Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ROB ALLEN Sparid

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: ROB ALLEN Sparid

Ben bu zıpkına bakıyorum ve bana çok tipsiz geliyor.Ama burda epey bir tercih eden arkadaşı görüncede demek ki performansı gayet iyi demekten kendimi alamıyorum.Yani kabzası çok çirkin bence dayama kısmı yok kafalar iyi gibi ama böyle çok iyi bir zıpkın değilmiş gibi görünüyor demek ki gönünüş bazen aldatıcı olmakta )

Bir yorum yaz:

• Ali UZER
    yan?tlad?

Enyalios (Murat) arkadasımız satıyor kullanmadıgı acık kafalı modelı fıyatı da cok uygun bu lınkten bakabılırsınız.
    http://zipkinci.com/satiyorum/26683-...eni-model.html

Bir yorum yaz:

• dalgıçkerem
    yan?tlad?

rob allen caranx en ucuz nereden bulabilirim? 100 veya 110 luk.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

lastik 20 mm ,19 luğu yok rob allen lastiklerin yeni lastikler çok güzel eski 20 lik daha sertti dunlop vari bi lastikti.dış çap 32 mm borunun iç çap 28 mm.Türkiyede 16 lık ve 20 mm lik var sadece

Rob Allen spearguns, railguns and other spearfishing and freediving accessories.

Bir yorum yaz:

• Cengiz ÖZÇELİK
    yan?tlad?

şiş 6.6 mm, lastik mavi renk 19 mm. kaliteli(güzel bir lastik), mekanizma çalışma prensibi picasso, hatta aynısı çift 18 mm lastikle ve çift 19 mm ile kullandım. kaldırıyor. Açık kafasınıda kullandım ben beğenmedim. Kapalı kafa ve tek lastikle kullandım müthişti.
    Makarasız satılıyor. Makara 40 yuro ve çok iyi bir makara ben beğendim. Arkadaşlarımda beğendi.
    Yüzerliği iyi. Yani eli yormuyor. Buda aluminyum bir gövde için yeterli.
    Hedefi, nokta müthiş. Bir videom var. 4 m.den el kadar sokarı gidişine-arkasından atıp vurdum.
    Videodipesca.com dan izleyebilirsin.

Bir yorum yaz:

• dalgıçkerem
    yan?tlad?

Asl? Rookie taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Ben bir tane Caranx Aldım 110luk aluminyum(kendinden şiş kanallı) Karaköy'de Çağlar avda mevcut. Fiyatıda sizlerin söylediği kadar yüksek değil. Gidip Nazım'a sorarsanız fiyatının 90 lıktan dahada ucuz olduğunu göreceksiniz. Kaçırmayın

Not: Daha kullanma fırsatım olmadı. İnşallah önümüzdeki hafta...
    tüfeği kullandınızmı? kullandıysanız artı eksi ne gibi yorumlar yapabilirsiniz? bende bi tüfek almayı düşünüyorumda. Bu rob allen caranx 100 veya 110 luk. Birde tüfeği aldığınızda kutu içerisinden neler çıkıyo yazabilirseniz iyi olur. şiş lastik kaçlık. makara çıkıyomu? felan.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Tekrar hayırlı uğurlu olsun bol avlar.
    sinüsler içinde acil şifalar diliyorum bende de var sinüs problemi.

Bir yorum yaz:

• Cengiz ÖZÇELİK
    yan?tlad?

Et kalınlığını hakkında şu an kesin birşey söyleyemeyeceğim ama 1,45 mm gibi birşey olması lazım. İç ve dış çapları hiçbir tüfeğe uymuyor. 28 küsur ve 26 küsur mm.
    şiş kanalının üstü boyalı başka bir kaplama yok. Borunun kalın ve şiş kanalının aluminyum olması borunun rijitliğini arttırıyor.

Bana basit, kaba ama çok profesyonel bir tüfek izlenimi verdi. Eğer sinüsler bir problem çıkarmazsa bol bol test edeceğim

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Hayırlı uğurlu olsun bol avlar diliyorum
    aliminyumun et kalınlığı nasıl 110'lukta ? bide şiş kanalı kevlar kaplama gibimi komple aliminyummu

Bir yorum yaz:

• Mustafa PAKER
    yan?tlad?

Asl? Rookie taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Ben bir tane Caranx Aldım 110luk aluminyum(kendinden şiş kanallı) Karaköy'de Çağlar avda mevcut. Fiyatıda sizlerin söylediği kadar yüksek değil. Gidip Nazım'a sorarsanız fiyatının 90 lıktan dahada ucuz olduğunu göreceksiniz. Kaçırmayın

Hayırlı olsun abi, güle güle kullan.

Bir yorum yaz:

• Cengiz ÖZÇELİK
    yan?tlad?

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

rob allen marka tüfekleri zannedersen izmirde çağlar av bayiinde mevcut. Mağazadaki görevli apnea'nın rob allen tüfeklerinin distribitörü olduklarını söylediler.

Bir yorum yaz:

• corrado
    yan?tlad?

2 seneden biraz fazla oldu bu zıpkını alalı. 90lık kullanıyorum. yanılmıyorsam 250 euro ya almıştım.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    sayın levent gozende 2adet rob var zannederim 120likti ancak bunlar alımınyum ,karbon yok herkesin bilgisine. not:egesub distribitorlugu sayın levent gozene devretmiş.ancak onlarda rob allen getiriceklermi orası meçhul.elinde karbon olup satan olursa haberim olsun

Bir yorum yaz:

• Mustafa PAKER
    yan?tlad?
    Egesub kapandı diye düzelteyim.

Bir yorum yaz:

Haz?rlan?yor...
X