Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

DEMKA Velos

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: DEMKA Velos

sevgili kardesim ;
    konu tamamen yanlıs anlasılma ben size kafanın altmı - üst parcasımı diye sordum sizde ust dediniz. bu kafa 2 buyuk parcadan olusuyor, ancak sizin sordugunuz 2 side degil. velosun kafası sadece su dısında atıs yapanlardan kırılır ve bizim milletde kullanma kulavuzunu sonradan okuma alıskanlıgı oldugundan bu acıklamayı okumayan cok kişi bu yanlısı yapıyor.
    sizin konunuz tamamen baska ve bu kucucuk parcayı ben sizin gibi olumlu ve demkanın meziyetlerini gorebilen bilincli bir kullanıcısına bila ucret yenilemekden onur duyarım, hatta ithalatci olarak bu görevimdirde. lutfen bana ulasın yada ilgili bir arkadasınız merterde bizim depoya ugrasın. selamlar, saygılar ; mehmet ali ak /0532 253 54 64

ps: unutmadan inanın sis kacıran yada teknik yonleri degil sadece cıkarlardan desteklenen bir malzemeye gore garantili ve emniyet belgeli bir tufegin cok degerli oldugu 1 defada olsa bir avcı için gercekden onemli bir konudur.
    En son düzenleyen Sinan ACARSOY; 20.Mart.2009, 19:53.

Yorum yap

YouTube - demka laboratory movie

en açıklayıcı bu olsa gerek...
      Z?YACAN BAYAR // ?ZM?R
      http://ziyacanbayar.blogspot.com/

Yorum yap

Asl? redransom taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster

6 ay kadar önce Çanakkaleden Deniz Ticaret aracılığıyla Alba'dan (Kısık Balıkçılık) resimdeki Demka Velos 90'ı makaralı ve full olarak 400 YTL civarında aldım. Güzel tüfek isabetli atışları var ama resimdeki oynar kafanın içinde bulunan , şişin içinden geçtiği ve isabetli atış yapmayı sağlayan beyaz renkli plastik aksam av sırasında anlayamadığım bir sebepten dolayı bulunduğu yerden çıkarak(resimde kafadaki 2 deliğe monteli) kayboldu. Parçayı piyasadan temin edemedim Albaya mail attım fakat ilgilenen olmadı. Kafayı komple değiştirsem 35 £ ,oysa o parça çok küçük ve değersiz bir parça , 3 lira etmez. Tüfeği edinecek arkadaşlara tavsiyem iyi düşünsünler.Ayrıca kafaya farklı marka lastik ve palamut takarsanız dinamiği bozuyor ve sağlıklı atış yapmıyor. Parçalar çok pahalı. Kafa 75 YTL, Makara 110 YTL, Kabza 150 YTL vs..
        Sevgili arkadaşlar! 18.03 2009 günü Alba Kısık firması yetkililerinden Rıdvan bey beni arıyarak bu sorunla ilgili kapsamlı şekilde bildi aldı ve mağduriyetimi derhal gidereceklerini söyleyerek söz konusu parçayı tarafıma göndermiş bulunmaktadır. İlgi ve alakalarından dolayı Rıdvan beye ve onun nezninde Alba Kısık firmasına teşekkür eder saygılarımı sunarım.
        DARL?NG THE SEA...

OKTAY /?STANBUL

Yorum yap

firmaların hepsi keske aynı duyarlılıkla calışsa ne guzle sorunu hemen cozmusler olay budur ıstehayırlı olsun ıı dalıslar.

Yorum yap

Asl? dive ugur taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            arkadaslar bence yanlıs yapıyosunuz ya arastırın ne demkası ya PATHOS dıye bagırmaktan yoruldum demka bır zıpkın sesı cıkarmıyo bır tufek gıbı calısıyo lutfen ıyı arastırın
            +++ Taş altı için uygun sağlam bir zıpkın.

Yorum yap

demka velosun fiyatı nedense bir türlüü rayınamı oturamadı mevsimsel değişiklikmi oluyorr anlamadım ama.tüfek 400 tl civarlarından son duyumlarımda 240 tl ye kadar düşmüş bukdar farkmı olurr.kaçliraya alınıyorki kaçliraya satılıyor.bende aldım kısık firmasından 100 lük 290 tlydi şimdi 240 olmuş sanki dolandırıldım gibi gelmeye başladı bana.arada oldukça fiyat farkı var bu dengesizlik nedendirr inşallah bir açıklama olur.saygılarımla.

Yorum yap

4 yıldır 100 luk demka velos kullanıyorum .nokta atısı yapıyor . menzılı uzak , hafıf , rahat harika bir tufek .

Yorum yap

demka jade lerin sıfır fıyatını bilen warmı acaba zıpkını kullanan ların tavsiyesini alabilirmiyim

Yorum yap

valla ben bugun demka velos aldım 90 350 ytl ye iyimiki ?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X