Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

DEMKA Velos

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• DEMKA Velos

19 mm lastik, 6.5 mm şiş, açık kafa ve normal kullanma seçeneği mevcut. Lastikler özel palamutla kullanılıyor. Tetik hassasiyeti oldukça iyi ve atış isabeti yüksek bir zıpkın. Tek kötü yanı lastiğin kafada dödüğü bölgede çok kısa zamanda iz yapıp lastiği zedelemesi.

afedersiniz ama yanlış hatırlamıyorsam demka velos şiş 6,25mm olması gerekiyor

Yorum yap

doğru murat abi lastikleride 17,5

Yorum yap

ewet ayrıca iso ve tüv belgeleri olan tek zıpkın diye biliyorum

Yorum yap

Yalnızca kabzası ne kadar acaba öğrenebilirmiyim =)

Yorum yap

Cevap: DEMKA Velos

Arkadaşalar bu zıpkının 100 lük sıfırı bir arkadaşta var.Daha hiç suya girmemiş.
            250 ytl ye veririm diyor acaba alyım mı kararsız kaldım.
            Birde herhangibir arıza durumunda demkanın parça teminini nasıl yapıcaz burda disbiritörü varmı??

Yorum yap

makara da varsa kaçırma..kullananlar çok memnun
              demka da parça sorunu yaşayacağını sanmıyorum Antalya'da varmı bilmem ama İzmirde var

Yorum yap

Asl? Enyalios. taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Yalnızca kabzası ne kadar acaba öğrenebilirmiyim =)
                60 E desem

Yorum yap

Asl? zıpkınım ve ben taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Arkadaşalar bu zıpkının 100 lük sıfırı bir arkadaşta var.Daha hiç suya girmemiş.
                  250 ytl ye veririm diyor acaba alyım mı kararsız kaldım.
                  Birde herhangibir arıza durumunda demkanın parça teminini nasıl yapıcaz burda disbiritörü varmı??
                  değerli arkadaşım msjına geç cevap veriyorum çünkü yeni gördüm. bahsi geçen ürün bedava ( keşke almış olsan)

Yorum yap

merhaba ;
                    demka zipkinlarinin Turkiye distribitoru biz - deepblueshark olarak yapıyoruz. buyuk sehirlerimizde bayilerimiz bulundugu gibi yedek parca ve tum sıkıntılarınızada cevap vermeye haziriz. resimde gozuken eski modelimiz velos patentli kafası oynar baslikli ve bir demka bulusu olup 10 yılı gecdigi icin baska markalarinda kullanma imkanı dogmus ve yeni modellerinde uygulanmakdadır.
                    dip not : resimdeki tip palamutlar kalkmıs bunun yerine gene tum markalardan farklı ve ilk defa hem guldiken - hem tahityen sislere uygulanabilen palamutlarimizin oldugu modeller satilmakdadir.
                    yardimci olabildikse ne mutlu - selamlar ;

Yorum yap

demka velos 75 lik kullanıyorum . genelde taş altı yapıyorum denildiği gibi lastiklerinde sorun yaşabilirsiniz bu nedenle yedekleriniz olsun derim. atışlarda isabeti güzel bir zıpkın.

Yorum yap

75 lik demka velosların lastiklerinin fiyatları şu an nedir bilen varmı ? çünkü lastiklerimde özürler oluştu? ayrıca picasso lastiklerden palamutuda değiştirirsem hangisi kalınlık ve uzunluk olarak buna uygun olur ?

Yorum yap

alp kardes,
                          mersinde demka velos icin uygun orjinal malzemeler ulasabilirsin ancak sorunun var ve cozum bulamıyorsan ben sana yardımcı olurum herzaman beni 0532 253 54 64 den arıyabilirsin .; selamlar;

Yorum yap

fiyatı nedir

Yorum yap

90 lık 330 a bırakıyorlar

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X