Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ROB ALLEN Sparid

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: ROB ALLEN Sparid

Asl? Rookie taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Ben bir tane Caranx Aldım 110luk aluminyum(kendinden şiş kanallı) Karaköy'de Çağlar avda mevcut. Fiyatıda sizlerin söylediği kadar yüksek değil. Gidip Nazım'a sorarsanız fiyatının 90 lıktan dahada ucuz olduğunu göreceksiniz. Kaçırmayın

Not: Daha kullanma fırsatım olmadı. İnşallah önümüzdeki hafta...

Hayırlı olsun abi, güle güle kullan.
    "Totally Addicted To Bass"
    Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Hayırlı uğurlu olsun bol avlar diliyorum
      aliminyumun et kalınlığı nasıl 110'lukta ? bide şiş kanalı kevlar kaplama gibimi komple aliminyummu

Yorum yap

Et kalınlığını hakkında şu an kesin birşey söyleyemeyeceğim ama 1,45 mm gibi birşey olması lazım. İç ve dış çapları hiçbir tüfeğe uymuyor. 28 küsur ve 26 küsur mm.
        şiş kanalının üstü boyalı başka bir kaplama yok. Borunun kalın ve şiş kanalının aluminyum olması borunun rijitliğini arttırıyor.

Bana basit, kaba ama çok profesyonel bir tüfek izlenimi verdi. Eğer sinüsler bir problem çıkarmazsa bol bol test edeceğim
        Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
        sigpic
        " Dive4Life "
        Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Tekrar hayırlı uğurlu olsun bol avlar.
          sinüsler içinde acil şifalar diliyorum bende de var sinüs problemi.

Yorum yap

Asl? Rookie taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Ben bir tane Caranx Aldım 110luk aluminyum(kendinden şiş kanallı) Karaköy'de Çağlar avda mevcut. Fiyatıda sizlerin söylediği kadar yüksek değil. Gidip Nazım'a sorarsanız fiyatının 90 lıktan dahada ucuz olduğunu göreceksiniz. Kaçırmayın

Not: Daha kullanma fırsatım olmadı. İnşallah önümüzdeki hafta...
            tüfeği kullandınızmı? kullandıysanız artı eksi ne gibi yorumlar yapabilirsiniz? bende bi tüfek almayı düşünüyorumda. Bu rob allen caranx 100 veya 110 luk. Birde tüfeği aldığınızda kutu içerisinden neler çıkıyo yazabilirseniz iyi olur. şiş lastik kaçlık. makara çıkıyomu? felan.
            elbiseler: omer 7mm opencell siyah
            cressi sub 5 mm opencell siyah
            maske: cressi sub focus
            palet: cressi sub gara 2000
            tüfek: cressi sub apachi 90

Yorum yap

şiş 6.6 mm, lastik mavi renk 19 mm. kaliteli(güzel bir lastik), mekanizma çalışma prensibi picasso, hatta aynısı çift 18 mm lastikle ve çift 19 mm ile kullandım. kaldırıyor. Açık kafasınıda kullandım ben beğenmedim. Kapalı kafa ve tek lastikle kullandım müthişti.
              Makarasız satılıyor. Makara 40 yuro ve çok iyi bir makara ben beğendim. Arkadaşlarımda beğendi.
              Yüzerliği iyi. Yani eli yormuyor. Buda aluminyum bir gövde için yeterli.
              Hedefi, nokta müthiş. Bir videom var. 4 m.den el kadar sokarı gidişine-arkasından atıp vurdum.
              Videodipesca.com dan izleyebilirsin.
              Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
              sigpic
              " Dive4Life "
              Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

lastik 20 mm ,19 luğu yok rob allen lastiklerin yeni lastikler çok güzel eski 20 lik daha sertti dunlop vari bi lastikti.dış çap 32 mm borunun iç çap 28 mm.Türkiyede 16 lık ve 20 mm lik var sadece

Rob Allen spearguns, railguns and other spearfishing and freediving accessories.

Yorum yap

rob allen caranx en ucuz nereden bulabilirim? 100 veya 110 luk.
                  elbiseler: omer 7mm opencell siyah
                  cressi sub 5 mm opencell siyah
                  maske: cressi sub focus
                  palet: cressi sub gara 2000
                  tüfek: cressi sub apachi 90

Yorum yap

Enyalios (Murat) arkadasımız satıyor kullanmadıgı acık kafalı modelı fıyatı da cok uygun bu lınkten bakabılırsınız.
                    http://zipkinci.com/satiyorum/26683-...eni-model.html
                    AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

Ben bu zıpkına bakıyorum ve bana çok tipsiz geliyor.Ama burda epey bir tercih eden arkadaşı görüncede demek ki performansı gayet iyi demekten kendimi alamıyorum.Yani kabzası çok çirkin bence dayama kısmı yok kafalar iyi gibi ama böyle çok iyi bir zıpkın değilmiş gibi görünüyor demek ki gönünüş bazen aldatıcı olmakta )

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X