Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Kaya Altı Avında Zıpkın Tercihiniz ?

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kaya Altı Avında Zıpkın Tercihiniz ?

Kaya altı avında kullandığınız ve memnun olduğunuz zıpkınlar, bu zıpkınlarda yaptığınız değişiklikler nelerdir. lütfen yeni arkadaşlarımızı bilgilendirmek amaçlı yardımcı olunuz.
    215

75 lik yilmaz sniper f12 harika bir tufek...

Yorum yap

zor olmayan taşlıklarda 100 lük picasso centriy kullanıyorum ama çok zor bölgelerde ise demka velos 45 lik 24 lük lastik ve 6.25 kik şiş kullanıyorum
      şu ana kadar taşlıklarda demkanın performansını hiç bir şeye değişmem
      oynar kafa sayesinde çok rahat

Yorum yap

Bence taş altında çok iyi bir tüfeğe gerek yok zaten mesafe 20-30 cm ?

Yorum yap

genelde 110luk apnea carbon ile hem taşaltı hem agaşonda av yapabiliyorum.. taşaltı biraz zor oluyor, hatta bazen inşaat işçiliği yapıp taşları yerinden oytattığım oluyor ama iki tüfek birden taşımak, büyük bir şamandıramız ve botumuz olmadığı için, zor oluyor.. yedek olarak taşıdığım ve arasıra kullandığım 90lık apnea competetion'um da var, bazen sırf taşaltı yada karakıyı yapacaksam onu alıyorum.. geçen hafta akyaka'da iki tane ikişer kiloluk kefali bu 90lıkla hemde birini iyi mesafeden aldım.. aslında şans ve iyi atışla balık her türlü vuruluyormuş, bunu anladım...

Yorum yap

OMER MB 30 71 cm
            20 mm omer lastikli 6.5mm 110 cm şiş
            makara yok ops:

Yorum yap

taslık alanda yılmaz çok ii oluyor 75 lik ideal çok sağlam şu ana kadar 10000 defa kayaya çarpmıştır ama hala tık yok
              tabi uçlar değişti

millet bana acayip acayip bakıyo olum napacan o zıpkınla die hatta bi adam bana o ne lan balinamı vuracaksın demişti hiç unutmuyorm ama bu sene inş 90 lık apnea pp almayı düşünüyorm siz ne dersiniz.....?......

Yorum yap

valla benyılmaz kullanıyorum kaya altına açık içinde aynı çift geriyorum ancak balık çoksa büyükse iş değişir o zaman tek gerip tesirli olan apnea bol avlar
                R?dvan Lale

12.05.1967
                http://www.hizliresim.com/2007/12/29/224.jpg

Yorum yap

75lik Gold Kullanıyorum Başlangıç için ideal ( fiyat performans )

Yorum yap

Arkadaşlar bizim burda kayanın altına büyük zıpkın sokamıyorsunuz, balık orda görünüyor ama zıpkın girmiyor

en ideali 60lık, 45likle balıkları alamazsınız kolay kolay

60lık yılmazı full modifiye yaptım 7mmkrom şiş, freesub 18lik lastikler, ayrıca çevirme yılmaz lastik, makara da taktım, miss gibi oldu.. performansı çok iyi

Yorum yap

Cevap: Kaya Altı Avında Zıpkın Tercihiniz ?

ben abnea 90 lik kullaniyordum ama pek kolay avlanilmiyordu simdi mares cyprona almayi dusunuyorum arkadaslar bunu tavsiye etti siz nedersiniz

Yorum yap

daha önce 40 lık havalı kullanıyordum cok memnundum, şimdi ise freesub.

Yorum yap

Zorlu balıklar için en ideali 45'lik MAGNUM...
                          Caner ALTINTA?
                          Silivri / ?stanbul
                          (1982 Silistra)
                          sigpic

Yorum yap

bende kayaaltı avında 75 lik demka kullanıyorum.şu ana kadar bir problem yaşamadım. Tabii diğer markalarla kıyaslamam için onlarıda kullanmış olmam gerek.

Yorum yap

45 yılmaz yada 30luk full ahsap serum lastikli

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X