideki metalden geçir misina ucunu 5-10 cm ilerle ve misinanın ucunu çevir çember yap ve uç böyle kalacak şekilde klips tak, sonra makaradan gelen ipi bu halkaya bağla,
    kısaca böyle
    içinde bulunduğun uçak pilotsuz kalmış ve uçağı sen kullanıp indirecekmişsin gibi zor gelebilir sana ama sakin sakin düşüne düşüne yap mantığını kavrayacaksın zaten
    kolay gelsin

Yorum yap

Asl? oz.brain taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Arkadaşlar bişi sorucam bu klipsi almayı unutum ben haftaya dalışa gideceğim bu klips ters yerde gitmek istemiyorum klipsiz bağlamam mümkün değil mi?

apnea pover point 90 lık var
      Arkadasim ayni sorunu ben de yasadim baglayim falan dedim ama cressi geronimonun kafadan gecmiyor dugum yapinca, neyse esimin elastik sac tokalarindan 2 tanesini heba etmek suretiyle bu sorunu cozduk
      BORN TO FISH..
      FORCED TO WORK..

FB: https://www.facebook.com/turquaz.cam.holder
      https://www.facebook.com/calm.power
      E-Posta - Skype: alp_arslan@hotmail.co.uk
      Instagram: https://www.instagram.com/turquazsub_official
      Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUh..._as=subscriber

Alp Arslan 09 Ekim 1977

Istanbul Universitesi
      SBF Uluslararasi Iliskiler

Yorum yap

arkadaşlar bende ilk defa makaralı bi zıpkın kullandım .fethiyede suda ipi çözecem,sıkıştığı yerden çıkaracam, şişi ipe boğdurmadan yerine oturtacam diye uğraşırken kocaman balıkların alaylı bakışlarını hissettim. ne olur en ideal bağlanmış hazır bi düzeneğin resimlerini koyun da görelim. lütfen....
        makara şişin hızını kesiyor, ne yapmalıyım. tşk atilla

Yorum yap

En uygunu şişe 1,40'lık misinayı geçirip klipsledikten sonra makaradaki iple uğraşmamak ve zıpkının hızını kesmemesi için MİSİNAYI ÇİFT DOLAMA yapıp, makaradan gelen ipi zıpkının altındaki delikten geçirip ipi fırdöndüye bağla.Sonrada misinayı fırdöndüden geçirip klipsi sıkma pensesi ile sıkştırıp misinayı klipsle.Böylece makaraya herhangi bir kuvvet gelmemiş olur.

Yorum yap

herkes resim istemiş, bende istiyorum....atışa hazır bir zıpkının ip ve makara detayları...
            Selim Kubat
            ?stanbul ve Bodrum
            selimkubat@hotmail.com
            (Kilyos taraflar?nda dalacak partner ar?yorum)

Yorum yap

atışa hazır kapalı kafa ve acık kafa bir zıpkının resmini koyacak bi hayır sever zıpkıncı yok mu

Yorum yap

Asl? kskkaan taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                atışa hazır kapalı kafa ve acık kafa bir zıpkının resmini koyacak bi hayır sever zıpkıncı yok mu

Resmi n'apcan adamım .. bana uğra halladeriz

Yorum yap

mete gelecem zaten buarada patos geldi gerçekten harika görünüyor yalnız gövdede laser 100 yazıyor ama kabza pro kabzası yani zaten pro fiyatı ödedim.cumartesi müsait olursan telefonlaşıp bi yanına gelmek isterim zıpkınımı bi atışa hazır hale getirelimmm...... sonra gelsin sinolar,levolar tabi senden cok sey öğrenmem gerekecek daha..! (ha buarada abi varsa insanlık namına diğer arkadaşlara faydası olması amaçlı bi foto koy istersen sonra bak adam işini halletti ilgilenmiyor demesinler hehehhehe)

Yorum yap

arkadaşlar ben metal malzeme kullanmıyorum malum klips vs tarzı malzemeler kafaya yada gövdeye çarptıklarında hem ses hemde zarar veriyorlar bundan dolayı açıkçası 1 kafa değiştirmek zorunda kaldım tabi biş hemen olmuyor ama zaman zafında zedelenmeler oluşuyor.ben onun yerine kullanmış olduğum misananın ucunu hafif yakarak sonrada yanan yeri bastırmakla orasını perçinliyorum ve daha sonrasında ince misinayla ilmek atarcasına ve sararak ortalama 1 cm le 1.5 cm arasında sarıyorum ve bağladıktan sonrada sargının üzzerine japonluyorum ve kuruduktan sonrasında misinada ezilme olmadığından dolayı bir zayıflamada her hangi bir yere vurduğunda zararda vermiyor kısa zamanda foto eklerim bu konuda. yıllardırda aynı şekilde kullanıyorum

Yorum yap

resimli anlatımda bile klipsi uzun bağlamış

Yorum yap

bende yeni katıldım aranıza esclapez exium aldım 90 lık iki kez dalışa gitmek nasip oldu henüz ve ikisinde de 2. atışta misina kopardı şişi zor kurtardım sebebini anlayamadım henüz başına daha önce böyle şeyler gelen varmıdır ?

Yorum yap

Bir de makaraya ip sarma ve makara ipini misinaya baglama anlatimi olsa cok iyi olucak, kisacasi sifirdan acik kafa zipkin hazirlama gibi bi anlatim.
                          Mert ali
                          1991
                          Gumulcine
                          Yunanistan

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X